Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie tez. problem w tym ze ty miales OSMY NUMER W DRAFCIE wiec bralbys go z 8 pickiem. wiadomo ze do tego czasu juz by poszedl ze 4 razy jakby bylo kilku Hakeemow.

Wbrew temu co piszesz, wiem, że mam ÓSMY PICK od czasu kiedy Lorak opublikował kolejność w drafcie.

Nie przeszkadza mi to mieć swojego prywatnego rankingu picków. I dla mnie nr 1 ma The Dream 94-95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg Billa Simmonsa book of basketball

KAJ jest najlepszym centrem all time post Russell

tu chodzi o cala kariere, nie o okres dwoch lat. Hakeem w wiekszosci rankingow pojawia sie w pierwszej 15-stce tylko dlatego ze przez 2-3 lata zdominowal wszystkich w lidze w bezposrednich pojedynkach, od Malone'a, przez Barkleya i Robinsona, po Shaqa. kiedykolwiek Hakeem gral z nimi w serii, nie bylo watpliwosci kto jest najlepszym zawodnikiem na boisku. dlatego on mocno zyskuje gdy budujesz zespol na pare lat.

 

Olajuwon bylby w wiekszosci rankingow duzo wyzej, ale tak jak KG mial fatalny support przez wiele lat. jego 2 najlepszym zawodnikiem bywal np. Kenny Smith.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje aby w tematach draftowych nie komentowac - już w gr e-nba jest burdel mimo tego że i tak jest burdel.

 

Pioza tym należaloby wtyróznic tenmat do dyskusji - drukowane litery lub inne rzeczy związane ze zmianą liter tematu.

 

 

 

haha- poza tym jak idzie wysoko Hakeem to tak wysoko powinen iść LeBron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.