Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

prosze cie

jaki pakiet?

 

facet jest easy way scorerem, przychodzi mu to z wielką łatwością, ale tak na dobrą sprawę to

c***owo podaje, serio jest jednym z najgorszych posrod gwiazd w lidze w tym względzie i to juz nawet nie chodzi o court vision czy specjalne passing skills, ale Durant w ogóle mało podaje i jest małą ofensywną dziurą jak dla mnie( I chodzi mi o dziure nie ZBo-like żeby potem nie było wymieniania największych czarnych dziur w historii blablabla)

zbiera fajnie, ale też nie jest to jakiś kosmiczny poziom jak dla mnie, James to wiadomo, Melo zresztą też, ale Durant nie jest specjalnym zbierającym na tle ligi, np. przy moim GHillu albo Rodmanie (!) to on sobie może poskakać

no post up, a szkoda.

dalej, Durant broni zdecydowanie gorzej niz pozwalałyby mu na to warunki które ma, żaden stopper, żadna dziura, ale skłaniałbym się że nikogo nie ograniczy.

słaba trójka moim zdaniem, dużo cegieł zaczął odpalać i nie jest off-screen shooterem bardziej off drible bo ma unscontested J.

do tego fizyczny obrońca jak Artest, który jest cieniem samego siebie z Pacers zjadł go i wysrał prawą ręką, którą potem podał Piercowi.

Durant jest może największym zagrożeniem ofensywnym 1on1 w całej lidze, ale full package to ostatnie co bym o nim powiedział.

 

w dzisiejszej lidze spoko lider, zajebisty talent, zajebisty scorer w lidze all time żaden lider, kiepskie fundamentals, scorer. Przynajmniej jeszcze nie teraz, może w wieku 26 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James ma wiekszy pakiet po obu stronach, not even close

Melo ofensywnie zdecydowanie bardziej wszechstronny, ale wolałbym Duranta jako lidera w dzisiejszych czasach, not even close

Pierce ciągle ma to coś, zresztą dobrze że go wybrałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie skierwoac do was kochani, ja bede Phil Jackson wy moja druyna, ja- moja pani od historii z podstawowki wy - moja klasa

i jedziemy usiadzcie spokojnie zamknijcie oczy policzcie do 10 i skupcie na oddechach.

Jestescie motylkiem i latacie po kwiatowej polanie...jestescie motylkiem pedalem...nie to nie to ale nie budzcie sie jeszcze ...odychajcie powoli, wyobrazcie sobie rok 2005 Tracy gra z Dallas po ktorej w ktorej wyglada jak closest thing to Jordan since Jordan, gosc jest niewyobrazalny ale co ? w 2005 ginie w wypadku samochodowym albo zeby nie bylo tak tragicznie i biedny motylek nie wybudzil sie caly w lzach to Tracy ma career ending kontuzje...zostancie ze mna

no i teraz ten Tracy jest po swietnej serii...zaczyna sie woulda coulda shoulda...jeszcze rok i by wygral mistrzostwo jeszcze troche i by to zlapal gdyby tylko bylby greatest ever, Kobe to mu buty wiazal...BAM

oddychamy powoli , motylek budzi sie

jest rzeczywistosc, McGrady ku jego nieszczesciu pogral do 2012-2014, okazalo sie ze to self centered hujek , leniuszek na treningach i pizda w wielkich meczach - swoja droga mozna te wszystkie wnioski wyciagnac o tej serii z 2005 poglebszej analizie (Yao oddaje momentami 7-8 rzutow przy Mike'u Jamesie 11 - cieszmy sie ze JVG komentuje a nie trenuje , to byla ofensywna porazka ten gosc)

 

to jak dla mnie jest to jak sie zyskuje majac krotka kariere a jak sie traci majac ja dluga, o Shaqu nie wpsominam bo gdyby poszedl na emeryture w 2006 to bylby nie do pobicia ,zloty gosc a tak to jest nienawidzony i rozkladany na czesci przez 4 fanbase'y

 

