Skocz do zawartości

mundial 2k10


rw30

kto wygra misia ?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra misia ?

    • ktoś inny, choć to raczej niemożliwe
    • Iran bo Haddadi to zły matkojebca
    • Serbia
    • USA
    • Turcja bo czemu nie
    • Hiszpania


Rekomendowane odpowiedzi

mówiłem dawać piłe durantowi i niech se gra :]

szkoda że rywale nie wiedzieli o tym kogo trzeba kryć, jednak to mega nieporozumienie zeby taki Durant miał wolne pozycje do rzutu

i po ptokach

 

dominacja

Brazylia dawała rade, w sumie to doceniając USA i Duranta przede wszystkim, większość ich rywali wykładała im się jak trzeba.

koleś musi wciągać kreche dobrego koksu przed meczem bo napierdala jak szalony

W jego wypadku to chyba po to żeby go nie wyje.. z boiska a nie na rozkrecenie :)

Kevin Love 3 minuty - zart ? obrazil sie na niego ?

On i Granger dwóch najlepiej grających gości obok durexa imo, przynajmniej podczas tego krótkiego czasu jaki dostali, może prośba od klubów żeby ich nie męczyć, albo coś w tym stylu bo tak to niebyt rozumiem prawidła rotacji w amerykańskiej ekipie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem dawać piłe durantowi i niech se gra :]

rw co powiesz?

ale o co chodzi ? ; )

 

nie no jakby cośtam i jakby cośtam to by nie wygrali.... no nie ma co pi*****ić

powiem tylko że mam ostatnio net z iPlusa i akurat w czasie trwania mistrzostw okazało się że przekroczyłem limit i przeskoczyła mi prędkość na jakieś 32kbps... skutkiem tego obejrzałem sobie masę meczyków ;)

 

a szczerze to daj znać czy bym mógł kasę gdzieś w październiku wpłacić, kryzys mnie złapał w swe szpony we wrześniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguodala absolutnie niszczył w obronie, łapska kładł na wszystkim i pięknie sponiewierał Kleizę w półfinałach. Durant oczywiście jest szefem, Odom nawet dał radę w nietypowej roli, świetny power z ławki w osobie Westbrooka, Gordon wywiązał się z roli scorera, Love rewelacyjny, kiedy pojawiał się na parkiecie. Poniżej oczekiwań Rose i Billups, pierwszy zaprezentował nam swój ulepszony przez offseason rzut (jak na razie tragiczny), drugi z uporem budował meczety z cegieł, mimo, że tych w Turcji nie brakuje.

 

Zespół nie najmocniejszy i pełen wad wygrał wszystko właściwie bez przeszkód, dzięki college'owej grze z ball pressure i aktywną obroną oraz graniu w ataku w większości przez najlepszego zawodnika. Reszta świata dalej mocno z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguodala absolutnie niszczył w obronie, łapska kładł na wszystkim i pięknie sponiewierał Kleizę w półfinałach.

W finale jednak Turkoglu sobie poszalal mimo krycia Iguodali.

 

Wczorajszy mecz nudny. USA wszystko mialo pod kontrola. Najbardziej mi szkoda, ze Serbia nie spotkala sie na tym turnieju z USA. Chcialbym bardzo zobaczyc Teodosica na przeciw Rose'a, Westbrooka czy Billupsa. Tyle sie gadalo o Rubio, ale to Teodosic jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i niedlugo powinien znalezc klub w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle sie gadalo o Rubio, ale to Teodosic jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i niedlugo powinien znalezc klub w NBA.

tak, ale czy on przystepowal lub moze przystapi do draftu?

 

a minny powinna oddac gdzies prawa do rubio bo z czasem moze coraz bardziej tracic na jego wartosci. z drugiej strony dobrze ze nie oddali tych praw za b-easy'ego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

There is also a 2 million dollars (1.3 million euros) buy-out clause in his contract if he wants to go to the NBA which is pretty pointless as NBA teams would not pay more than 500,000 dollars to buy out a player.

więc pewnie to trochę utrudnia podjęcie decyzji, bo trzeba by mu dać kupę kasy, a może się nie sprawdzić... tym bardziej, że na brak lokalnych PG raczej nie ma co narzekać bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem że rubio to pseudogwiazdor to nikt mi nie wierzył:]

rubio się chyba skończył zanim na dobre się zaczął. na miejscu minny wymieniał bym prawa do niego za coś dobrego albo za inne picki w drafcie.

 

teodosić też wcale nie rozegrał takiego wspaniałego turnieju, tylko ta trójka z hiszpania zrobiła z niego bohatera.

chociaż na teraz jest najlepszym graczem w europie chyba

 

co do durexa.

mówiłem że nikt na świecie nie jest w stanie go pokryć, bo ktoś albo bedzie za wolny albo za niski.

dobrze że krzyzewski zrozumiał że danie piłki durantowi do rąk to najlepsze co może spotkać usa.

poza tym treningi z groverem przyniosły efekty, to było widać.

szykujcie się na monster season kevina, mvp kevina, króla strzelców kevina i PO performance kevina.

do 1st all nba się pewnie nie załapie bo wezma jamesa nawet jakby grał gorzej od majka millera.

 

jeszcze jedna uwaga co do samego mundialu

bida na świecie jest ogólnie

brakowało kilku zawodników którzy by mogli wiele zdziałać ale i tak pewnie ostatecznego wyniku by nie zmienili.

wystarczy że usa zrobiło ncaa team z najlepszym graczem na czele i reszta jest daleko w tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam teraz jak sobie Erden poradzi w NBA. :D Asik jest troche za mjeeeeentki moim zdaniem, a Mozgov za szybko łapie faule, chociaż pojęcie ma.

 

Odnośnie wczorajszego finału - gdyby nie ta sytuacja z początku meczu, kiedy Hedo został kontuzjowany gdy walczyl o piłke z Odomem, to mecz mógłby być ciekawszy. Amerykańce troche błędów popełnili, był pewien moment, gdzie Turcy rzucili im chyba 7pkt z rzędu. Jednak Durant pokazał klase, gość jest już teraz niesamowity a co dopiero za kilka lat :shock:

 

btw. Granger grał w ogóle w ostatnich meczach? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.