Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

skonczcie z tym off topem tutaj, bo sypiecie rowno nie na temat, lepsi i gorsi i jeszcze inni (kto wymyslil te podzialy LOL - tylko smiac sie z tego :lol: ) a tymczasem lakers przegrywaja 3 spotkanie z rzedu...litosci co tam sie dzieje. grali super, potem porazka przyszla - ok ale kolejne dwie to jakas patola. utah? gsw? znowu zaczynaja nie wiadomo co odpieprzac, czyzby oszczedzanie sie na po? tylko tak to moge usprawiedliwic. nie chca jakiejs kontuzji po tym co ost stalo sie gasolowi i bynumowi wiec graja z lajtowym nastawieniem. przeciez w sekundzie nie zapomnieli jak sie gra... tak czy inaczej musza teraz wygrac all, jesli boston rowniez wygra i tu mi sie to zaczyna nie podobac...

 

ehh czemu oni musza grac w kratke...jest to irytujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa co za czasy:)

 

wejdzie ci taki ai i napisze, ze mam posty na poziomie maciusia z klanu:D

 

nie uwazam sie za wielkiego speca. moj ogrodek to koszulki i jeziorowcy i tego sie 3mam. staram sie zagladac tez do innych tematow/klubow, jezeli jakis kontakt z dana ekipa zlapalem (mecz w c+) i podzielic sie spoistrzezeniami ale jak najwiekszy nostradamus tego forum zarzuca mi pisanie na poziomie maciusia to jest to juz przeginka.

 

chlop, ktory nawet serii nie potrafi przewidziec, ktory wiecznie zle przewiduje a jak juz otworzy swoj temat zrobi w nim taka kupe, ze nie wiadomo co z tym robic. sory ja wiem, ze jest potrzebny nadworny blazen forum. ja wiem, ze czasami ai3 smiesznie sie czyta, bo znajdzie sie w tych jego wypocinach zdanie, ktore jest lekiem na cale zlo. ale

 

give me a break. szanujemy sie. ja jego posty postrzegam z reguly jako jakies bohomazy, ktore z nudow mozna poczytac ale nic ponad to, bo calym tym swoim pisaniem ai3 nie zasluzyl na nic wiecej. no bo jak tu serio traktowac goscia, ktory robi takie gowna?

 

gdy przychodzilem na to forum byla solidna ekipa fanow jazz. mieli swoje kolko. mozna bylo z nimi sie poklocic, pogadac.byla solidna ekipa dot. lakersow i mysle, ze z perspektywy czasu fani jazz czy lakers woleliby by byly osobne fora, bo wchodzac do swoich tematow nie chce czytac wypocin przema, tylko pogadac we wlasnym gronie. oczywiscie milo jak ktos zajrzy z zew ale gdy ma cos do powiedzenia odnosnie tematu. moje pisanie w tematach dot. lakers nie zmienilo sie. bylo takie same na eb jak i teraz. i to pisanie niczym nie rozni sie od tego co we wlasnych ogrodkach uprawiaja kibice jazz czy spurs. dlatego nie rozumiem, co przeszkadza ai3 czy przemowi (pretorowi?) to, ze my kisimy sie we wlasnym ogrodku. w tym naszyb wlasnym ogrodku bylo wiele ciekawych dyskusji i nie tylko jest mizianie sie po kolejnych zwyciestwach. pamietam nasze klotnie nt. transferowania bynuma, kwame browna czy innych grajkow. zawsze bylo ciekawie. ale najlepiej bylo gdy nam sie nie wpierdalano.

 

ostatnio jest to niestety modne. ale rozumiem, ze moze miec z tym zwiazek bliskosc 3peatu.

