Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz Xamel, ale tutaj na takiego wychodzisz, :wink: kompletnie nie rozumiesz metodologii. Każdy eksperyment ma cel, wynik i wnioski, każda z tych rzeczy jest czymś całkowicie odrębnym. Lorak ma rację, bez imho, chyba że podciągniemy pod IAO(academical czy jak jest uniwersytecka :wink: , Xamel były minki, piszę na luzie więc się nie obrażaj :) ).

za późno no minki. stawaj na ubita glebę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Xamel, ale tutaj na takiego wychodzisz, :wink: kompletnie nie rozumiesz metodologii. Każdy eksperyment ma cel, wynik i wnioski, każda z tych rzeczy jest czymś całkowicie odrębnym. ).

I zupełnie niezwiazanym? jakaś korelacja chyba czasem sie zdarza.

BTW: z tym idiota to chodziło m.in. o to ze niby nie widzę do czego to prowadzi? lorak nie ma argumentu na moje zarzuty do drtg ("to jest teoretyzowanie") wiec próbuje zepchnąć dyskusje na inne tory. a przecież to wogole nie jest eksperyment, uzylem tego słowa w celu wykpienia tego grzebania w statsach. czy poważnie mozna potraktować metodologie w której:

a. nabijanie statow na słabych heat chcemy wyeliminować

b. stosując statystykę nabita w 70-80% do zespołów słabych.

dla mnie to przeczy logice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz zarzuty wobec drtg? że jest "nabijany" na słabych zespołach? przecież każda drużyna gra z każdą. tacy raptors mają mniej więcej tyle samo okazji do nabijania sobie drtg na słabych zespołach co celtics, ale to jednak ci drudzy są super defensywą.

 

BTW: z tym idiota to chodziło m.in. o to ze niby nie widzę do czego to prowadzi? .

no do czego Xamel? że ja, hejter Bryanta, mam zamiar wykazać jego wyższość nad Jordanem? dobre sobie.

 

mnie interesuje po prostu to, jak MJ i KB wypadali przeciw najlepszym defensywom (według najlepszej miary jaką póki co wymyślono, którą stosują wszyscy poważniej zajmujący się koszem - od Deana Smitha po Deana Olivera), a że Jendras o czymś takim kiedyś wspominał, to ja przypomniałem w rozmowie z nim. tobie najwyraźniej zapaliła się czerwona lampka z komunikatem, że może pojawić się negatywna informacja na temat Jordana, więc wkroczyłeś z misją pokojową - rzekomo pod płaszczykiem obalenia drtg, a tak naprawdę by chronić czystości legendy MJa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tego drugiego seeda, no chyba, że to koncertowo spierdolicie.

 

Spurs bez Manu, TP, TD, Dice.

 

S5 Hill/Neal/Jefferson/Blair/Splitter

? skad to info

 

BTW: http://sports.espn.go.com/nba/news/story?page=6th-2011

 

oby wiec tak sie skonczylo : ]

Na forum Spurs chodzą takie "insidery"

 

Grant Hill dostał głos jako DPOTY :lol:

Keith Bogans również :lol::lol::lol::lol::lol:

Chandler jako MIP :lol::lol:

Jackson i Hollins jako COTY :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** idealne wyniki dzis dla nas padly a tu taka c***nia z AB :( oby to nie bylo nic powaznego, na szczescie sam zszedl z boiska lekko utykajac. nie wiem co tam pokazywal Vitti... moze to tylko jakies naciagniecie. jakies wiadomosci?

 

pop celowo wystawil rezerwy zeby go skasowaly jakos bez grozby usuniecia kogos ze s5 :P

 

podpisalismy Trey'a Johnsona prawdopodobnego MVP d-l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly sezon stal pod znakiem pytania: czy bynum wytrzyma.

 

poki co wiadomo, ze to przeprostowanie. sam bynum, mowil po meczu, ze juz duzo lepiej ale przejdzie badania i modlmy sie by nic nie wykazaly. jak wykaza to mozemy zapomniec o tytule.

 

cieszy wygrana blazers u siebie z grizzlies. jutro graja z clippers, ktorzy juz raz ich pokonali w tym miesiacu, wiec moze uda im sie 2 raz...

 

lakers oczywiscie musza wygrac w sacramento, co nie bedzie proste bez blake'a, barnesa i bynuma

ale wciaz jest swiatelko na serie z hornets. grizzlies w tej chwili to zupelnie inna polka, podobnie jak blazers.

 

nie spodziewalem sie, ze pop odpusci. stracili przez to prawdopodobnei hca nad bulls w ewentualnych finalach. z 2 strony ma przynajmniej zdrowych i wypoczetych liderow na playoffs a my stracilismy wlasnie bynuma. to tak, gdyby ktos zapytal czy warto grac lawka w koncowce sezonu.

 

who the fuck is trey johnson? bardziej podpisali go chyba, zeby na treningu pograc 5on5...

 

 

mal, grant hill w tym sezonie byl jednym z najlepszych defensorow na obwodzie. jasne, glos na dpoty od jakiegos dziennikarza espn moze dziwic ale w przekroju wszystkich glosow, 1 jaknajbardziej zasluzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz zarzuty wobec drtg? że jest "nabijany" na słabych zespołach? przecież każda drużyna gra z każdą. tacy raptors mają mniej więcej tyle samo okazji do nabijania sobie drtg na słabych zespołach co celtics, ale to jednak ci drudzy są super defensywą.

 

 

BTW: z tym idiota to chodziło m.in. o to ze niby nie widzę do czego to prowadzi? .

no do czego Xamel? że ja, hejter Bryanta, mam zamiar wykazać jego wyższość nad Jordanem? dobre sobie.

