Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele z tym ai3 - zanim ja sie przedre przez te błedy gramatyczne i błedy stylistyczne i myltum innych błedów to bedą już mistrzostwa europy w piłce nożnej w Polsce

 

np. ... i gościa który przy podwojenia pakuje z wszystkiego sprzed lini zza 3 madrze rozdysponowuje pilke Denis i Melo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie przeciez gameplan mozecie napisac w 20 min, co za problem ?

Powiedział Eric Spoelstra i Miami przegrało 5 meczy z rzędu

no moj gameplan zajal jakies 2h wiec troche walnalem farfocla :P

 

czytalem te wasze gameplans - na razie Chytry i dh12 i co mnie rozjebalo.

 

z jednej strony dh12 mowiacy ze Sheed nie jest zbyt dobry w team D bo nie jest shotblockerem :shock: ogladam aktualnie Pacers-Pistons 04 ze wzgledu na Artesta. Pacers mieli blokowane 20% rzutow w tej serii, i nie tylko Ben Wallace byl za to odpowiedzialny. Sheed zdecydowanie jest shotblockerem, nie trzeba miec duzo blokow zeby nim byc, tu chodzi o zmienianie rzutow i intimidation, Sheed to zapewnia.

 

z drugiej strony Chytry ze slepa wiara w trojki Sheed i co najlepsze "bedzie rzucal w transition w drugie tempo" :mrgreen: juz sobie k**** wyobrazam jak Sheed wchodzi i ciepie airballa jak w Bostonie.

 

poza tym dlaczego Chytry piszesz o tym spacingu a calkowicie pominales to ze Laimbeer rzucal trojki ? zapomniales napisac ? bo praktycznie caly twoj gameplan sie sypie biorac to pod uwage. obrona: MJ napierdala na kosz gdzie jest pelno shotblockerow... i Laimbeer rzucajacy trojki na obwodzie.

 

nie wiem kto ma lepszy sklad, ale dh12 wygrywa coachingiem niczym Pop vs D'Antoni.

 

bardzo ciekawy matchup, mocne sklady macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym dlaczego Chytry piszesz o tym spacingu a calkowicie pominales to ze Laimbeer rzucal trojki ? .

W sensie jedną na dwa mecze? Good for him.

 

z drugiej strony Chytry ze slepa wiara w trojki Sheed i co najlepsze "bedzie rzucal w transition w drugie tempo" :mrgreen: juz sobie k**** wyobrazam jak Sheed wchodzi i ciepie airballa jak w Bostonie.

Pffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaca mam, więc wieczorem siądę... jeśli nie pójdę dalej balować...

Lubię to!

Oł Dżiżas... Słabo coś to wygląda pod kątem gameplanu...

ale jeśli muszę coś napisać, to jest prosty - dać piłkę Kobemu i jeśli nie trafi to zbierać i znowu mu dawać piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę źle mnie zrozumiałeś z Jordanem

Co to k**** adjustment do adjustments? Miało być po jednym poście odpowiedzi i koniec.

no to ci przeciez napisal odpowiedz na twoja taktyke, tak jak ty jemu.

obaj przedstawiliscie sklad, obaj potem zrobiliscie gameplan, a teraz obaj odpowiedzieliscie na swoj gameplan w rebuttalu.

 

Chytry nie rozumiem twojej taktyki. dh12 wyraznie napisal ze podwaja Kareema Hillem i Jordanem, bo Drexler i Iguodala nie potrafia rzucac, a Kemp jest floaterem do pomocy ktory trzyma Sheeda na dystans. co ty odpowiadasz na to: Drexler i Iggy 33% za 3, a Sheed zajebisty shooter moze ciepac trojki w transition. nie wiem jaki zespol wygral opierajac sie na takich chuckerach ale kompletnie niezrozumiala taktyka jak dla mnie.

 

small ball tym bardziej jest bez sensu przy Rodmanie. niedosc ze przestaje wtedy psuc spacing bo gra z wieksza iloscia shooterow i jest off rebounderem, to jeszcze moze spokojnie bronic Kinga z powodzeniem. "Rodman nie potrafi znikac na zaslonach" ? to za co jak nie za obrone indywidualna dostal 2 DPOY majac slabe stl/blk stats ? Rodman w obronie byl plastrem i za to dostawal wyroznienia. byl w tym tak dobry ze nawet nie musial robic innych rzeczy zeby uwazano go za DPOY.

 

w defensywie rowniez nie wiem o co chodzi. praktycznie z twojego gameplanu wynika ze ignorujesz Laimbeera ktory rzuca ci trojki na 36%. MJ nie gral off screen ????? (nawet jak ogladalem Bucks vs Bulls z jego rookie season to gral duzo w ten sposob) MJ rozgrywal ??? no zajebistych rzeczy sie mozna dowiedziec.