 

w dupie to mam. reasumujac. nie mam nic do eb, ze tu przyszlo. sam jakby nie bylo nalezalem do eb. ale z roznych wzgledow musielismy ratowac forum watkami alltime, ktore sa w stanie upadania. plynnie dzialaja jedynei tematy o heat czy lakers. costam jest o spurs czy jazz. wiec z 2 strony nie dziwi mnie, ze taki przem ma ochote wejsc do ogrodka lakers i zrobic kupe a forumowy blazen wciaz jest forumowym blaznem. skoro jest nuda to i blazen dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak tutaj kombinowalismy czy by nie zostac na 2 mscu, co by Oklahoma czekala na ans dopiero w ewentualnym finale, ale czy przypadkiem to nie oni beda mieli 3 seeda jako zwyciezcy northwest? I oczywiscie brak przewagi parkietu w ewentualnym starciu z mavs... Nie tak to dzialalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale off top sie wywinął. Bajer, przez Findka teraz się zastanawiam do jakiej kategorii się zaliczyć :roll:

w ebaskecie byłem zarejestrowany, ale nigdy się nie wypowiadałem, chociaż wszystkie wątki miałem przeczytane, tu jest podobnie. Jakoś nigdy ni byłem tkaczem słów. Zasługuje na ten szacunek, czy nie? :wink:

Mniejsza z tym, bo to mało ważne.

 

Nie wiem jak fani LA na to się zapatrują, ale zawsze moje przepowiednie (przypuszczenia bardziej) są odwrotnością późniejszej rzeczywistości, coś na wzór naszego forumowego "nostradamusa" AI3 ;]

Chyba dwie strony wcześniej pisałem o tym jak, to LA zmierzają do mistrzostwa RS, a tu zonk 3 porażki z rzędu. Nie ukrywam, że małą satysfakcje z tego mam :twisted: ale to naprawdę było niezamierzone.

Chicago będzie miało przewagę parkietu nad wszystkimi, po za SA. Fajnie, te dwie ekipy są najlepsze na własnym parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli skonczxa z takim samym bilansem, to wtedy thunder faktycznie beda z 3.

ale czy mavs na tym powinno zalezec?

stracili wlasnie ewentualne hca nad lakers,miami i bostonem.

mieli calkiem trudny terminarz. teraz odpoczna, 3z4 spotkan zagraja usiebie w tym z hornets, clippers i suns czyli latwiejszymi rywalami. wyjazd do houston tez powinni wygrac, bo rockets szanse na playoffs maja juz jedynie matematyczne.

 

a thunder maja mecz z nuggets i wyjazd do lakers, wiec tez malo prawdopodobne by zrobili 4-0 na koniec.

 

nam pozostaje sie modlic by hornets skonczyli na 7 miejscu. choc nie bedzie o to latwo

 

hornets maja: suns, @grizzlies, jazz i @mavs

blazers: @jazz, lakers, grizzlies, warriors

grizzlies: kings, hornets, @blazers, @clippers

 

zatem niech blazers wygrywaja, grizzlies przegrywaja a hornets... niech graja swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to utrzymać HCA nad Bostonem i Miami. Dzisiaj bardzo pomogli nam Bucks.

 

Boston @Chi,Was, @Mia, @Was, NY

Boston ma dwa mecze b2b, oba z Was.

 

Miami Cha, Bos, @Atl, Tor

Miami gra b2b Boston-@Atlanta

 

Nad Bostonem mamy tiebreakera (po 23 L), z Miami nie mamy tiebreakera, ale mamy porażkę mniej.

 

Przed nami ciężka końcówka, te porażki z Uta i GSW były bardzo nie potrzebne. @Por walczący o 6 seed, @OKC która włączyła się do walki o 3seed (a właściwie Mavs ja włączyli). SAS choć mam nadzieję, że Pop wystawi tutaj mocne rezerwy i na zakończenie w b2b Kings grający ostatni mecz w Sacramento.

 

HCA nie jest niezbędne, ale dobrze by było je mieć. Szczególnie z nad Miami, z którymi źle się matchupujemy. TD Garden to też nie ciekawy teren, ale w obliczu ich urazów dojście do finału będzie dla nich jakimś tam małym sukcesem i nie wierzę by to nie wpłynęło na ich zdrowie.

