Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

bralem pod uwage big reda ale k**** ogolnie ciezki wybor - nie po to ktos jest top4 all time i top3 all time post 77 by go nie wziac

huj wyobr trafil na Magica 87-88

nie bede musial sluchac ze w 86 dstal od rookie Hakeema a w 85 Bird byl MVP

w 87 Magic jest clutch, jest one man fastbreak, jest in atletic prime jest MVP sezonu

rozjebal Zeke i Birda ma swoj backtoback

niestety, bardzo nie chcialem ale nie bylo wyjscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mal, miejmy nadzieję że nie, choć w pierwszej rundzie na pewno będzie wiele podobieństw, bo tu trudno o inne picki. ale im dalej, tym drafty powinny się bardziej różnić.

 

co do Waltona, to wątpię aby ostał się do mojego wyboru. jeśli by się tak jednak stało to kto wie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz Baron Davis nie bedzie mial wytlumaczenia ze "ma slaby support i mu sie nie chce "

 

asm nei gram ale sledze temat z niecierpliwoscia kolejnych wyborow i jestem neizmiernie ciekaw jak wysoko pojda tacy gracze jak Rodman, Moses, KG, kto pojdzie pierwszy- Miller czy Allen, Kobe czy Lebron...

 

obstawiam ze Kobe pojdzie w II polowie II rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pick chytry, w sensie dobre lata kareema.

z tym ze zespołowo ch...nia. 43w? out w pierwszej rundzie? 0-4 w drugiej? nie ma to jak nabijac statsy w słabym zespole ...

dobrze że w tym drafcie wybieramy graczy a nie zespoły ;]

 

KAJ miał lepsze statsy w dużo lepszych drużynach, udowodnił już wcześniej, że może poprowadzić zespół do mistrzostwa, więc nie wiem w czym problem Xamel. szczególnie że w '77 miał gorszy support niż KG w minnesocie czy Jordan w bulls na początku i poprowadził lakers dalej niż ktokolwiek przypuszczał (a serię z blazers miał bardzo dobrą i to przeciw Waltonowi). poza tym trudniej jest nabijać statsy, szczególnie punktowe oraz skuteczność w drużynie, w której jesteś główną opcją w ataku i przeciwnicy bez problemu mogą cię ciągle podwajać czy potrajać, bo reszta nie jest w stanie nic trafić. do tego jeśli jesteś wysokim, a w drużynie nie ma jakiegoś rozgarniętego niskiego, który potrafi dograć ci piłkę na low post, to tym bardziej dokonania KAJ robią wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą sobie robić :-)

pierwszy pick to lider zespołu, lider bez pierscionka to słaby lider.

skąd wiesz czy ma to cos jesli wystawiać go przeciw tym co poszli wcześniej?

 

chytry może to nadrobić w dalszych rundach ale póki co to dla mnie najsłabszy wybór.

btw: sam myślałem o KAJu, ale ostatecznie brak sukcesu zespolowego mnie odrzucił.

obawiam sie ze tu każda słabośtka bedzie wyciągnięta. zwłaszcza u lidera.

ja mam zamiar oslepic Jabbara biżuteria Szaqa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą sobie robić :-)

pierwszy pick to lider zespołu, lider bez pierscionka to słaby lider.

skąd wiesz czy ma to cos jesli wystawiać go przeciw tym co poszli wcześniej?

 

chytry może to nadrobić w dalszych rundach ale póki co to dla mnie najsłabszy wybór.

btw: sam myślałem o KAJu, ale ostatecznie brak sukcesu zespolowego mnie odrzucił.

obawiam sie ze tu każda słabośtka bedzie wyciągnięta. zwłaszcza u lidera.

ja mam zamiar oslepic Jabbara biżuteria Szaqa

 

jak domontujesz do shaqa sidekicka w postaci Bryanta. Bo inaczej leżysz w clutch.

 

Poza tym nie wiem czy jesteś tak dobry jak Phil Jackson

 

 

--- no teraz poczekamy do poniedziałku lu wyjechał panny obracać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę rzeźnika-napierdalatora, który miał słaby support, niż pospolitego wymiatacza, który ma pierścionek głównie dlatego, że miał 10 razy mocniejszy zespół. Robimy nowy zespół, a nie wybieramy supporty, a w nowym zespole bardziej przyda się rzeźnik-napierdalator niż pospolity wymiatacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.