 

twoj gameplan wyglada tak:

-w ataku Iguodala, Drexler i Sheed rzucaja trojki (bo w koncu Kareem jest potrajany z tego co napisal dh)

-w obronie odpuszczam wysokiego z 3p range i Kempa majacego swietny midrange J, a Jordan mi nie grozi bo bez pilki jest gorszy (chociaz tak wlasnie gral zdobywajac 35 ppg 60% TS), Hill z kolei to pizdeczka wiec znika w PO (ale przeciez jest point forwardem wiec co zapomni court vision wziac ze soba na parkiet ??)

 

ja nie rozumiem tego kompletnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dh:

 

-Blaylock wybroni Billupsa bo ma all-defensive... a ma te wyroznienia za tak chwalone przez ciebie stls czy moze za post defense na postupujacych guardach ? to samo co z Rodmanem: trzeba pamietac ZA CO ci zawodnicy dostali te nagrody. Nash dostal MVP za making teammates better, Howard dostaje DPOYs za intimidation, Rodman za bycie plastrem i przeciskanie sie na zaslonach itp, a Blaylock za passing lanes a nie post defense w ktorej kazdy 6'0 guard ssie.

 

poza tym:

Jordan – 2,5 Majerle -1,7 Blaylock -2,7(!!!) Hill – 1,5 Kemp -1,3 Laimbeer, Rodman, Sabas combined -2,5

Łącznie ~12,5 spg

oni mieli te cyfry grajac "troszke" inne minuty niz u ciebie wiec twoje podsumowanie z 12.5 spg jest dosc smieszne...

 

Zresztą crunch time Billups nie stanowi dla mnie większego zagrożenia, idealny i klasyczny choker w cliff hangerach w PO, a tutaj gramy jeden mecz więc Billups zapewne pojawi się tak jak zwykle czyli na 4-14.

dane pokazuja ze Billups jest jednym z najbardziej clutch zawodnikow ligi, wiec to jest po prostu klamstwo.

 

no to tyle.

Chytry chyba zlekcewazyl przeciwnika i nie zrobil zbyt dobrego research (3p range Laimbeera, 3p range MJa). dh tez gra jakims niejasnym systemem (to sa trojkaty ? bo niby tak to wyglada ale nic o tym nie wspomniales) w dodatku stosuje jakies irracjonalne rozwiazania typu ball-pressure... to nie high school, w dodatku handchecking jest dawno zabroniony wiec Blaylock moze sie pozegnac z gra po 2 minutach. nie wiem na kogo z was zaglosowac, najpierw wolalbym zebyscie mi poweidzieli co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bast, Iggy i Drexler z czystych pozycji nie robiliby rozpierdolu? e..he?

 

Te procenty co są to nie zapominaj, że na nich skupia się obrona i mają trochę trudniej.

Iguodale zawsze uwazalem troche za ceglarza, a Drexlera to sie wystarczajaco naogladalem w czasach Rockets gdzie teoretycznie jego jumper byl lepszy. jedna trojka od czasu do czasu jednego z nich jest ok, kazdy team ma takiego. ale palowanie sie ceglami przez caly mecz ? nah man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguadola ma 33 jako pierwsza opcja zespołu, Drexler podobnie miał.

Ray Allen przechodząc do Celtics poprawił swój ts o jakieś 3 procent w porównaniu do wcześniejszej kariery. Pierce prawie 4 na tym zyskał.

Gasol na przyjściu do Lakers, Wade na dojściu Shaqa(potem stracił na jego odejściu), przykłady można mnożyć.

A tutaj mówimy nie o staniu się drugą opcją, a rolesem rzucającym z openshotów, Każdy z nich by robił w takich sytuacjach po 40%, jako shot up scorer a nie opcja w ataku rzująca off the screen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni nawet pod wzgledem FT% sa przecietni. zaden z nich nie jest po prostu dobrym shooterem i tyle. Drexler nawet w Rockets przy skroconej linii specjalnie sie nie wyroznial skutecznoscia za 3 (w granicach 35%), wzgledem innych shooterow ligi byl slaby, a przeciez caly czas napierdalal spot up. u niego wystarczy popatrzyc na technike zeby stwierdzic ze nie jest zbyt dobrym longdistance shooterem. to nie jego styl. na pewno nikt mi nie bedzie wmawial ze Drexler to wielki shooter, naogladalem sie go wystarczajaco zeby wiedziec ze to jest nieprawda. nawet taki Artest jest lepszy IMO ;]

 

co do Iguodali to nie wiem jak rola 2 opcji mialaby mu przeszkadzac w rzucaniu skoro przeciez nie paluje sie na trojki z izolacji. on rzuca spot up 3s.

 

zreszta nie mialbym nic przeciwko okazjonalnej trojce bez presji, ale jak dh12 mowi ze potraja Kareema, a chytry na to odpowiada ze 33% go zadowala i bedzie go tak karal to cos jest nie tak. Iguodala i Drexler to wlasciwie kopie i troche sie ograniczaja stylowo... zdecydowanie bardziej nadaja sie na ballhandlerow/cutterow/slasherow niz na spot up trojkowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.