Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 10/11


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Indiana Pacers - GeDDo ( 1532173 | PM )

 

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 Chris Paul 26 67,25

2 Kevin Durant 23 63,85

3 Danny Granger 28 52,70

4 Amare Stoudemire 29 51,30

5 Jose Calderon 30 34,75

6 Andris Biedrins 25 33,10

7 Tyrus Thomas 25 32,75

8 Marcus Thornton 24 30,55

9 DeJuan Blair 22 26,40

10 Chuck Hayes 28 25,40

11 DeAndre Jordan 23 18,80

12 [wirtualny gracz] 15,00

13 [wirtualny gracz] 15,00

Picki: Houston Rockets

Średnia wieku: 25,73

Salary Cap: 466,85

tez mi sie tak wydawalo, ze mam jakis pick :)

 

inna sprawa, moglibyscie juz nie wzmacniac DF'a, bo ciezko bedzie z nim wygrac jak bedziecie oddawac mu zajebistych zawodnikow z potencjalem, a brac od niego bedziecie ludzi ktorzy wyzej raczej nie podskocza. z gory wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaje Mayo i 15 pick za darmo i to ja się wzmacniam :mrgreen:

 

Bądź poważny GeDDo.

 

PS. A będzie trudno ze mną wygrać nie dlatego, że się wzmacniam (schodząc z SC?), tylko dlatego, że większość woli pisać niż działać.

 

Proszę o aktualizacje składów i wyborów w drafcie (pierwsza strona tematu i temat dotyczący draftu). Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powazny to ja jestem. evans w pierwszym swoim sezonie w nba, kreci cyferki na poziomie 50 fp. czy uwazasz, ze na tym skonczyl sie jego potencjal i jeszcze nich nie poprawi? iggi oczywiscie jest solidny, ale od kilku sezonow wiecej nie wyciaga. baa, jak turner sie rozkreci to moze mu nawet cos zleciec. natomiast evans ma duze szanse przeskoczyc w cyferkach iggiego. mayo? swego czasu uwazalem, ze koles bedzie kozakiem. ten sezon wiele wyjasni, ale juz nie widze w nim kolesia robiacego cholera wie jakie cyferki. osobiscie uwazam, ze mayo to jest i bedzie taki drugi ben gordon, czyli koles wcale niezastapiony. pick 15? hmm, i kto tu ma byc powazny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile bedzie evans robił?

70-80fp?

qrwa facewt sam mi jakies badziewie swego czasu wysyłałes pieprząc o potencjale w postaci DeAndre Jordana i Tyrusa Tohmasa wspominając o ich potencjale. Potencjał Potencjał widac Twoje ulubione słowo.

nie mam zamiaru budowac ekipy przez draft i czekac latami by się bawić w tej lidze. dla mnie 50fp Evansa jest mniejsze niż 90 Andre i Mayo któży ani nie są leciwi ani nie łamią się co sezon. Zgadzam się że mogłem wyciągnać wiecej w postaci jakiegoś wysokiego ale mnie DF trafił akurat gdy zajęty byłem to jakoś sprawnie poszło.

Więc stary wrzuć na luz pierw sam przemysl jakże zajebiste oferty w postaci |Jordana i Thomasa za Evansa a potem tu wróć i krytykuj do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos zupelnie sobie nie przypominam abym posylal tobie oferte tyrus i deandre za evansa! pewnie tyrusa i deandre proponowalem (bo proponowalem go rowniez innym) ale szczerze watpie aby byl to evans. to po pierwsze. po drugie, jesli chciales sie pozbyc takiego zawodnika jak evans, to trzeba bylo dac info na forum. ide o zaklad, ze nie jedna osoba by sie zglosila i zamiast tych swoich pewnych 90 fp mysle, ze moglbys wyrac wiecej. to tak samo jak bym ja chcial sprzedac duranta i bym nie oglosil tego na forum, i od razu opylil go za mniej niz moglem de facto wyrwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i jeszcze jedno. jesli ktos chce wygrac ta lige czy inna fbx, to nie moze opierac swojej druzyny na zawodnikach ktorzy sa solidni i nie wroza znacznego poprawienia swoich cyferek. wystarczy przesledzic historie wszystkich lig fbx. dlatego slowo 'potencjal' itp. sa tutaj tak bardzo wazne. df o tym wie, no i dlatego pozbywa sie takich wlasnie zawodnikow. a tych co maja (jak to nazwales moje ulubione slowo) 'potencjal' na lepsze jutro zostawia i/lub pozyskuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to doskonale pamiętam twoją ofertę z potencjałem bo to była jedna z najgłupszych jakie dostałem i dlatego utkwiła mi w pamięci.