 

ale nie o tym chcialem , (jak nic osobistego Bast to to tez nie jest nic osobistego ;]) ale sluchajcie , ja jak juz do znudzenia powtarzam troche poczytalem(wiem ze przynudzam i zadna to nowosc), troche widzialem , od jakiegos 2007 odpuscilem se te hardwood classic w zupelnosci ale od 2001 do 2007 wciagalem co sie dalo i ile sie dalo. Slyszalem o kazdej wiekszej komecie asteroidzie i planecie w tej lidze, czytalem te woulda coulda shoulda i prawde mowiac z lat 80 poza Detroit, Lakers, Celtics Sixers, Houston ,MAvericks i Moe Nuggets to znam Hawks i wiem ze byli Bucks plus kometa Bernarda

jesli chodzi o zawodnikow to wiem co tam gralo w Mavs co gralo w Nuggets co gralo Bucks

jakbym mial powiedziec o kim slyszalem najlepsze slowa uznania czy woulda coulda to z Bucks bylby to tylko i wylacznie Moncrief i Alex English i to na tyle

 

Pressey to dla mnie jakis wynalazek wogole z dupy - mial dwa stopy na Birdzie w serii i to ma byc obronca ?

a Marques no nie wiem TMacowaty troche plus u szczytu zostal trejdowany za Cummingsa

aha co by tego bylo malo Don Nelson - tak ten Don Nelson ktory statpadduje polowe ligi trenowal tamto Milwaukee

 

nie wiem czytalem wielkie opowiesci o Bernardzie ktory mial rownie krotka kariere co Marques , czytalem o Rayu Richardsonie ale nigdy what if o Marquesie wiec jak dla mnie moze i byl pierwszym point forwardem choc pierwszym point forwardem na bank byl Rick Barry jak nie ktos przed nim a po nim Magic no ale ...

moze i mial TMacowski closest to Jordan since Jordan ale historycznie to dla mnie polka wlasnie TMaca do it all do nothing , plus gladkie wpierdol od Juliusa w playoffs

 

http://www.basketball-reference.com/teams/MIL/1984.html

http://www.basketball-reference.com/teams/MIL/1983.html

 

Pressey ostatnie w playoffs advanced w 83 i 7dme w 84

przekozak

co nam jeszcze pokazesz Bust ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie pytasz co durex może w tej zabawie

to ja ci odpowiadam konkretnie off the screen scoring, zbiórka z pozycji sf i kontry

 

a ty mi piszesz że zaden z niego all time lider i scorer

no k**** wiadomo, koleś jest 4ty sezon w lidze, to czego się spodziewasz

jeszcze daleko do jakiś all time tematów chociaż juz jest najmłodszym mistrzem scoringu all time ( w sensie król strzelców).

 

ja nie wiem dlaczego go wziął jendras

ale ja wiem dlaczego ja bym go wziął w takiej zabawie

skoro poszedł melo ( james to wiadomo, lepszy all around) to dlaczego miał nie pójść durex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zawodnikow 2010-11 czyli jedynych wartych uwagi

Rose i Durant

sluchajcie Durnat ma za soba jedna PO serie , Rose nie lepiej , ani jeden ani drugi jaj nie urywal - choc sam pialem z zachwytu - jesli Durant w RS nie potrafi wyjsc do pilki vs Artest i mowie tu o wyjsciu po pilke to sorry , ale he's not ready i dla mnie obaj sa swietni ale obaj dostana wpierdal w tym roku w playoffs , Rose przy pierwszej lepszej okazji - a najprawdopdobniej w drugiej rundzie od Boston/Heat a Durant od Spurs

jedne MS to za malo , jeden regular to za malo,

Durant jako arsenal jest super, Durant jako koszykarz jest lata swietlne od tego kim bedzie czy tez moze byc i chcielibysmy by byl, tak samo Rose , wiec jak dla mnie steal nie steal ale paly mi nie urywa - Durant przez Jendrasa chyba wziety bo ma wyobrazenie ze to jest wersja 2014 , Rose w 8 rundzie spoko choc prawde mowiac ma do jego gry na PGpare zastrzezen a mianowicie takich ze gosc to wcielenie Iversona w sensie taki sam z niego PG jak z Iversona czy inaczej blizej mu do Wade'a czy Kirka Hinricha po prostu G nie jak gowno ale jak guard zaden point zaden shootin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brać Duranta ktorego na dobra sprawe nie było w PO, bo jesli liczyc ze byl to jest tylko minus dla kogos kto go wzial, tak wspaniale się zaprezentowal przeciwko Artestowi z gąbką zamiast mózgu.