 

Dlatego ważne jest aby dzisiaj Chicago wygrało u siebie z Celtics. Ci później walcząc o 2seed pokonali Heat :)

Wtedy możemy zrobić 3-1 i i tak będziemy mieć hca nad w/w ekipami. Jednak to wariant życzeniowy i pewnie daleki od realizacji. Zobaczymy. Lakers na pewno nie zapomnieli jak się gra. Strk po ASW był niesamowity. Teraz trzy ostatnie mecze i w każdym +15 strat. To robi różnice. Mogli z tym oszczędzaniem poczekać parę dni i wygrać z walczącymi o nic Uta i Gsw. Pozostaje śledzić kolejne dni i wydarzenia bo wiele się będzie działo. (kiedy wraca DWade?).

 

W kontekście przeciwnika na 1 rundę dla Lakers oczywiście chciałbym żeby był to zespół NOH. Jednak grając z Portland czy Memphis też nie powinniśmy mieć problemów. Memphis czeka syndrom OKC czyli debiut w PO i ta dobra czy nawet bardzo dobra gra w rs (w tym bez Gaya) nie będzie miała wielkiego przełożenia na PO). Blazers? Na pewno będzie gorąco, ale bez Odena i w pełni zdrowego Roya nie są w stanie nawiązać walki, tym bardziej bez HCA.

 

Na razie tyle.

 

dzisiaj będę mocno kibicował Chicago i Rose (choć sam MVP przyznałbym DH12).

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami nie wykorzystało wielkiej szansy, ale akurat o nich martwię się najmniej. W ewentualnym finale (którego i tak nie widzę, bo Boston raczej pociśnie Miami) Miami tak dobrze matchupuje się z LAL że to HCA nie jest aż tak istotne. Za to Boston musi wygrać wszystko do końca i liczyć chyba na jeszcze jedno potknięcie Lakers. Jak będzie w przypadku równych bilansów C's i LAL ? Mimo fajnego bilansu nie mam wiary w SAS i widzę LAL w finale, mam wrażenie że jedyni którzy mogą Wam przeszkodzić to OKC, ale Ci będą podniszczeni ćwierćfinałem z Nuggets (najciekawsza seria ćwierćfinałowa imo). Jedyne na co można liczyć, to na to, że PTB utrzymają 7 seed bo są bardzo dla Lakersów niewygodni.

skonczcie z tym off topem tutaj, bo sypiecie rowno nie na temat, lepsi i gorsi i jeszcze inni (kto wymyslil te podzialy LOL - tylko smiac sie z tego

No to jak Ty wyczytałeś z tych postów, że chodzi o podziały lepsi/gorsi to należy śmiać się z Ciebie bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ci będą podniszczeni ćwierćfinałem z Nuggets (najciekawsza seria ćwierćfinałowa imo).

e tam. Denver imponują ,mają szeroki skład ,mają energizer po zmianach ponieważ większość zawodników ma w końcu piłkę bo nie ma Carmelowego ale to nie jest ekipa aby powalczyć z Oklahomą. nie ma tam gtg , jest zbilansowany skład. oczywiście mogę się mylić ale teorie typu się "podmęczą" są bez sensu. młoda ekipa jaką jest OKC mogą najwyżej się douczyć i to wyjdzie im na plus a nie na minus.

Miami tak dobrze matchupuje się z LAL

Miami matchu upuje się praktycznie z każdą ekipą a najmniej z Lakers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Ty wyczytałeś z tych postów, że chodzi o podziały lepsi/gorsi to należy śmiać się z Ciebie bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

bardziej chodzilo tu o wyolbrzymienie OFF TOPU niz o JEGO temat ale tego nie zrozumiales widze.

 

e tam. Denver imponują ,mają szeroki skład ,mają energizer po zmianach ponieważ większość zawodników ma w końcu piłkę bo nie ma Carmelowego ale to nie jest ekipa aby powalczyć z Oklahomą. nie ma tam gtg , jest zbilansowany skład. oczywiście mogę się mylić ale teorie typu się "podmęczą" są bez sensu. młoda ekipa jaką jest OKC mogą najwyżej się douczyć i to wyjdzie im na plus a nie na minus.

 

Miami matchu upuje się praktycznie z każdą ekipą a najmniej z Lakers :)

dokladnie denver w po nie bedzie grac tego samego co teraz w rs, okc jest zdecydowanie lepszym rywalem i maja duranta, a ten powinien zagrac lepiej niz rok temu, kiedy spalil sie przy artescie.