aa i jeszcze jedno ... w dupie mam historię lig obecnych to moja ekipa prowadzę ją jak chce, nie muszę niczego ogłaszać by nie dostawać wybitnych ofert jak ta Twoja. Nie chciałem sprzedawać Evansa bo też uważam że kipi potencjałem ale nie mam ochoty pałętać sie po dołach ligi by znów dostać numerek 7 w drafcie jak to teraz było. wolę mieć jakieś mniejsze cele na ligę niż tylko zmieniać skład i liczyć dni do konca sezonu i czekać na draft i snuć plany jak to będę miał zajebisty skład za 2-3 sezonu. a DF i tak miał skład na wygranie ligi z Evansem czy bez niego brachu a Tobie pozostaje wysyłać nędzne oferty i kisić swój potencjał na kolejne sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie wymiekam. sprzedawac kolesia do ktorego ma sie takie a nie inne zdanie, tylko dlatego aby byc o jedna czy dwie pozycje wyzej. aby miec jakies tam mniejsze cele. zajebisty cel na ten sezon. a skoro wyjezdzasz do mnie, abym sie nie wpierdalal. to niech tobie bedzie. tylko mam prosbe, abys ty nie pierdalal sie w prowadzenie mojej ekipy. bede sobie trzymal kogo bede chcial. z potecjalnem na 2030, a nawet dalej. c*** Ci do tego.

 

wracajac jeszcze do rzekomej mojej propozycji. jaki bylby sens jej proponowania tobie jak pewnie i tak zostalaby zawetowana? nie wiem co tam zapamietales, jednak widac, ze nie to co trzeba. tyrusa to pamietam, ze tobie proponowalem. bo jestes podobno wielkim fanem bullsow. wiec i tyrusem mogles byc zainteresowany. jednak nie widze takiej mozliwosci, abym proponowal kolesi 30kilka fp i 18 fp, za kolesia robiacego w pierwszym sezonie okolo 50fp. no ale ostatecznie niech tobie bedzie, ze proponowalem takich zawodnikow. jak chesz to mozesz zaczac nawet twierdzic, ze proponowalem hayesa i deandre za evansa. generalnie mnie to nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny chill

 

wira wcale nie zrobił złej wymiany

jednen i drugi dostał to czego chciał

wira dostaje wiecej fp bo ma biede w składzie,a DF dostaje kolejnego kolesia możliwe że nawet z top 10/15 w tym sezonie pod względem średniej.

 

poza tym to gadanie o potencjale mnie rozpierdala wam powiem szczerze

rozmawiam z kimś o trejdzie , jest troche takich graczy i tu i w fbx3, i jak słysze gadanie o potencjale to mam wrażenie że najlepiej by było jakbym załatwił kogoś z HS bo oni maja największy potencjał.

ale gadanie o potencjale w stosunku do kogoś kto przez 3 sezony w lidze jebie po 20fppg bo się nie może przebić do składu. to c*** mi z takiego potencjału. wole mieć gościa co ma 35 lat i robi po 40fppg niż mase potencjału a zero wyników.

 

jak już mówimy o potencjale to mayo ma bardzo podobny potencjał do tyreke`a

jak geddo porównujesz go do gordona tzn że mało widziałeś

problemem mayo jest tylko c***owa ekipa półmózgów w której gra

 

przyjście turnera może wbrew pozorom pomóc iggiemu i sam go chciałem dostać w fbx3. z turnerem obok może mieć więcej łatwych pkt, lepszą skuteczność, a do tego lepiej grać w obronie (zbiórki, przechwyty, bloki) czyli to co potrafi najlepiej.

 

myśle że jakbyś sam złożył propozycję wirakoczy w postaci dwóch gości - młodych, niełamliwych którzy lącznie będa klepać po 90 czy nawet więcej fp co mecz to tez nie miałby objekcji i oddał Ci tego tyreke`a, który moim zdaniem tak btw jest troche przereklamowany przez ten pierwszy swój sezon.

 

i jechać z tym draftem.

musze wyciągnąć z 8 mojego faworyta, jak nie to dojde c***ka który go wcześniej ukradnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Ty uważasz że Evans ma potencjał ja tak uwązam ale nie jest powiedziane że to przełóży się na jakąś kosmicznie większą ilość FP na tego gracza. a tu chodzi by zobyć jak najwęcej punktów w FP w ilości meczy a nie by gromadzić potencjał który jest tylko subiektywnym odczuciem delikwenta, bo wszak Mayo też miał potencjał według Ciebie Tyrus Thomas miał potencjał :wink: ale powtórzę, ja tu nie gram na potencjały. Mam biedę w składzie i jeden Tyreke Evans nie zapełni mi dwóch slotów a zrobią to Igudola i Mayo. A potencjał to ja mogę sobie upatrywać praktycznie w każdym graczu w tej lidze , wystarczy jakaś kontuzja, trenerowi się odmieni i koleś spełnia swój potencjał.

