Skocz do zawartości

mundial 2k10


rw30

kto wygra misia ?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra misia ?

    • ktoś inny, choć to raczej niemożliwe
    • Iran bo Haddadi to zły matkojebca
    • Serbia
    • USA
    • Turcja bo czemu nie
    • Hiszpania


Rekomendowane odpowiedzi

Billups jest shooterem, Rose i Westbrook nie są, więc Billups rzuca sobie tróję mając pół wolnego metra i gitara, a Rosy i Westbrooki muszą się nakombinować, a na ich kombinowanie tam nie ma miejsca po prostu. Z drugiej strony z Billupsem nie ma odpowiedniego ball pressure i łatwych punktów z kontry. Tym samym nie wiem czemu nie gra więcej Stefek Curry (może ta kontuzja kostki, czy co).

 

Wczoraj czekałem czy może K wystawi Chandlera z Lovem, bo aż się prosiło, wystawił samego Chandlera i coś nadgonili wtedy, ale ta dwójka powinna się nieźle sprawdzać przeciwko takim teamom jak Brazyle, tzn grającym picki i z dużym fronttcourtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie smiesznie jezeli ten rezerwowy team usa wygra mistrzostwo swiata.

 

szczerze im tego zycze z kilku powodow, m.in. po to by wynagrodzeni zostali gracze, ktorzy zawsze byli badz sa w cieniu tych, ktorzy nie pojechali.

 

jestem w miare spokojny o wynik koncowy. jasne bylo blisko z brazylia ale mecze przed turniejem i te dotychczas pokazaly, ze nawet taki zespol jest w stanie to wygrac wiec nie spodziewalbym sie powtorki z 02. jasne latwo nie bedzie ale nie widze innej mozliwosci by us tego nie wygralo, choc w fazie pucharowej moga zaczac sie jaja bo wiadomo, slabszy dzien i wypadasz, niemniej powinni dac rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie smiesznie jezeli ten rezerwowy team usa wygra mistrzostwo swiata.

 

szczerze im tego zycze z kilku powodow, m.in. po to by wynagrodzeni zostali gracze, ktorzy zawsze byli badz sa w cieniu tych, ktorzy nie pojechali.

 

jestem w miare spokojny o wynik koncowy. jasne bylo blisko z brazylia ale mecze przed turniejem i te dotychczas pokazaly, ze nawet taki zespol jest w stanie to wygrac wiec nie spodziewalbym sie powtorki z 02. jasne latwo nie bedzie ale nie widze innej mozliwosci by us tego nie wygralo, choc w fazie pucharowej moga zaczac sie jaja bo wiadomo, slabszy dzien i wypadasz, niemniej powinni dac rade.

No tak w NBA to jest top topów zarabiają maxy ale tak to sa graczami drugiego sortu no dajcie spokój, jasne że Jamesy Wadey były by wzmocnieniem ekipy ale to jest reprezentacja USA to można chyba porównać tylko do Kanady w hokeju z taką, przynajmniej teoretycznie, masa luda podobno utalentowanego to oni nie powinni mieć sobie rónych tak czy inaczej, jak jednak pokazuja mistrzostwa od lat klub a reprezentacja to sa różne światy skoro tutaj Barbosa i Rose to równorzędni rywale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w NBA to jest top topów zarabiają maxy ale tak to sa graczami drugiego sortu no dajcie spokój, jasne że Jamesy Wadey były by wzmocnieniem ekipy ale to jest reprezentacja USA to można chyba porównać tylko do Kanady w hokeju z taką, przynajmniej teoretycznie, masa luda podobno utalentowanego to oni nie powinni mieć sobie rónych tak czy inaczej, jak jednak pokazuja mistrzostwa od lat klub a reprezentacja to sa różne światy skoro tutaj Barbosa i Rose to równorzędni rywale

No może, ale i tak "Jao" i Nene mogli "zrobić" różnicę i to szczególnie w ostatniej akcji meczu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eL ale wez pod uwage to, ze amerykanow nie obchodza jakies tam mistrzostwa co widac po skladzie a 2, kanadyjczykom nie kaze sie grac na innych zasadach niz w nhl.

 

zobaczymy jak zmiana przepisow gry wplynie na gre wuropejska. w zasadzie jedyna roznica to 12 minutowa kwarta i brak bledy 3 sekund w defensywie. odleglosci trojki i szerokosci boiska juz sa prawie takie same.

