Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

14 osob spoko ale co numer jeden i dwa beda mieli bye week jak w NFL ?

 

tak, w drugiej rundzie jedna drużyna będzie musiała pauzować. póki ktoś nie przedstawi lepszego pomysłu, to proponuję żeby pauzowała ta, która w pierwszej rundzie wygra największą przewagą głosów.

 

Ile rund draftu?

Wydaje mi się, że 8 powinno być ok. Taka standardowa rotacja na PO. 10 rund to max. dla dodatkowo dwóch typowych zadaniowców.

myślałem o 10, ale 8 też będzie ok, więc w sumie jak większość zechce tak zrobimy.

 

Calogero, ja nie gram, ale będę głosował w obu grupach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie uwagi

 

2. wprawdzie start ma byc tam kedys (niedziela?) ale może Ci z góry drabinki jak wiedza kogo chcą to niech już podają wybory. bez deadlinu. na luzie. pierwszy deadline liczymy od tej powiedzmy niedzieli 12am ET czy cokolwiek

a ile wybierzemy do tego momentu tyle bedzie już wybrane

 

5. ja bym loraka nie spuszczal z haczyka tak łatwo. bierzesz chłopie numerek 15 i pocisz sie jak wszyscy. co to za kłótnia bez loraka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było zeby ktos zrobił jakas liste dostepnych graczy jak w TNT. Np wziac po 2óch Brakleyów (88-90 i 92-94), Jordanów i innych zeby byl jakis ład. I kazdy niech wybiera jakiego chce.

 

Dla lamerów na pewno bylo by lepiej gdyby z gory byly ustalone ktorzy i z ktorych sezonów zawodnicy sa dostpeni. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.