NIe wiem o ci chodzi z tym trejdem jak jest jakiś niekorzystny dla którejś z stron to protestuj postaw krzyż na serwie e-nba, głoduj. a jeżeli tobie się wydaję coś tam odnośnie potencjału to spx. wyraziłeś swoją opinię ale podejrzewam że zarówno dla DF i dla mnie mało znaczy miłośniku potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wira wcale nie zrobił złej wymiany

jednen i drugi dostał to czego chciał

wira dostaje wiecej fp bo ma biede w składzie,a DF dostaje kolejnego kolesia możliwe że nawet z top 10/15 w tym sezonie pod względem średniej.

no i nadal ma biede. ten deal tak naprawde niewiele zmienil jego sytuacje. a pozbyl sie kolesia, u ktorego pol ligi jak nie 3/4 widzi zawodnika jeszcze lepszego. za ktorego pol ligi, jak nie 3/4 mogloby oddac wcale nie mniej. oczywiscie jedna wymiana nie da sie wzmocnic tak, aby moc z miejsca walczyc o top5, jak ma sie taki a nie inny sklad. jednak sam osobiscie rozegralbym to zupelnie inaczej. wartosc rynkowa evansa na chwile obecna jest wysoka i mozna bylo to wykorzystac. szczegolnie jesli nie jest pewny tego, ze sie polepszy. ze potencjal to jedno, a fp to drugie.

 

ale gadanie o potencjale w stosunku do kogoś kto przez 3 sezony w lidze jebie po 20fppg bo się nie może przebić do składu. to c*** mi z takiego potencjału. wole mieć gościa co ma 35 lat i robi po 40fppg niż mase potencjału a zero wyników.

domyslam sie, ze pijesz do deandre. wiec odpowiedz jest bardzo prosta. biorac pod uwage, ze koles kosztuje bardzo niewiele, prawie minimum jakie moze kosztowac w tej calej zabawie. natomiast mnie ogranicza salary, to nie bardzo rozumiem jak moge trzymac u siebie goscia majacego 35 lat i robiacego nawet te 35 fp, skoro on bedzie kosztowal dwa jak nie trzy razy tyle co deandre. w efekcie nie zmieszcze go w salary. trzymajac deandre tak naprawde nic nie trace. a jak dostanie minuty to odwdzieczny sie lepszymi cyferkami.

 

problemem mayo jest tylko c***owa ekipa półmózgów w której gra

ale interesuja nas fakty czy nie? mayo gra tam gdzie gra i tego na chwile obecna nic nie zmieni. kreci cyferki jakie kreci w takiej ekipie i taka jest jego wartosc rynkowa. nie widze zadnego sensu oceniac mayo grajacego w kings (gdzie moglby krecic niby lepsze cyferki), w stosunku do mayo grajacego w druzynie polmozgow jak to sam nazwales.

 

myśle że jakbyś sam złożył propozycję wirakoczy w postaci dwóch gości - młodych, niełamliwych którzy lącznie będa klepać po 90 czy nawet więcej fp co mecz to tez nie miałby objekcji i oddał Ci tego tyreke`a, który moim zdaniem tak btw jest troche przereklamowany przez ten pierwszy swój sezon.

problem w tym polega na tym, ze najczesciej jest tak, ze w kazdej druzynie jest ktos nietykalny, poza zasiegiem, itp.. no i bede twierdzil (i pewnie nie tylko ja), ze gdyby oglosil sie iz chce sprzeda evansa to moglby dostac wiecej ofert, wcale nie gorszych. co by to dalo? a no to, ze moglby wyciagnac wiecej, jak nie od kogos innego, to od samego DFa, ktory przeciez musil oddac wiecej. no i w ogole nie rozumiem podejscia ... cyt. "ale mnie DF trafił akurat gdy zajęty byłem to jakoś sprawnie poszło". przy takich zawodnikach nie powinno byc pochopnych decyzji. no ale byc moze zbyt krotko w ta gre gram, aby pewne rzeczy zrozumiec i jeszcze wiele musze sie uczyc. byc moze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geddo co według ciebie wira powinien dostać za evansa he?

 

Nie wiem ale gość praktycznie gwarantujący około 50fp co sezon i mayo który w okolicach 40 powinien się kręcić nawet gdyby miał niespełnić swojego potencjału( Chociaż póki co spisuje się solidnie, pozycje w zespole ma pewną i skreślanie go jest troche dziwne) plus 15 za którą coś z potencjałem do chodowania sobie może jeszcze skubnąć zależy jak się draft potoczy jak dla mnie są dobrą ofertą.

 

Ile fp mu moga podskoczyć do 60? 65? Osobiście jak go lubie nie widze u niego szans na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.