Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było zeby ktos zrobił jakas liste dostepnych graczy jak w TNT. Np wziac po 2óch Brakleyów (88-90 i 92-94), Jordanów i innych zeby byl jakis ład. I kazdy niech wybiera jakiego chce.

Ma się rozumieć, że np. taki MJ będzie w kilku drużynach!? W jednej 91-93, a w innej 01-03 w zależności od potrzeb?

Ten pomysł jest chyba kiepski, ale skoro większość będzie za...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości.

Jestem za wybieraniem lat. Unikając tego będziemy tworzyć zawodników, którzy nigdy po parkiecie nie biegali.

MJ znowu jest dobrym przykładem. Będzie stworzony obraz MJa idealnego - superatletycznego bo obu końcach boiska, z genialnym jumperem, postowaniem i fadeawayem.

 

Jestem natomiast przeciwko wybieraniu kilkukrotnie tego samego zawodnika z różnych okresów jego kariery.

 

1. pick - MJ - okres kariery jaki najbardziej odpowiada naszym potrzebom. MJ znika z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, przecież wyraźnie o tym napisałem w tematach draftowych, jak również w tym wątku już bodaj dwa razy o tym wspominałem! np. ktoś wybiera MJ '91-'92 to nikt inny nie może już wziąć Jordana, nawet z innych lat (oczywiście draft "enba" i draft "ebasket" nie są ze sobą związane, więc Jordan może pójść w tym i tym).

 

co do opcji Mala, to jest dokładnie tak, jak SHAQU napisał - te lata są po to, by nie tworzyć jakiegoś wyidealizowanego zawodnika, który nigdy nie biegał po parkietach. ale jak większość będzie chciała by wybierać lata pod konkretny gameplan, to tak zrobimy, choć IMO trochę to psuje koncepcję budowania drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wybieranie lat jest konieczne? Nie lepiej określić, że po prostu w prime? Bo ja tam w sumie nie wiem czym sie różni MJ 90-93 od MJa 89-92. Wiem, że chodzi o to żeby oddzialić np. 3 peaty Jordana, ale wg mnie takie rzeczy lepiej już pisać w gameplanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło

Wybór Jordana był dla mnie no brainerem, problem miałem tylko czy wziąć 88-89 czy 91-92. Zdecydowałem, że lepiej gra się w zespole, kiedy twój lider ma już na palcach 2 pierścionki.

 

teraz bastek pójdzie z Hakiem, przem z Timem i marzec z Shaqiem :)

 

ale fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga teraz będzie bardzo pogiety pomysł xamela. osoby wrażliwe proszę o nieczytanie.

każda runda to 7 meczów. na każdy mecz można okreslić inne lata zawodnika. mecz to 4 kwarty. na każda kwartę wybieramy 5 zawodników (albo 6 albo 8) opisujemy plan gry. jest głosowanie wszystkich gmów i to jest wynik kwarty. wynik meczu to suma z 4 kwart. best of 7. aha jednym zawodnikiem nie wolno grać więcej niż 36min . kwarta wygląda tak

niezależnie wystawienie 5 zawodników, niezależne określenie planu ataku. niezależne określenie planu obrony, głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ostatecznie bierzemy gracza i określamy lata, ale nikt inny tego gracza już mieć nie będzie, bez względu na lata. Jeżeli jest to już ustalone, to niech pierwsza osoba z listy e-nba już wybiera, bo "tamci" już zaczęli.

 

@up. Trzeba ustalić kto pierwszy pisze game plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha nagle to jest pomysł Mala aby nie określać lat :mrgreen:

 

 

 

Rewelacja

 

 

A kazdy mówi gameplan gameplan. Poczekamy kogo wybierzecie. Bo to tak ładnie nie bedzie wyglądało jak na TNT. Tu bedzie sporo orzeszków. Czyli w zasadzie 2 superstars i reszta pionki wieksze lub mniejsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git własnie. Jak było 5 superstarów w teamie to była hujnia. 5 pierwszych opcji ? gimme a brejk.

Żebyś sie załapał choć na jednego superstyara

 

 

 

To nie TNT i koszykarze wybierani z całej historii. Tutaz zamiast 6 ludzi mamy 14

 

 

 

Nie narzekam bo sie dostosuje tak czy inaczej. natomiast mniej funu dla mnie osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.