Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 10/11


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, ja też niepotrzebnie wyskoczyłem z tym relegowaniem :)

 

Draft został szybko i sprawnie przeprowadzony, podczas gdy w sąsiednich ligach wciąż się męczą. Dzisiaj zaktualizuje wszystkie zmiany jakie miały miejsce w ostatnim czasie i po upływie regulaminowych dwóch dni można bedzie zacząc sezon, choc szczerze powiedziawszy, spieszyć też się nie ma z czym.

 

Decyzje o tym czy zaczynać jak najszybciej sezon na yahoo pozostawiam Wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon rozpoczynam dwa dni po drafcie, chyba, że wcześniej Mar i Roger zejdą z salary. Draft się oczywiście zakończył wraz z ostatnim wyborem DF-a.

Nie zapowiada się na to, do ostatniej chwili myślę, że będe szukał trejdu :) Więc sezon pewnie się zacznie o 19:49 czasu rzeczywistego (tj. 18:49 forumowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

 

westbrook miał być nie na sprzedaż ale oferta mi sie spodobała, Beaubois jest ciekawy i myśle że nie bawem może dostać więcej czasu pewnie jeszcze nie w tym roku ale jeżeli mavs znowu nic nie ugraja to tam sie moze szykowac predko przemeblowanie gruntowne skłądu. A monta jak sie nie bedzie łamał to też pewien poziom powinien utrzymać nawet jakby go miało nie być niebawem w warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofert za Turnera za duzo nie bylo, wiec musze kogos innego podrzucic na liste transferowa.

 

Wiec na stoł idzie MO Williams. Znany PO performer, ostatnio wyrózniony w wypowiedzi przez Wielkiego Tatusia. MOrderca znany z niszczenia przeciwnikow wraz z wieksza presją. Ogolnie gwiazdor, ale mimo wszystko moze uda mi sie za niego dostac cos lepszego? Jak chcesz go miec w skladzie, a chcesz oddac kogos w wieku przedemerytalnym, ale jeszcze bez wielkich objaw prostaty to zapraszam do negocjacji.

 

ewentualnie jak komus bedzie malo to rozwaze dodania jednego z najlepszych stopperów na pozycji PG Luke'a Ridnaura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na ten mój team na Yahoo i mam wrażenie, że coś im sie tam trochę popiendroliło - wydraftowany przeze mnie Hassan Whiteside to wg nich SF/PF.

Poza tym ktoś mi tu opowiadał, że gracze nie tracą pozycji, znaczków, chodzi mi o pg, sg, g, sf....itd., a tu pierwszy przykład z brzegu - Joe Johnson - rok temu miał PG, teraz nima...

Wie ktoś może, czy oni to będą jeszcze przed sezonem apdejtować, czy już tak pozostanie...??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten ktoś się mylił. Yahoo w przerwie międzysezonowej jak najbardziej może zabierać graczom pozycję, ale jesli Ciebie to ucieszy - w trakcie sezonu częściej dodaje, niż zabiera. Więc jesli tylko Whiteside będzie wystawiany na c, bedzie tylko kwestią czasu aż mu to dodadzą. Czy kosztem sf, czy nie, to juz trudno wyrokować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten ktoś się mylił. Yahoo w przerwie międzysezonowej jak najbardziej może zabierać graczom pozycję, ale jesli Ciebie to ucieszy - w trakcie sezonu częściej dodaje, niż zabiera. Więc jesli tylko Whiteside będzie wystawiany na c, bedzie tylko kwestią czasu aż mu to dodadzą. Czy kosztem sf, czy nie, to juz trudno wyrokować :)

w trakcie sezonu nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim, zeby yahoo zabieralo komus pozycje! jedynie moga dodac nowe. no i w przypadku whiteside'a pewnie tak bedzie, ze z czasem przydziela jemu pozycje C, ale na pewno w tym sezonie nie straci juz ani SF ani PF. natomiast w przyszlym sezonie najprawdopodobniej sciagna jemu znaczek SF i zostanie tylko z PF i C, albo tylko z PF lub C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoo nigdy nie zabiera pozycji, które dała. Nigdy w trakcie sezonu, po - jak najbardziej. W przypadku debiutantów oprócz niezdecydowania dochodzi dziwna niewiedza i czasami wychodzą ciekawe kwiatki. Inna sprawa, że te kwiatki wkurwiają i to ostro.

 

I tak najlepszy swego czasu był Diaw, który miał SG/SF/PF/C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszy swego czasu był Diaw, który miał SG/SF/PF/C.

Ale Diaw to chyba akurat w tym sezonie gdzie grał robił 51fp, to zasłużył na tyle znaczków, bo w ówczesnych Suns grał na wszystkich pozycjach.

 

Kurde liczyłem po cichu, że któremuś z moich pg dorzucą sg, ale lipton i muszę tułać się na ten czas Dunem i Casspim na sg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.