Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 10/11


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

San Antonio Spurs - Mar ( 1461566 | PM )

Dołączona grafika

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 Chris Bosh 27 60,00

2 Andrew Bogut 27 53,60

3 Rudy Gay 25 45,10

4 Caron Butler 31 39,80

5 Tayshaun Prince 31 38,60

6 Jameer Nelson 29 35,50

7 Kirk Hinrich 30 35,15

8 Channing Frye 28 34,90

9 Carlos Delfino 29 33,70

10 Courtney Lee 26 31,50

11 Mickael Pietrus 29 21,15

12 Jamario Moon 31 18,35

13 Josh McRoberts 24 16,80

Picki: San Antonio Spurs

Średnia wieku: 28,23

Salary Cap: 464,15

 

Nie myślałem, że będę do tego zmuszony, ale niestety, ban na miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Childress wylądował u mnie, się nawet spodziewałem.

Co prawda po cichu liczyłem na Kleize ale po jego grze na MS wybiłem go sobie z głowy za daleki waiver się miało.

Skład się podoba właścicielowi, jest miejsce na korekty w sezonie, prócz Duncana wszystko w kwiecie wieku.

Sporo chłopa może wyskoczyć ze średnią w górę i tego się trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban od teraz nie? A nie od poczatku sezonu? ;]

 

Swoja droga Moon moze byc s5 w Cavs, a McRoberts s5 w Pacers. ZObaczymy co wyjdzie w praniu.

Hicksona szykują do gry w s5 na PF, takie są doniesienia z obozu Cavs. Jamison pewnie zagra na SF. I jeszcze na SF będą mieli Jawada i Grahama. Nie licz za bardzo na Moona;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon powinien swoje natrzepać, też miałem na niego chrapkę został mi się Peković, Minnesota to drużyna prowadzona bez głowy ale może się chłopak przebije, bo papiery na granie ma. Na dokładkę Earl Barron, przy biedzie jaka jest na centrze w NY może coś nastuka ;]. Do tego z FA Shaq, Blake i Carney, który trafił do GS ;]

 

Jak skład nie zassie to trzeba będzie się przebudować, może być wyprzedaż :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to kto bierze tego Millera za przyszłoroczny pick, bo to się już nudne zaczyna robić... :evil:

 

Ja wam nie oferuję dziadka z końca ławki, który w garniturze się pojawia na meczach, tylko oferuję dziadka z pierwszej piątki mocnego zespołu, który nadal ponad 30 minut powinien spędzać na parkiecie.

Warto wspomnieć, że jest to freakin' iron man, który w ciągu 11-letniej kariery opuścił całe 4 mecze (słownie: cztery).

 

Bierzcie póki jest - jak ktoś coś innego chce zaoferować, to chętnie wysłucham.

Pospieszcie sie... :evil:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez bralem pod uwage moona. jednak biorac jego musialbym zrezygnowac z andersena. a biorac pod uwage fakt, ze w raptors kiepsko wyglada obasada pod koszem. jak rowniez fakt, iz wielu w tej ekipie przybyszy z poza usa. postanowialem postawic wlasnie na australijczyka. dodatkowo z fa wciagnalem sobie innych podkoszowcow z raptors tj. r.evansa i dorseya. no i teraz poczekam sobie, ktory z nich dostanie najwiecej minut i bedzie robil najwiecej fp. a mysle, ze jeden z nich bedzie wybiegal w S5. liczylem jeszcze, ze ostanie sie mcroberts. jednak mar byl jak zawsze czujny ;). aczkolwiek uwazam, iz s5 on miec raczej nie bedzie :)

 

benon, problemem millera nie jest ilosc fp jaka bedzie robil, ilosc opuszczonych meczy, czy ekipa w jakiej bedzie gral. lecz koszt jego utrzymania. ekipy liczace sie w wacle o cos i bedace jednoczesniej ponad salary, niestety nie maja mozliwosci jego upchania u siebie w swoim salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benon, problemem millera nie jest ilosc fp jaka bedzie robil, ilosc opuszczonych meczy, czy ekipa w jakiej bedzie gral. lecz koszt jego utrzymania. ekipy liczace sie w wacle o cos i bedace jednoczesniej ponad salary, niestety nie maja mozliwosci jego upchania u siebie w swoim salary.

Ależ ja cierpliwie czekam i się nie gorączkuję, bo spokój to podstawa..., tylko poza tymi walczącymi są jeszcze inne ekipy i szczerze mówiąc nie wiem na co czekają... :mrgreen:

 

Ja sam bym Millera chętnie przygarnął, gdybym tylko nie chciał się go pozbyć... :lol:

 

Niektórzy nadal mają biedę na PG... Ja chcę pomóc... :mrgreen:

 

:D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję ale większość z nich to jednak nie to czego chce.

 

Oddawanie Flynna czy Lou Williamsa, graczy z dużym potencjałem za emerytów czy graczy którzy już wyżej nie podskoczą mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.