 

a miami dwa razy wygralo z lakers ale to tak jak orlando w 2009 wygralo 2x a jak sie skonczylo w finale to wszyscy wiemy, wiec co pokaza to zobaczymy w po.

 

hmm zastanawia mnie czy lal np nie chcieliby spasc na 3 miejsce by grac z hornets zamiast blazers...ale chyba musieliby byc szaleni zeby takie ryzyko podjac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ci będą podniszczeni ćwierćfinałem z Nuggets (najciekawsza seria ćwierćfinałowa imo).

e tam. Denver imponują ,mają szeroki skład ,mają energizer po zmianach ponieważ większość zawodników ma w końcu piłkę bo nie ma Carmelowego ale to nie jest ekipa aby powalczyć z Oklahomą. nie ma tam gtg , jest zbilansowany skład. oczywiście mogę się mylić ale teorie typu się "podmęczą" są bez sensu. młoda ekipa jaką jest OKC mogą najwyżej się douczyć i to wyjdzie im na plus a nie na minus.

 

Zwykle zgodziłbym sie z Tobą, ale ponieważ Denver mają bardzo szeroki skład, mnóstwo energizerów i kupe mięcha pod koszem to będą wyjątkowo wymagającym przeciwnikiem jak na pierwszą rundę, bo nie dadzą wytchnienia. Zejdzie Lawson wejdzie Felton, nie ma Gallo ale jest Chandler. Dlatego kluczowe było pozyskanie Perka który niweluje przewagę podkoszową Nuggets i bardzo istotna może się okazać postawa Hardena, który musi ciągnąć zespół kiedy Durant będzie odpoczywał, przeciwko 2nd unit Denver. Westbrook z Feltonem łatwo miał nie będzie a i Chandler swoje na Durancie zrobi, nie żebym się bał że go bardzo ograniczy ale ma size a size w obronie przeciwko durexowi to już bardzo wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle zgodziłbym sie z Tobą, ale ponieważ Denver mają bardzo szeroki skład, mnóstwo energizerów i kupe mięcha pod koszem to będą wyjątkowo wymagającym przeciwnikiem jak na pierwszą rundę, bo nie dadzą wytchnienia. Zejdzie Lawson wejdzie Felton, nie ma Gallo ale jest Chandler. Dlatego kluczowe było pozyskanie Perka który niweluje przewagę podkoszową Nuggets i bardzo istotna może się okazać postawa Hardena, który musi ciągnąć zespół kiedy Durant będzie odpoczywał, przeciwko 2nd unit Denver. Westbrook z Feltonem łatwo miał nie będzie a i Chandler swoje na Durancie zrobi, nie żebym się bał że go bardzo ograniczy ale ma size a size w obronie przeciwko durexowi to już bardzo wiele.

ale wiesz o tym ,że w PO gra rotacja 7-8 zawodników :) ,takie ekipy wygrywają. wywnioskowałem z Twojego postu ,że chodzi Ci o serię 4-3 a takiej nie przewiduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczowa będzie postawa Kenyona Martina i Feltona, ale ogółem widzę Denver wychodzące zwycięsko.

Nene jest finezyjny, atletycznym i technicznym centrem, z którym Perk sobie nie poradzi by ograniczyć go na przekroju całej serii, Gallinari jest zaś materiałem na all-stara i według mnie jest równie dobry w ataku, co Durant w obronie, Kenyon Martin zaś jest typem gracza, którego w obronie nie można sobie odpuścić i chociaż Ibaka jest świetny w team D, to jednak Martin będzie go zmuszał do krycia siebie. Ogółem w ataku Nuggets mają czym pogrozić, a zabawa się zacznie, kiedy wejdzie drugi unit. Rezerwowa piątka Nuggets jest lepsza od niektórych S5, rezerowi Okla nie są nawet blisko.

W obronie też nie wesoło, przy Ibace Martin może latać za Durantem, ogółem według mnie Kenyon to top5 obrońców na Kevina. Do tego grają 4 na 5, Perk i w sumie w mniejszym stopniu Ibaka to nie za wesołe połączenie, a na obwodzie Nuggets mogą postraszyć Aflalo i Feltonem, szczególnie Harden raczej sobie nie pogra.

