Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 10/11


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie z tym 16 numerem to też za dużo ciekawego nie było. Lin jest ciekawą opcją... niby konkurencja w zespole spora ale z drugiej strony gsw to idealne miejsce na nabijanie fp. fajny wybór.

 

EDIT:

 

Jeszcze pytanko bo nie przeglądałem wcześniejszych wymian i nie śledziłem wcześniejszego sezonu, bawimy się w coś takiego jak zastrzeżone picki? Przykładowo czy mogę oddać w wymianie pick pod warunkiem że nie bedzie to top10 draftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

 

 

Sam nie wiem czy dobrze robie ale cóż skład mam jaki mam i tak o nic tutaj nie powalcze to tez sobie wymyśliłem że się postaram odmłodzić( camby bedzie dostepny a właściwie jest już dostepny do tradu jak ktos go chce jak nie to spadnie za rok pewnie i płakać za nim nie bede). Williams ma potencjał i o ten potencjał w tej wymianie chodzi ariza jak dla mnie osiągnął już swój top możliwości w przybliżeniu więcej niż te 45 fp to raczej nie wykreci a okafor i tak mi niczego nie gwarantował a zmuszony byłem przekonać El bo opcja camby + williams za arize i tollivera nie przeszła.

 

Jak williams da dupy to bardzo szybko z moich ulubionych młodych grajków stanie się kolejnym wkurwiającym mnie czarnuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jako ostatni w moim składzie na ten sezon zagościł Hassan Whiteside - kolejna melodia przyszłości, a trochę takich już uzbierałem - i to w większości dość niepewnych, żeby nie powiedzieć niestabilnych (czasami również emocjonalnie :mrgreen: ): Beasley, Gallinari, McGee, Greene, Hayward, Whiteside - jeśli ta trzódka osiągnie swój potencjał to drżyjcie narody, bo, jak mawiają Amerykanie "niebo jest dla nich sufitem..." :lol:

 

Co do Whiteside'a to prawdopodobnie po sezonie, lub... (byłoby miło...) nawet w jego trakcie... odpadną nam (znaczy się Królom z Sacramento) prawdopodobnie Landry i Dalembert i wówczas Hassan może ujrzy nieco więcej parkietu i dostanie jakiś PT (oby nie w D-League).

 

Komuś kto cierpi na niedobór PGów, oddam Andre Millera za przyszłoroczny pick (jeśli nie już, teraz to poczekam na początek sezonu, może ktoś się skusi - poczekam :twisted: )

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Buła czemu mi zayebałeś Andersona :?: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chcialem podsumować moje wybory

 

z 8 paul george

miałem nadzieje że ostanie mi się greg monroe, no ale niestety się nie udało. drugim targetem był własnie george. myśle że granger najpóźniej po sezonie poleci z pacers i to george przejmie jego minuty. a teraz mogą grać też obok siebie nawet. zobaczymy. george to spory prospect, nie jest chyba jeszcze za bardzo nba ready ale ponoć potencjał ma wielki.

 

12

patric patterson

nba ready, bez szału ale powinien być solidnym podkoszowym chociażby takim jakim był landry w rockets. w zdrowie yao to ja nie wierze i patric pewnie znajdzie sobie miejsce w rotacji w rs.

 

17

 

james anderson

widziałem go troche w ncaa i byłem pod wrażeniem. jest świetnym strzelcem jak doda do tego coś jeszcze to bedzie zajebiście. w spurs powienien wskoczyć do rotacji z miejsca, bo nie ma już masona jr, manu w rs dużo nie gra, więc na dobrą sprawę na obwodzie zostają tylko parker, hill i anderson. parker po sezonie robi aufwiedersehen i anderson od przyszłego sezonu stanowi dobry backcourt razem z hillem

 

zastanawiałem się jeszcze czy brać terricko white`a, solomona alabiego i whiteside`a ale wybór padł na andersona. reszte bedzie można wyłowić z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak podsumowujemy, to nie wspomniałem o Gordonie Haywardzie, a jemu też kilka słów się należy, wszak to jego wybrałem z tym wyższym pickiem.

 

Koleś uwarzany przed draftem za potencjalny bust - grzeczny, biały bez tatuaży - czego on wogóle tutaj szuka. Niski skrzydłowy z chłopięcą twarzą stale wspinał się w mockach w związku z coraz lepszymi występami i bardzo solidnym runem jego teamu do marcowego szaleństwa (tak to zapamiętałem, nie wiem czy czegoś nie pomieszałem). :D

Mimo wszystko dla wielu był nadal overrated i kropka - sam się do tych wielu zaliczałem...

Jazzmani jednak się na niego najwyraźniej napalili i jak wyczytałem w temacie o Utah, jest podobno ulubieńcem Sloana, więc jestem dobrej myśli...

Występy w tegorocznej Summer League zdają się tylko ten optymizm potwierdzać.

W skrócie, jeśli nie będzie dobrze, to będzie źle i wtedy się będę martwił - jeszcze nie czas na to.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieobecnosc Cracka tez mnie denerwuje, bo nie, że mam dalekosiężne plany, ale opcję "begin season" to bym z chęcia po drafcie jednak zrobił :D

 

Jeśli ktoś ma do niego nr tela, niech da mu znac sms-em czy jak. W przeciwnym razie w najbliższym czasie mogę być zmuszony relegować go z ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, Crack mi pisał że na dniach się zapiszę do ligi i przepraszał za kłopot.

 

ps. Wciąż szukam trejdu, draft się kończy, a ja nadal ponad salary, niewiele ale jednak. Pierwszy do odstrzału Casspi, może być w pakiecie z Bebułą, albo Blejczem, ale oferta wtedy musi być już syta. A jak się nie uda, to pozostanie wywalenie Duna na FA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki wielkie panowie za obsuwe z mojej strony, ale mam bardzo ograniczony dostep do neta, a raczej do laptopa, zmieni sie to na poczatku pazdziernika, zapewniam, że mozecie na mnie liczyc, nie bedzie zadnego odpuszcania ani nic z tych rzeczy, sezon ogórkowy sie konczy i ja tez wracam do FB zycia

 

Sorki za kłopot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.