Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytalem jeszcze raz wine cellar - z book of bball

przeczytalem jeszcze kilka rozdzialow z tej samej ksiazki

i mam zabitego cwieka

go Big or go Magic

do nastepnego draft picku to mi sie kuzwa centr nie ostanie

timeout sory panowie ale nie jestem D'Antoni i nie mam planu na Magica a jak sobie policzylem to i wymyslilem to od Jabbara znam kilku lepszych centrow in prime

mega hujnia choc wydawaloby sie ze Bird 86 Jordan 92 i Magic 85 powinni isc w top3

jak dla mnie ten Hakeem to wtopa bo w historii ligi mielismy lacznie 3-5 Hakeemow moze nie z takim widowiskowym dwuletnim pokazem sily ale te swoje dwuletnie okresy mieli,

mozna trejdowac ? mozna shandloac picki ? bym sie z kims zamienil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój gameplan opiera sie na tym ze SzaQ wytwarza własna grawitacje która zmienia tor lotu piłki.

liczę tez ze większość kibiców lal, których na forum jest najwiecej, bedzie głosowała na NAJWIĘKSZEGO lakersa w historii.

dalszy plan draftu zakłada wydraftowanie vina bakera (z takim imieniem i nazwiskiem jak sie miał nie obzerac) w celu wprowadzenia dalszych zaburzeń grawitacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem jeszcze raz wine cellar - z book of bball

przeczytalem jeszcze kilka rozdzialow z tej samej ksiazki

i mam zabitego cwieka

go Big or go Magic

do nastepnego draft picku to mi sie kuzwa centr nie ostanie

timeout sory panowie ale nie jestem D'Antoni i nie mam planu na Magica a jak sobie policzylem to i wymyslilem to od Jabbara znam kilku lepszych centrow in prime

mega hujnia choc wydawaloby sie ze Bird 86 Jordan 92 i Magic 85 powinni isc w top3

jak dla mnie ten Hakeem to wtopa bo w historii ligi mielismy lacznie 3-5 Hakeemow moze nie z takim widowiskowym dwuletnim pokazem sily ale te swoje dwuletnie okresy mieli,

mozna trejdowac ? mozna shandloac picki ? bym sie z kims zamienil

Pierwszy wybór draftu i juz narzekasz i marudzisz.

jakiech stękań doznasz przy ostatnim wyborze? Czy planeta Ziemia widziała coś takiego na tę skalę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna trejdowac ? mozna shandloac picki ? bym sie z kims zamienil

jeśli tylko znajdziesz chętnego, to nie widzę przeciwwskazań.

 

no i dobrze że tak do tego podchodzisz, że aż ponownie czytasz "book of bb". ale kogo nie wybierzesz, to na ten moment będzie dobry pick, choć IMO jeden zawodnik już się za dużo obsunął w drafcie ;]

 

ogólnie już nawet po tych kilku pierwszych pickach wygląda na to, że jest dużo fajniej niż myślałem że będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Roger, jak mówi Xamel - to zabawa, więc o ile tylko będziesz w stanie coś tam napisać o swojej drużynie i przeczytać gameplany innych, to nie rezygnuj. 16 byłoby idealnie i cieszę się, że Rob się zgłosił, bo wobec jego deklaracji o możliwym zrezygnowaniu z wszelkiego fantasy, to nawet mi do głowy nie przyszło, by go pytać ;]

 

ps

Xamel, nie, nie LeBron ;P ai właśnie ma steala (tylko przypominam o określeniu dwóch sezonów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.