Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 10/11


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Geddo co według ciebie wira powinien dostać za evansa he?

tego sie juz nie dowie, bo przeciez nie zbadal rynku. czyli nie zrobil podstawowej rzeczy, jak nalezalo zrobic. dla jednych evans wyzej dupy nie podskoczy, ale znajda sie rowniez i inni, ktorzy maja odmienne zdanie. df na pewno nalezy do tego grona, bo by go nie pozyskiwal, gdyby w niego nie wierzyl. a to, ze musial oddac wiecej fp bylo akurat oczywiste. czy to tak ciezko zrozumiec, ze sukces w handlu mozna zrobic poprzez najnajlepsze rozreklamowanie sprzedawanego towaru? w tym przypadku znajdzie sie rzesza osob, ktora doskonale zna jego zalety i nie trzeba go jakos szczegolnie opisywac. wystarczyla informacja o mozliwosci jego pozyskania. wtedy by sie przekonal, czy ktos da wiecej czy tez nie. no i bez wzgledu na to, mialby mozliwosc poprowadzenia rozmowy na swoich warunkach, a nie na warunkach kupujacego. a domyslam sie, ze to wlasnie df uderzyl po evansa i jemu bardziej zalezalo na jego pozyskaniu, a nie odwrotnie. jesli komus zalezy na czyms to trzeba sprawdzic jak bardzo, nawet ryzykujac tym, ze sie rozmysli. no chyba, ze wie sie cos czego inni jeszcze nie wiedza. to sie sprzedaje czym predzej z pocalowaniem reki. no i aby byla jasnosc. mnie tam ta wymiana nie grzej, ni ziebi. po prostu inaczej wytransferowalbym evansa i tyle. koles po pierwszym swoim sezonie jest wart na chwile obecna jak dla mnie 60fp. no i nie zadowolibym sie jakims 53+38. tym bardziej od osoby, ktora i tak musi oddac wiecej bo ogranicza ja salary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek za to zbadał mnie i wysłał mi oferty w postaci potencjału Jordana i Thomasa dlatego popierdoliłem ten rynek bo skoro taki fachura jak ty w tej lidze sle taki propsy to ja wziąłem co jest a uważam że props był niezły.

Jak masz dalej tak pi*****ić to wystaw sobie Duranta i badaj rynek ja nie mam ochoty czytać debilnych propsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles po pierwszym swoim sezonie jest wart na chwile obecna jak dla mnie 60fp. no i nie zadowolibym sie jakims 53+38

Ale to nie sa goście po 30-ce którym może niebawem zacząć spadać wartość. Andre ma 27 lat i spokojnie może jeszcze 4/5 sezonów rozegrać na poziomie ok 50 fp a mayo 24 i powinien śmigać koło 40 przynajmniej do tego oj nie opuścił jak na razie żadnego meczu a iggy 6 na 492 jakie mógł rozegrać. Plus zawsze do tego ten pick numer 15

 

dla jednych evans wyzej dupy nie podskoczy, ale znajda sie rowniez i inni, ktorzy maja odmienne zdanie.

Wiem, ale to samo tyczy się mayo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie, caly rynek to wlasnie moje ekipa. juz kilka postow wczesniej czekalem tylko, az zajebiesz taki wlasnie tekst. nic tylko pogratulowac toku myslenia.

 

jeszce jedno tylko ... widze, ze nie potrafisz zrozumiec, iz ktos inny moze miec zgola odmienne zdanie od twojego, a forum jest po to aby mozna bylo je wygloscic. ja to zrobilem, tobie sie to nie spodobalo i juz napierdalasz o jakis debilnych postach, piedoleniu i ogolnie o moim debilnym podejsciu do sprawy. to tylko swiadczy o tobie.

 

a o duratna sie nie martw. jak bede chcial go sprzedac, to z cala pewnosci bedzie info na forum. teraz mi sie nie spieszy go opylac i choc sa osoby ktore o niego pytaja, to zanim zobaczysz deal na forum, dam mozliwosc innym przebic oferte.

 

uwazam, ze dalsza rozmowa nie ma sensu. wiec z mojej strony tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zmykaj do domku pa.

Badaj rynek.

I pamiętaj byś nie zapomniał w Bravo Sport dać ogłoszenia jak będziesz kogoś sprzedawał.

Nie zapomnij w ogłoszeniu wspomnieć o potencjale.