 

off screen przy jego % brzmi zabawnie, nie no fajnie że potrafi i fajnie że tak gra TERAZ, ale sądzę że przy tym co możemy na niego wystawić to jego cyferki sięgną dna w tym względzie.

Durant nie ma dziurawych rąk i tyle, żaden z niego wybitny zbierający, prędzej wybitny freak natury-stąd zbiórki.

kontry-fakt zajebiste, ale tu co drugi back a nawet front gra zaebiste transition.

 

dokładnie Durant 2015 to moglaby byc nawet 3 runda a teraz to troche bez ładu i składu.

to ze ktos jest dobry teraz albo nawet zajebisty jak Durant to nie znaczy ze bedzie dobry 'tutaj'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka o T-Macu, prosto od najwiekszego fana Dirka jakiego znam:

 

They never defended Nowitzki with Jackson alone. Whenever Nowitzki had the ball, the second defender came over right away. Just the idea that Jackson was able to single handle Nowitzki is comical, because Nowitzki played ABOVE his average everytime he met Jackson. It is one of the biggest myths that Jackson can defend Nowitzki. There was only one real incident in which Nowitzki really had problems with single coverage against a smaller player; that was 2005 against the Rockets and McGrady. In ALL other cases Nowitzki wasn't defended by a single player and struggled, but he struggled against multiple defenders like in the Heat series, when they threw a combination of Posey/Walker/Haslem at him. When Nowitzki went to the post, they were allowed to basically kill him with their hands all over his body and Mourning or O'Neal came over to help, when he was on the perimeter, the second defender always came for the help.

Watch those games and look how the Warriors are allowed to defend Nowitzki and compare that to the Jordan rules, because that's exactly what they done in 2007. Look how the Warriors have always their eyes on Nowitzki and are not really care about any other player.

Roger, mozesz to skomentowac ?

 

Pressey to dla mnie jakis wynalazek wogole z dupy - mial dwa stopy na Birdzie w serii i to ma byc obronca ?

a Marques no nie wiem TMacowaty troche plus u szczytu zostal trejdowany za Cummingsa

aha co by tego bylo malo Don Nelson - tak ten Don Nelson ktory statpadduje polowe ligi trenowal tamto Milwaukee

http://www.youtube.com/user/tjhunt76

 

koles wrzucil kilka meczow Milwaukee-Boston z PO. zobacz je i ocen obrone Pressi. ja obejrzalem poki co 3 mecze i jak na razie Bird mial w jednym chyba z 7 tov i sie rozrzucal w c*** jak Pressi go nie bronil, w drugim Pressi na nim to rzucil jakies 20 na beznadziejnej skutecznosci. patrzylem tez na h2h z RS i Bird tez o wiele gorzej niz przeciwko reszcie ligi, jakies 5 pkt mniej, 3 as mniej, 1 tov wiecej i 6% TS mniej.

 

jesli to cie nie przekonuje to mial 2x all-defensive 1st w latach z ktorych go mam, rok pozniej mial all-defensive 2nd mimo opuszczenia 20 meczow i juz w sumie do konca kariery nie potrafil dograc pelnego sezonu. ale gdy byl zdrowy mial zawsze all-D 1st.

 

oto glosowania do DPOY z 85 (top5):

 

Eaton - 32

Moncrief - 13

Pressi - 10

Coop - 9

Cheeks - 5

(ciekawostka dla ai3: DJ byl #6 majac 3 glosy)

 

rok pozniej jest tylko podane top3: Alvin, Bol i Squid (Moncrief)

 

wniosek: Pressi bardzo mocno ograniczal prime Birda praktycznie caly czas na single coverage. malo ? to poczekaj az znajde wiecej statsow :wink:

 

lata ktore ty podales to Pressi jako rookie i sophomore wchodzacy z lawki i grajacy niewiele minut. wiec give me break k****.

