Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponuje olac te grupy i zrobic z tych par normalne 1/8

kto wygra gra kto przegra odpada

od poczatku bylo wiadomo ze potrwa to rok i ze nawet jak ktos ma zajawke to ta zajawka nie bedzie trwala wiecznie a na pewno nie 12 tygodni

jak dla mnie march madness style pojedzmy i nie przedluzajmy, mysle ze na march madness style kazdy sie skusi i nudzic nie bedzie a gadka ze ''wybieralem 3 tygodnie a mam odpasc po pierwszej rundzie, to hujowo ''

mi wsio ryba ale nie chce mi sie czekac na wszystkich po 2 tygodnie z pojedynczym postem a na pewno nie na wyjscie z grupy 6 tygodni bo to beznadzieja

 

nie ma nad czym tu lamentowac, kazdy juz sie na bawil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje sie ze xamel gupi

za ostro to potraktowaliscie, za dużo materiału żeby to ogarnąć

może zróbmy głosowanie kto naepszy zespół wybrał

a potem po i tyle

march madness

każdy niech poda top 5 składy punkty np 1 za 5,2,4,8,16 za 1 miejsce

albo cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie napocilem zapoznalem sie z przeciwnikiem czy ze sowimi dokladniej ale nie zebym po 10 najlepszych meczy przeanalizowal kazdego zawodnika mojego i przeciwnika

jak dla mnie ci co nienapisali nie ze sie przejeli oni to wrecz odwrotnie, olali

nie winie nikogo ale mozna bylo to latwo przewidziec ze to sie nie uda w grupach i w takim zakresie

 

Marzec wymysl sobie uniwersalny plan w ataku i w obronie bedziesz robil kopiuj wklej jak przejdziesz dalej a dopisywal adjustments jakie robisz do kazdej rundy i po klopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede wciskac kitów, troche mi sie odechciało.

nie wiem czy i kiedy sie zbiore zeby cos napisac.

 

zawsze jakby sie nie udało z gameplanami, bo przyznaje bez bicia do kazdego pojedynku osobny gameplan to jak dla mnie troche za dużo, pozostaje opcja normalnego głosowania, po prostu tak jak tam kiedys padło głosujemy 1-16 kto ma najlepszy skład, podliczamy kto wygrał i tyle, koniec zabawy.

Ja się zgadzam z Marcem. Dopiero jutro będę miał chwilę na dłuższe wypociny, ale w kontekście dalszych pojedynków na pewno będzie dupa blada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu, ani weny na to wszystko.

 

Z początku zgłosiłem się, bo miało być lajtowo, składy, głosowanie i papa. Potem miałem rezygnować, ale w sumie co mi tam, potem były game plany i inne, to mi się też trochę odechciało.

 

Uproście to wszystko na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu, ani weny na to wszystko.

 

Z początku zgłosiłem się, bo miało być lajtowo, składy, głosowanie i papa. Potem miałem rezygnować, ale w sumie co mi tam, potem były game plany i inne, to mi się też trochę odechciało.

 

Uproście to wszystko na maxa.

Okay to powiedz ile pkt rzucisz przeciwnikowi a on powi ile Tobie i na tej podstawie bedziemy wiedzieć kto wygrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co pi*****ić, jak zaczyna się psuć już teraz, to będzie się psuć jeszcze bardziej w dalszych rundach.

 

plan ai jest w kit

robimy z tych par co są teraz drabinkę 1/8

potem losowanie zwycięzców, ćwierćfinały, półfinał i wielki finał.

 

jestem fhuj za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinien kazdy przedstawić graczy jeśli są jacyś z czasów prehistorycznych, dać jednej jebany gameplan bez żadnych głupich adjustments i voila. Jeden post na poczatek potem na każdego przeciwnika jeden krótki post i można jechać.

 

Biorę udział w innym drafcie ale tam na razie nie ma takiej dyskusji. Więc jak coś zrobię copy, paste ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rezygnujemy z grup. pojedynki jak są, tak zostają, kto przegra ten odpada.

 

jeśli chodzi o tych, którym się odechciało, czyli jak rozumiem Marzec z Rogerem (czy ty Łukasz też?), to może są jacyś forumowicze (w tym z grupy enba) chętni by ich zastąpić?

jeśli nie będzie chętnych to są dwie opcje: przegrywają walkowerem, albo robimy głosowanie pojedynków grupy pierwszej i ci, którzy przegrają przejmą te dwie drużyny - jeśli oczywiście zechcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xamel - ?

 

w sumie jest jeszcze jedna opcja, ale tu trzeba zgody Jendrasa, bo on już napisał gameplan pod Marca, więc jego wysiłek poszedłby na marne. otóż przeciwnicy Marca i Rogera spotkaliby się ze sobą w pierwszej rundzie, czyli Xamel vs Jendras. w drugiej pauzowałaby osoba, która wygra największą przewagą głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że każdy, nawet ten któremu się odechciało, powinien przynajmniej ten jeden gameplan napisać.

 

W końcu podczas całego tego draftu wybieraliśmy DRUŻYNĘ, każdy wg jakiegoś swojego założenia.

 

Teraz naprawdę dobrą zabawą jest przedstawić innym ten swój pomysł, opisać jak sobie wyobrażają jej funkcjonowanie i napisać dlaczego to właśnie mój team wygra. To nie jest wielka robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.