Możesz mieć swoje zdanie możesz je sobie wygłaszać ale dla mnie to raczej zakłamanie i obłuda sugerując się tym co ty tam kiedyś proponowałeś. Dlatego się tego uczepiłem bo spx można krytkować ale nie kolo który sam proponował jakieś pachruście z potencjałem. Dotarło mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony nadal mogę rozważyć oddanie:

 

1 Joe Johnson 30 50,50

2 Troy Murphy 31 49,15

5 Andre Miller 35 38,50 (może pójść nawet za przyszłoroczny pick)

7 Michael Beasley 22 36,60

8 Drew Gooden 30 33,50

oraz pick Indiany (18th)

 

Preferuję transakcje typu: 1 za 1, 2 za 2, itd.

 

Zdecydowanie nie chcę się postarzać. - no ewentualnie za pick mogę połknąć jakiegoś użytecznego SG/SF przed 30-tką. :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz GeDDo wytłumaczyć (a raczej wmówić) Wirakoczy, że testując rynek w Twój sposób prawdopodobnie dostałby więcej... Jest to prawie, że niemożliwe, ponieważ:

 

1. Musiałem zejść z SC [jest tylko kilka takich ekip, inne /normalnie/ NIE DADZĄ 90 fp za 50 fp (gracze w podobnym wieku)]

2. To ja mam tutaj jeden z najmłodszych, o ile nie najmłodszy skład, więc żaden zawodnik ode mnie nie jest kulą u nogi, szczególnie iron man i G/F Iggi na poziomie +50 fp oraz Mayo, który jeszcze ma czas, a już zbliżył się do 40 fp.

 

Na dodatek nikt po jednej wymianie contenderem nie został, więc pozyskanie właściwie za darmo picku i Mayo można uznać za spory zysk.

 

Postrzegam to jako wyraz frustracji, że Tobie się to nie udało i znów będziesz musiał mnie widzieć wysoko w tabeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF, cały czas piszesz, że inni nie chcą korzystać...

 

Do ilu osób zwracałes się z ofertą? A może czekałes aż same te osoby wyskoczą ze sprzedaniem ciekawego prospectu? Sorry, ale dla mnie to działa na tej zasadzie, że jesli Ty jestes zainteresowany zejsciem z salary i pozyskaniem naprawde fajnego prospecta, to Ty musisz wyskoczyc z ofertą, a nie ktos do Ciebie. Poza tym zdązyłęm wywnioskować, iż Ty pierwszy zaklikałes do wirakoczy, wiec skad wyświechtane teorie, że nikt nie był zainteresowany "promocją"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem sie nie wypowiadac, no ale niech bedzie ten ostatni raz ...

Próbujesz GeDDo wytłumaczyć (a raczej wmówić) Wirakoczy, że testując rynek w Twój sposób prawdopodobnie dostałby więcej...

jestes w bledzie. ode mnie na pewno nie dostalby wiecej. baa, nawet nie dostalby oferty, poniewaz sklad jaki posiadam mi odpowiada i evans do niczego nie jest mi potrzebny. w swoich wypowiedziach nawet nie sugerowalem, iz bylbym nim zainteresowany, bo po prostu go nie chce! jesli koles nie potrafi czytac ze zrozumieniem, to juz nie moj problem. no ale czego sie spodziewac po osobie, ktorej codzienna lektura to najwyrazniej jakies 'bravo sport' o ktorym sam wspomina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz Marcinek, zresztą to GeDDo ma Duranta i Paula, ja nikogo tej klasy już nie posiadam.

 

GeDDo - to nie rozumiem istoty zabrania głosu (chodziło o wzmocnienie konkurencji?)

 

Bulek, nie ćpaj więcej. Po prostu od momentu, kiedy jakieś 5 lat temu bodajże byłeś drugi (szczęśliwie) to stoczyeś się na dno i nie możesz się odbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst z brawo sport mi się spodobał :mrgreen: bo też to czytałem i nawet miałem plaster na nos"Marcina Mięciela".

 

Dyskusja jak najbardziej potrzebna,od tego jest forum i ja wolałbym Iquodale i mayo,bo nie uważam wcale że Evans ma potencjał na 60 .Skład Df jest na tyle kosmiczny że może tak ryzykować. :o Jakby zwolniło się kiedykolwiek jakieś miejsce w tej lidze to chętnie bym zagrał,więc pamietajcie o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.