 

PS. ogladam te Milwaukee teraz i tak sie zastanawiam, kto ma Cummingsa ? bo z tego co widze to bylby z czolowki wysokich - range broni zbiera pktuje z pomalowanego, full package. nawet w kontrach potrafi grac dobrze. idealny PF/C na lawke a tutaj polecialo pare nazwisk ktorych naprawde bym sie nie spodziewal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dh12, ja mam Duranta za przeciwnika i nie powinienem go bronic, ale k**** on przeciez zdobywa wiekszosc swoich pktow po zaslonach i kontrach, a ty piszesz tu ze sie nie nada ? praktycznie to jest Gervin + 3p range + obrona + zbiorka. Gervin sie u ciebie nadawal to tym bardziej powinien 7 razy lepszy od niego Durant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej w czym ten Durant jest taki ultra świetny? poza łatwością w zdobywaniu punktow ma sie rozumiec:

zaczyna ceglić, nie wykorzystuje kosmicznych warunków i faktu mismatchy w co drugiej akcji(zresztą na niego każdy defensor to mismatch). Nie gra post up, jest beznadziejnym passerem(all-worst wsrod dzisiejszych gwiazd), bardzo przeciętnym obrońcą i ogólnie ten rok zamroził jego rozwój.

Ma momenty, że widać że jest freakiem natury i koszykówki, ale nie przejmuje spotkań i jest zbyt grzeczny. Nie nadaje się jako spot up/off the screen shooter.Czyli jednym słowem w warunkach tej zabawy, nie sprawdza się specjanie, bo nie pasuje stylem gry na 2/3kicka a na lidera w gronie all-time best jest zbyt słaby.

 

to chyba nieliczny przykład przewagi posiadania idealnego fitu w zespole nad ogromnym talentem

 

Człowieku, co ty paliłeś? Bardzo przeciętny obrońca? Nie nadaje się na spot up shootera?!

 

A to ostatnie zdanie ma jeszcze sugerować, że Durant to nie jest ogromny talent?

 

Nie wiem nawet jak na coś takiego odpowiedzieć.

 

 

 

interiorD spacing fajnie brzmi, ale da sie bez niego obejść. wiadomo miło jest mieć wszystko, ale nie przesadzajmy

Lakers grając bez Bynuma(1 mecz godny finałów w ostatnich 2 latach) mając Gasola pod koszem, który przecież 'jest soft', a jeśli już to jego największą zaletą w obronie jest man-on-man a nie teamD - mają b2b2b finals i 2 pierścionki

tak więc z tym 'soft' Gasolem dali radę i z Howardem i z Celtics. więc czy to interiorD było ich siła?czy jednak ofensywa?

Nieprawda.

 

Gasol dobrze spisywał się jak anchor. Do tego miał mimo wszystko tego Bynuma na 20 minut, plus bardzo dobrego w obronie Odoma. Lakers wygrywali tytuły nie atakiem, nie obroną, ale zbilansowaniem.

 

 

ciekawe jaki spejsing mieli qwa Bulls. jak kerr siadał na ławkę to atak im siadał ...

Inne przepisy. W dzisiejszych czasach Bykom byłoby imo znacznie trudniej w tym składzie.

 

 

brać Duranta ktorego na dobra sprawe nie było w PO, bo jesli liczyc ze byl to jest tylko minus dla kogos kto go wzial, tak wspaniale się zaprezentowal przeciwko Artestowi z gąbką zamiast mózgu.

 

off screen przy jego % brzmi zabawnie, nie no fajnie że potrafi i fajnie że tak gra TERAZ, ale sądzę że przy tym co możemy na niego wystawić to jego cyferki sięgną dna w tym względzie.

Durant nie ma dziurawych rąk i tyle, żaden z niego wybitny zbierający, prędzej wybitny freak natury-stąd zbiórki.

kontry-fakt zajebiste, ale tu co drugi back a nawet front gra zaebiste transition.