Jak dla mnie Nuggets mają wszystko poza HCA by wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz o tym ,że w PO gra rotacja 7-8 zawodników :) ,takie ekipy wygrywają. wywnioskowałem z Twojego postu ,że chodzi Ci o serię 4-3 a takiej nie przewiduje.

 

Problem w tym, że OKC ma 6. Durant sobie może mówić, że Collison to perfect teammate, i czuje grę i gra się z nim przyjemnie i "does the little things" ale koniec końców Nick jest trepem, Mohammed jest jeszcze większą dziurą w ataku od Perka. DLatego OKC s5 + sixth man będą zajeżdżani po 40 minut na mecz. Fakt, star factor w Denver nie istnieje dlatego OKC koniec końców wygrają ale 7 meczowa seria to nie będzie dla mnie wielkie zaskoczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie zespoły, którym w playoffs nie zaufam - Mavs, Okla, Nowy Orlean. Znaczy niby widać, że coś moga ugrać ale i tak nie biorę tego na poważnie.

 

Nuggets gdyby grali tym składem cały sezon to smiem twierdzić, że byliby 60W teamem albo coś blisko tego i są o kurację psychiatryczną JR Smitha od bycia contenderem :)

 

Dla Lakers NO oczywiście najlepszy, ale w sumie nie ma różnicy na kogo trafią bo w pełnym składzie i tak pojadą i niedźwiadków i PTB. Jakby któraś z tych drużyn ugrała więcej niż 2 mecze(czyli jeden wygrany "własnymi siłami" a drugi śpiące LA) to byłobym ogrmnie zdziwiony.

 

Mavs może polecieć na ryby jak będzie grać z Nuggets/PTB. Z innymi opcjami powinni sobie poradzić. Może jak w końcu przejdą tę pierwszą rundę to włączą D z początku sezonu, połączą ją z O z końcówki i będzie rematch z 2006 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trochę ogarnięcia.... a nie pieprzycie trzy po trzy w temacie dotyczącym LAL o czym innym - i gdzie tu się mod któremuś należy? :wink: (swoją drogą brak moda było widać w przypadku np. fantasy)

 

Nie jest ciekawie. Bynum gra rewelacyjnie, oby tak w PO. Gasol na dobrej skuteczności (7/11, Bynum 5/5 z gry) i co się okazuje? Przegrywamy z drużyną bez defensywy... Nie wykorzystujemy potencjału wysokich i tyle.

Utrzymamy ten 2 seed na zachodzie, jednak problem tkwi z utrzymaniem lepszego bilansu od drużyn ze wschodu.

Dobrze, że Miami nie wykorzystało szansy na dogonienie nas ale niestety wszystko mówi na to, że wylądują na koniec z takim samym bilansem jak my... a akurat tutaj HCA wydaje się może nie aż niezbędne ale bardzo przydatne bo Miami nam ewidentnie nie leży.

Denver po raz kolejny pokazało, że potrafi wygrać z tymi, którzy są wyżej rozstawieni. Z taką grą jaką prezentuje teraz Dallas, nie zdziwię się jak to Oklahoma wyląduje na 3 seedzie. Dallas w 1 rundzie odpadnie z Denver.

Nie wróże Dallas świetlanej przyszłości... czy wpadną na NOH czy na Nuggets przepowiadam im out w 1 rundzie.

A i Spurs nie wróżę łatwej przeprawy z Memphis, choć pewnie przemęczą się z Memphis. Ogólnie zachód będzie zajebiście ciekawy i tylko czekam aż w 1 rundzie wylecą 2 drużyny z top4.

A osobiście bardzo mi pasuje taka sytuacja jak jest teraz... na początek PTB, potem Dallas/NOH (lub PTB a NOH w 1) i na koniec niespodzianka jakaś w WCF :) Niech OKL zostanie na swoim i niech się eliminują z Nuggets.

Zresztą nie ma co gdybać... jeśli zaczniemy w końcu wykorzystywać w większym stopniu wysokich (Bynum, Gasol, Odom) a KB nie będzie pałować rzutów to widzę nas w finale bez problemu.