 

mnie interesuje po prostu to, jak MJ i KB wypadali przeciw najlepszym defensywom (według najlepszej miary jaką póki co wymyślono, którą stosują wszyscy poważniej zajmujący się koszem - od Deana Smitha po Deana Olivera), a że Jendras o czymś takim kiedyś wspominał, to ja przypomniałem w rozmowie z nim. tobie najwyraźniej zapaliła się czerwona lampka z komunikatem, że może pojawić się negatywna informacja na temat Jordana, więc wkroczyłeś z misją pokojową - rzekomo pod płaszczykiem obalenia drtg, a tak naprawdę by chronić czystości legendy MJa.

ja dziś naprawdę nie mam czasu, ale mnie osobiście wali czy mj czy kobe, jeśli użyjesz do tego sensownych metod. obrona nie jest czymś jednorodnym a cholera nie mam czasu. jutro i wydzielcie temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb, Kobe z Sacto też nie zagra. Więc skłąd mają lekko okrojony i Gasol + Odom muszą zagrać bardzo dobrze.

 

a swoją drogą jak Lakers z tym co obecnie prezentują albo raczej z tym czego nie prezentują zrobią 3peat, to nikt mi już nie wciśnie bajki że dzisiejsza liga jest mocniejsza i bardziej naładowana,a byle obecni Orlando Magic graliby magię w 1990s

Skończyłbyś już mitologizować te lata 90. Lakers, Celtics i być może Heat to są drużyny, które w latach 90. też by rządziły i musisz pogodzić się z tym, że to są TOP10(C's, Lkaers bo o Heat cieżko na razie cokolwiek mówić w skali all time) all time. WG MNIE bliżej top3 niż bottom3 tego zestawienia.

 

Lata 90. wydają nam się takie fajne bo ogólnie w lidze było więcej talentu i grało się ostrzej. Teraz jest mniej talentu, ale jest on skondensowany w czołówce co sprawia, że najlepsze drużyny teraz są wysoko w 'all time'ie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata 90. wydają nam się takie fajne bo ogólnie w lidze było więcej talentu i grało się ostrzej. Teraz jest mniej talentu, ale jest on skondensowany w czołówce co sprawia, że najlepsze drużyny teraz są wysoko w 'all time'ie"

 

Teraz jest mniej talentu? Wydaje mi się, że obecnie jest właśnie najwięcej talentu, tylko że część graczy bardzo utalentownaych marnuje się w słabych zespołach, a część wręcz odwrotnie gra w jednym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mal, grant hill w tym sezonie byl jednym z najlepszych defensorow na obwodzie. jasne, glos na dpoty od jakiegos dziennikarza espn moze dziwic ale w przekroju wszystkich glosow, 1 jaknajbardziej zasluzony.

Czym innym są punkty w głosowaniu, a czym innym przyznanie tytułu DPOTY. PHX miało Drtg 110, nie powąchało szans na playoff. Z defensywy nie słynęli, a dureń Jon Barry przyznaje komuś od nich indywidualny tytuł. Mam pełne prawo to wyśmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że dzisiejsi przeciętniacy są słabsi od przeciętniaków z lat 90. Takie mam wrażenie. No i prawdą jest, że wtedy gwiazdy były rozsypane po ccałej lidze.

 

luki, dlaczego kobe ma nie zagrac w sacto?

dostal dopiero 15 technika. po 16 jest zawieszenie.

A to w takim razie musiałem źle usłyszeć na recapie.

 

EDIT: No tak, 15 który miał został unieważniony stąd moja pomyłka. Czyli ten jest 15. Czyli, że jak dostanie technika w np. Game2 pierwszej rundy to pauzuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe just earned his 15th tech of the year. If he gets one at SAC tomorrow, he'd be suspended for 1st game of 2011-12.

 

bb2 - nowa informacja o S.Blake? Ospa wietrzna, ale ma być gotowy na 2,3 mecz 1 rundy. Oby z NOH :)

 

Bynum też jak sam mówił będzie gotowy na 1 rundę, ale czekamy na wyniki dokładnych badań. Oby korzystne dla nas.

 

No i wrócił Theo!!

 

e: techniki w po się zerują, liczymy od nowa. Tylko chyba w po potrzeba mniej do zawieszenia - 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym innym są punkty w głosowaniu, a czym innym przyznanie tytułu DPOTY. PHX miało Drtg 110, nie powąchało szans na playoff. Z defensywy nie słynęli, a dureń Jon Barry przyznaje komuś od nich indywidualny tytuł. Mam pełne prawo to wyśmiać.

Tu ciekawy artykuł o tym:

 

http://valleyofthesuns.com/2011/04/07/g ... more-26243

 

P.s nie powąchało szans na playoff :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e: techniki w po się zerują, liczymy od nowa. Tylko chyba w po potrzeba mniej do zawieszenia - 10?

7 w po chyba i leci zawieszenie, wiec bryant musi tylko z sac wytrzymac.

 

bynum out - wygladalo niezbyt ale jak widzialem go normalnie schodzacego do szatni to sie w sumie uspokoilem. w najgorszym wypadku IMO bedziemy miec doczynienia z bynumem grajacym jak w zeszlorocznych po wiec nie bedzie jeszcze tragedii. takie sa jednak tylko moje odczucia po tym co widzialem ale wiadomo, ze oni inaczej na to patrza a ja ekspertem zadnym nie jestem ; x

 

troche smucilo mnie, ze z rezerwami tak sie meczyli choc nie wiem czy nie ma tu troche wplywy to, ze faktycznie inny sklad spurs + bynum zszedl i ich zamurowalo, tak jak z grizzlies 31/01 chyba w sezonie 08 - 09... tam tez byli potem nie soba ale wygrali w memphis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.