Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 10/11


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi o konkurencje na jego pozycji tylko o to że nawet jak bedzie w s5 to bedzie obok barona, gordona,kamana i griffina.

ciekawy jestem ile piłek będzie dostawał? jak stawiasz?

Nie wiem ile piłek dostanie, ale mogę wejść w symboliczny zakład któr z nich wykręci wyższą średnią w fp w rookie season. Tak dla sportu i z ciekawości. Wchodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie stresujący ten draft, szczególnie, kiedy niejaki Karl Malone pokrzyżuje "człowieku" plany i potem się co 13 i pół sekundy zmienia zdanie, bo za i przeciw się tak paskudnie równoważą, że pierre dolca idzie dostać...

No a koniec końców i tak źle człowiek wybiera i dupa zbita...

 

Po za tym to nadal mogą zmienić właściciela:

1 Joe Johnson 30 50,50

2 Troy Murphy 31 49,15

5 Andre Miller 35 38,50 (może pójść nawet za przyszłoroczny pick)

7 Michael Beasley 22 36,60

8 Drew Gooden 30 33,50

 

Preferuję transakcje typu: 1 za 1, 2 za 2, itd.

 

Zdecydowanie nie chcę się postarzać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak naprawde dopiero od 6 picku zaczyna sie zabawa.

 

George, Monroe, Davis, Henry, Hayward, Aminu - to byla szostka, ktora mnie interesowala.

 

Padlo na Davisa, bo on jest jedynym obok Monroe'a, ktory ma zapewnione najwiecej minut w skladzie juz od startu wsrod ww. zawodnikow. Potencjal najprawdopodobnniej mniejszy do Aminu badz George'a, ale tak jak mowie Davis moze juz startowac od pierwszych meczow w lineupie Raps.

 

 

EDIT:: no wlasnie, przydalby mi sie jeszcze jeden pick

jak ktos nie wie kogo wybrac i chce sie pozbyc picka to niech pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, teraz kto bedzie lepszy... Aldrich czy Patterson...

 

Patrick ma potencjał, ale wystepy w summer league mnie zniechęciły. Poza tym Scola rywalem, a ten sie nie łamie. Aldrich to z kolei drewno, jakich w przeszłosci było niemało, np. Dudley czy ostatnio Brockman. No, ale Krstic i Collison na srodku w OKC to nic imponującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padlo na Davisa, bo on jest jedynym obok Monroe'a, ktory ma zapewnione najwiecej minut w skladzie juz od startu...

Widziałem to dokładnie tak samo i naprawdę myślałem, że Ed dotrwa do tego 10-ego picku. Wychodziłem z założenia, że jak nie Davis, to kolejny wysoki, czyli Aldrich, a jak przyszło co do czego to wybór padł jednak na Haywarda. Sam nie wiem, jak do tego doszło i do końca nie potrafię tego wytłumaczyć... :?

 

Btw, Bulek, jeśli ja wybrałbym wysokiego białego, to twój pick poszedłby na niskiego białego, którego ja wybrałem? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward? Troche się boje niskich białasów po tym jak z dwójka wybrałem Morrisona :). Zniechęcić się można po takim wyborze... On jest nawet fajny, niemniej to typowy rzucajek.

Skłaniałem się bardziej ku Pattersonie i Udohu, ale 6 miesiecy pauzy to było dla mnie za duzo, a szukałem wysokiego na teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niby też szukałem wysokiego na teraz, ale chyba ilość wysokich w OKC mnie ostatecznie odstraszyła od Aldricha.

 

Z drugiej strony włodarze Thunder chyba jednak wysoko go sobie cenią, bo oddali dwa niższe picki, aby jego z jedenastką zgarnąć. Poza tym Krstic i Collison po sezonie spadają, niemniej jednak zostają Ibaka i Mullens. Zobaczymy jeszcze, co z tego wyjdzie i czy będę pluł sobie w brodę...

 

Edit: Dodatkowo myślę, że El-Maniaque'owi możnaby chyba dać znać na GG, bo on póki co chyba dość rzadko na forum zagląda, ale może się mylę... Wtedy proszę o wybaczenie...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na fakt, iz zbliza sie powoli moja kolej, a ja nie mam zielonego pojecia kogo brac. wiec pick jaki posiadam jest do wziecia. w zamian chcialbym jakis przyszloroczny pick, albo jakiegos grajka co kosztuje minimum, badz w okolicy minimum. minus jest taki, ze niestety przez weekend i jutro bede trudny do uchwycenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.