 

dokładnie Durant 2015 to moglaby byc nawet 3 runda a teraz to troche bez ładu i składu.

to ze ktos jest dobry teraz albo nawet zajebisty jak Durant to nie znaczy ze bedzie dobry 'tutaj'

Bzdura

 

To jest all-time league, Durant nie będzie prowadził samodzielnie drużyny, ale będzie miał ściśle określoną rolę w teamie z Pennym Cowensem i Mosesem fuckin Malonem, więc może skończ siać tą swoją ai-owską propagandę i zdaj sobie sprawę, że oprócz szeroko pojętych jaj, charakteru i całej masy tych nienamacalnych rzeczy, które tak forsujesz, jest jeszcze, a raczej przede wszystkim skill, którego Durex ma za przeproszeniem od c***a. To wyjątkowo efektywny 30 ppg scorer, pure fundamentals, a wszystko to mimo dość jednostronnego ofensywnie teamu ze słabym spacingiem. Nie zapominaj o tym.

 

 

I co to w ogóle za argument z "przy tym co możemy na niego wystawić"? Przecież to można powiedzieć o każdej gwieździe, z twoim Jordanem włącznie. Zbiera, bo to freak natury? A kim byłby MJ bez swojego atletyzmu? Większość twoich argumentów można odnieść do innych graczy. Nie kumam czemu akurat Duranta się doczepiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczcie mi czemu nikt nie wziął Boba McAdoo w waszej grupie?

ja ci wytlumacze dlaczego ja go nie wzialem:

-slaby obronca

-nie mial 3p range

-czarna dziura

-jako scoring punch srednio sie nadawal bo czesto tracil pilki

 

dawal jedynie zbiorke w obronie i w miare solidny scoring z lawki. wybralem Granta bo jest o wiele bardziej wszechstronny - range maja podobny ale Grant lepiej podaje. poza tym duzo lepiej broni, jest tez bardziej uniwersalny w obronie bo moze przykryc tych stretch 4s typu Nowitzki. McAdoo to wlasciwie tylko ta zbiorka i scoring ale nie jest jakis super efektywny w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby obronca 99DRtg 4.0 DWS? po co PF/C 3pt range?

HOF, tov% 15 mniej wiecej jak Charles Barkley...

Dobry shotblocker, dobry podający 3.8 ast/game

cała kariera ponad 50 FG% To jest mało efektywny?

Określany przez wiele innych gwiazd, jako scoring machine, najlepszy rzucający wysoki.

Magic o nim powiedzial ze byl Magiciem przed Magiciem :)

"Bill Russel once said about him: "He's the best shooter of all time, period." "

 

Bast mówimy o tym samym graczu?

 

W ogóle pomyśl, że on grał na C a ja go sobie dam na PF skoro gość który był broniony przez C robił ponad 50 FG% to jakie będzie krecił numerki bedąc kryty przez nizszych PF? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby obronca 99DRtg 4.0 DWS? po co PF/C 3pt range?

HOF, tov% 15 mniej wiecej jak Charles Barkley...

Dobry shotblocker...

 

Bast mówimy o tym samym graczu?

twoje statsy wcale nie pokazuja ze byl dobrym obronca. przede wszystkim sa oparte na boxscore, a to nie ma wielkiego zwiazku z defensywa. ja mowie to co widzialem i to co slyszalem. McAdoo ogolnie slabo bronil, latwo sie dawal wypychac z pozycji, troche wolny na nogach tez byl. tak naprawde nie byl PF/C zreszta, tylko PFem, w tamtych latach Alvan Adams rowniez gral na C, a to jest mniejsza i chudsza wersja Davida Lee.

 

nie wiem jak mam ci pokazac jego slaba obrone, bazuje na meczach i tym co o nim slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, mozesz to skomentowac ?

Co do T-Maca i serii z 2005, to Dirk w ogóle miał wtedy cienkie plej offy. Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, to Mavs nie powinni przejść po 0-2 z hca I rundy. Czy T-Mac go dobrze bronił? Nie wiem, dawno nie oglądałem meczy z tej serii, musiałbym sobie to odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.