Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 10/11


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Plus wędruje na konto ms9, ale nie za zysk w wymianie (tak po prostu być musiało), lecz za rozsądek i dostępność na gg/forum.

 

Plan w czerwcu był inny, ale jestem zadowolony... Trzeba się umieć dostosować :]

 

Potwierdzam wymianę i proszę o aktualizację skladu, do ligi dołączę niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby fakt, nie zwróciłem uwagi gdzie Dorell bedzie grał a w Oakland na szpital zawsze można liczyć :) Jeśli Monta się połamie, z dorella DF może miec sporo pożytku, w przeciwnym razie wciąz bedzie pełnił rolę gracza zadaniowego, do której jest wrecz przyspawany.

 

A z picków 15 i 20 można wyciągnac co najwyzej jakąs melodię przyszłości. A DF, znajac jego mistrzowskie aspiracje czekał nie będzie, więc ci grajkowie albo polecą na FA albo do kogoś, kto tankuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby fakt, nie zwróciłem uwagi gdzie Dorell bedzie grał a w Oakland na szpital zawsze można liczyć :) Jeśli Monta się połamie, z dorella DF może miec sporo pożytku, w przeciwnym razie wciąz bedzie pełnił rolę gracza zadaniowego, do której jest wrecz przyspawany.)

predzej Dorell wyladuje na IL, a nizeli Monta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było czekać ze sprzedażą Walla do ostatniej chwili, pozyskałem gracza nr 1 tej gry. Zapewne teraz mu cyferki trochę polecą, ale i tak swoje +60fp powinien robić.

Budinger, pozostałe picki czy Wright to dodatki, dla mnie bez znaczenia choć Wright może nieźle w tym sezonie pograć.

 

Dalej kompletuje młodych i ciekawych graczy, chętnie pozbędę się wszystkich graczy +30lat ze swojego składu. A poza tym pełen spokój, nie spieszy mi się, czekam na Rubio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam

narazie nie musze nikogo wyrzucać bo mam miejsce w składzie, zaczne robic czystki jak bedzie draft

 

nie wiem k**** czy dobrze robie, ale ni c***a nie mam pojęcia kogo wziąć z 2

turner narazie gra jak dziwka dworcowa, a cousinsa nie lubie, reszta się na pick 2 nie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy minutę po północy, przy czym każdy będzie miał 48 h na wybór. Spieszyć nam się nie spieszy, a bez problemu się wyrobimy.

 

Niemniej w miarę możliwości prosiłbym nie zwlekać, bo musimy zdążyć do rozpoczęcia preseason. W przeciwnym wypadku czas oczekiwania na wybór ulegnie niestety skróceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.