Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

jak jakas para ma to ja jestem zeby ta para sie opublkowala bez sensu to czekanie

Lorak daj zielone swiatlo tym co zrobili na wklejke do tematow grupowych

tak zrobimy, ale póki co gameplan wysłałeś tylko ty, Chytry oraz Karpik. Przem coś mówił, że może jutro będzie miał, jak nie to w niedzielę, więc wtedy wy zaczniecie. ja sam też pewnie dopiero niedziela lub poniedziałek, a dziś w nocy postaram się coś tam wrzucić o Marquesie w przedstawieniu drużyny. będzie nawet mix specjalnie dla Koelnera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając odpowiem tutaj

 

BYć może uda mi sie dzisiaj to skończyć, bo zostały tylko poprawki językowe i gramatyczne i poprzestawianie wersów czy coś w tym stylu.

Myślę ze 30 minet mi to zajmie, więc dzisiaj pewnie przed połnocą śle do loraka, a jeśli nie to w takim razie sobota przed 17 chce to dać bo w nd mam wylane

 

 

piece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy maja trudnosci widze ze zrozumieniem pewnych rzeczy.

 

Ale to nic

 

 

Rebuty jak mniemam do końca tygodnia kolejnego, a pozniej głosowanko na szybkiego czyli np na PM do loraka i dalje kolejny przeciwnik i nowy termin.

 

Jak już widzę ja ztym rebrutalem to kurde nie dam rady. Chyba musiałbym 10 stron odpowiedzi na post ai3 pisać.

Coś wymyślę aby skrócić jak najbardziej though.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powinienem dzisiaj się wyrobić, napóźniej jutro ok południa

ale z tego co mi łukasz pisał to jego gameplanu nie bedzie tak szybko :]

 

Kaca mam, więc wieczorem siądę... jeśli nie pójdę dalej balować...[/quote:3dgwnwyh]

 

Po pijaku są najlepsze pomysły. Gorzej jak już się wytrzeźwieje, ale ujowy gameplan może się wtedy okazać najmniejszym zmartwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.