Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

nie kombinujmy

 

wybieramy gostka, podajemy dwa lata i tak jak w NBA, nie ma odwołań i zmian.

mamy trochę czasu na wybór, znamy tych zawodników nie od dziś, więc nie wiem jaki jest sens, żeby kombinować po 15x razy ze zmianami.

W końcu chodzi o to, żeby budować zespół z głową i jednemu pasuje Kobe 09-10 do koncepcji drużyny, dlatego bierze go w pierwszej rundzie, gdyby można było zmieniać najlepsze lata gry, to ułatwiłoby to zabawę

 

To jest chyba proste, wybrać zawodnika, zastanowić się nad okresem gry i podać te 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses doszedł już po tym, jak Erving zdobył większość tych wyróżnień.

 

co do GOAT to wtedy za takiego uważano Russella :)

a idolem MJ był inny dunker z ABA... ;]

 

 

Gdzies kiedys czytalem, ze na Doktorku wzorował się Michael, ale moze mi sie cos pojebawszy.

Russell, tak samo Wilta mozna by podczepic niby, ale przeciez to Erving byl pierwszą najwiekszą gwiazdą NBA, ktora sciągała kibicow, latała nad obręczami i ogolnie robila rozpierduche... Russell nawygrywal mistrzostw w latach jednak bardziej archaicznych, a Erving byl najwieksza kwiazda lat 70-80...czyli kiedy liga bardziej zblizyla sie juz do dzisiejszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mowie serio bo jak czytam uzytkowikow Calgero like to ja nie wiem jak taki gosc moze miec pojecie o tym kim byl KAJ?

dziękuję za uznanie!

 

ale z nickiem chybiłem, bo tuzy tego forum mają wyraźny problem ze wzrokiem

 

widać ai3 nie oglądał "Prawa Bronksu" :) Bo przynajmniej mi twój nick kojarzy się z tym filmem

 

 

Mam takie pytanie, bo nie do końca rozumiem jak to jest z wyborem lat. Co oznacza np. Magic 87-88? Jeden sezon czy dwa lata?

 

 

Co do Bryanta, to najlepszy był w latach 2001 i 2006-2009.

 

 

Jeszcze taka sugestia: jak rozumiem każdy przedstawia swój gameplan i jazda tak? Proponowałbym więc jeszcze wprowadzić halftime adjustments. Czyli obaj gracze niezależnie od siebie opracowują swoją taktykę, ale potem mają jeszcze po jednym poście, żeby odpowiedzieć na ruchy rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.