 

PS. Jednak im łatwiejsza przeprawa, tym gorzej smakuje zwycięstwo... trochę lipnie byłoby przejść po łebkach nie pokonując nikogo kto nam nie leży, bez takiego przełamania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olac przeciwnikow w 1 rundzie.

najwazniejsze, ze po raz pierwszy odkad mamy trio bynum-gasol-odom mozemy przystapic do playoffs zdrowi.

 

to byl glowny cel przed sezonem jak i 2 miesiace temu

 

chytry z tego co sie orientuje, to w przypadku zespolow z roznych konferencji, bierzemy pod uwage bilans z zespolami z przeciwnej konferencji. ma to w pewien sposob promowac zespol grajaszy w trudniejszej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playoff Tie-Break Procedures

 

Teams 1 to 4 in each conference are the three division winners and the team with the next best regular-season record, with the seeding of these four teams determined by regular-season record. The playoffs seedings of Teams 5 to 8 are based upon regular-season record. Ties are broken pursuant to the rules set forth below.

 

Ties for playoff positions (including division winners) will be broken utilizing the criteria set forth in subparagraph a. below (in the case of ties involving two teams) and subparagraph b. below (in the case of ties involving more than two teams), and the guidelines set forth in subparagraph c. below.

 

a. Two Teams Tied b. More Than Two Teams Tied

(1) Better winning percentage in games against each other. (1) Better winning percentage in all games among the tied teams.

(2) Better winning percentage against teams in own division (only if tied teams are in same division). (2) Better winning percentage against teams in own division (only if all tied teams are in the same division).

(3) Better winning percentage against teams in own conference. (3) Better winning percentage against teams in own conference.

(4) Better winning percentage against teams eligible for playoffs in own conference (including teams that finished the regular season tied for a playoff position). (4) Better winning percentage against teams eligible for playoffs in own conference (including teams that finished the regular season tied for a playoff position).

(5) Better winning percentage against teams eligible for playoffs in opposite conference (including teams that finished the regular season tied for a playoff position). (5) Better net result of total points scored less total points allowed against all opponents ("point differential").

(6) Better net result of total points scored less total points allowed against all opponents ("point differential").

 

c. Guidelines For Applying Tie-Break Criteria. The following guidelines shall be used when applying the above criteria to break ties for playoff positions:

 

(1) (a) Since the three division winners are guaranteed a spot in the top four, ties to determine the division winners must be broken before any other ties.

(B) When a tie must be broken to determine a division winner, the results of the tie-break shall be used to determine only the division winner and its playoff position, not any other playoff position(s).

 

(2) If a tie involves more than two teams, the tie-break criteria in subparagraph b. shall be applied in the order set forth therein until the first to occur of the following:

(a) Each of the tied teams has a different winning percentage or point differential under the applicable tiebreak criterion (a "complete" breaking of the tie). In this circumstance, the team with the best winning percentage or point differential under the criterion will be awarded the best playoff position, the team with the next-best winning percentage or point differential will be awarded the next-best playoff position, and so on, and no further application of the tie-break criteria will be required.

~OR~

(B) One or more (but not all) of the tied teams has a different winning percentage or point differential under the applicable tie-break criterion (a "partial" breaking of the tie). In this circumstance: (x) any team(s) that performed better under the applicable criterion than any other team(s) will be awarded a higher playoff position than such other team(s); and (y) teams that had equivalent performance under the applicable criterion will remain tied, and such remaining tie(s) will be broken by applying, from the beginning, the criteria in subparagraph a.(1)-(6) above (for any remaining tie involving only two teams) or subparagraph b.(1)-(5) above (for any remaining tie involving more than two teams) and the guidelines set forth in this subparagraph c.

 

(3) If application of the criteria in subparagraph a. or b. does not result in the breaking of a tie, the playoff positions of the tied teams will be determined by a random drawing.

 

d. Home Court Advantage:For purposes of home court advantage, ties will be broken pursuant to the procedures used for breaking two-team ties for playoff position.

Na końcu jest, że aby wyjasnić sprawę HCA liczy się się procedura "playoffowa" - wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.