 

to sa dwa glowne czynniki przez ktore mamy do czynienia z taka a nie inna sytuacja. doceniam reszte swiata ale niesprawiedliwie byloby gdyby amerykanie w tym roku nie wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, pięknie - mecz świetny :!: Litwa pokazała w 4 kwarcie tak zażartą i zaangażowaną grę jakiej już dawno nie widziałem :shock: A Hiszpanie w pewnym momencie totalnie zgłupieli i nie potrafili odpowiedzieć na drugi bieg Litwinów, szczególnie jak za rzucanie wziął się Rubio (jakoś nie pasuje mi ten chłopak). Zresztą nie wykorzystać dwóch czy trzech błędów w kozłowaniu przeciwnika z rzędu to nie powinno się tak utytułowanej ekipie jak Hiszpanie, zdarzyć.

 

No cóż - Litwa komplet zwycięstw i pierwsze miejsce w grupie D, a Hiszpanom bardzo ciężko będzie się pozbierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanadyjczykom nie kaze sie grac na innych zasadach niz w nhl.

to raczej nie tyle im każe się grać co oni se zmutowali te grę pod potrzeby telewizji i publiczności w juesej, podobnie jak w NBA. show must go on niestety

?

 

Chciałbym zwrócić uwagę, że to gra wymyślona w juesej, układ boiska również. To reszta świata była zmutowana i dopiero idzie w dobrym kierunku, podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu Adam Wójcik i koledzy grali 2x20 minut z zegarem 30 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem wczoraj sobie 4 kwarte usa-brazil i k**** - nie wiem skąd ta panika się pytam.

amerykanie mieli wyraźnie gorszy dzień. gdyby nie 3 przestrzelone rzuty spod kosza w końcówce (billups,odom i ktoś tam) i głupie straty rose`a to nie było by w ogóle tematu ostatniego rzutu barbosy na zwycięstwo.

 

fakt faktem że krzyzewski mógłby zacząć grać wyższą parą pod koszem jak pisał chytry love-chandler np. tym bardziej z drużynami które mają dobry frontcourt czy jednego dobrego wysokiego jakim jest splitter.

 

ale nie ma co siać paniki

przy obecnych wyczynach hiszpani jestem w sumie dosyć pewny ze stany nie przegrają zadnego meczu w tym turnieju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym o Hiszpanie jakoś specjalnie nie pękał bo to drużyna turniejowa. Rok temu też na początku ME nie wyglądali ale jak się zaczeło granie na serio to wszyscy mogli im skoczyć.

Co do USA to Krzyzewski ładnie musiał się obsrać w meczu z Brazylią skoro tak zawężył rotacje. W sumie gdyby nie dobre ułożenie meczy i to że teraz grają z jakimiś totalnymi pionkami to myśle, że już by była mocno zawężona rotacja i np. Grangerowi cięzko by było wejść w turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja jest o jeden słaby mecz Duranta, żeby zostać mistrzem świata.

 

w ogóle, kosmicznie podobają mi się fibowscy wysocy, idzie to ciągle w dobrym kierunku, bo w Europie jak ktoś ma 7' to nie traci przeglądu pola, rzutu z półdystansu, dobrej pracy nóg, boiskowego IQ i potrafi zrobić więcej niż półhak prawą ręką..Tomic, Andriskevicius, Splitter, Maric, Erden..fajnie się to wszystko ogląda, kiedy piłka posłana na low post nie znika w czarnej dziurze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę, że to gra wymyślona w juesej, układ boiska również. To reszta świata była zmutowana i dopiero idzie w dobrym kierunku, podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu Adam Wójcik i koledzy grali 2x20 minut z zegarem 30 sekund.

co jest w tym dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę, że to gra wymyślona w juesej, układ boiska również. To reszta świata była zmutowana i dopiero idzie w dobrym kierunku, podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu Adam Wójcik i koledzy grali 2x20 minut z zegarem 30 sekund.

co jest w tym dobrego?

Ujednolicenie tak kluczowej rzeczy jak boisko to raczej dobra zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem. NIE ROZUMIEM.

 

Krzyżewski powinien dostać kopa w cipe. Dlaczego Love gra 10,11 minut na mecz, skoro jest ich najlepszym wysokim, najlepiej zbiera i zajebiście punktuje ? W przedostatnim meczu był liderem punktowym USA a grał najkrócej (11minut). Czy ja po prostu nie widze, że on jest dziurą w obronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem. NIE ROZUMIEM.

 

Krzyżewski powinien dostać kopa w cipe. Dlaczego Love gra 10,11 minut na mecz, skoro jest ich najlepszym wysokim, najlepiej zbiera i zajebiście punktuje ? W przedostatnim meczu był liderem punktowym USA a grał najkrócej (11minut). Czy ja po prostu nie widze, że on jest dziurą w obronie ?

 

ej panowie ja nie wiem, krzyżewski prowadzi USA team juz trzeci turniej z rzędu i wy się spodziewacie, że on nagle coś sensownego wymyśli ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.