Skocz do zawartości

mundial 2k10


rw30

kto wygra misia ?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra misia ?

    • ktoś inny, choć to raczej niemożliwe
    • Iran bo Haddadi to zły matkojebca
    • Serbia
    • USA
    • Turcja bo czemu nie
    • Hiszpania


Rekomendowane odpowiedzi

a Rose ma jumper i nie mozna go kryc na radar ? on tez nie nalezy do tych ktorzy tworza spacing... a skoro go psuje to jedyny sens wystawiania go na boisko jest wtedy gdy jest rowniez najlepszym kreatorem/scorerem. oczywiscie Durantowi pod tym wzgledem moze wiazac buty, wiec wystawiajac Rose'a praktycznie zabierasz touches lepszemu i efektywniejszemu Durexowi na ktorego powinno sie stawiac i ktorego powinno sie promowac. wg mnie Durant + spacing i role players jest unstoppable, dlatego trzeba sie skupic na defensywie a tam potrzebniejszy bedzie na pewno Granger niz Rose, ktory --co by nie mowic-- jest dosc slabym orbonca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Rose ma jumper i nie mozna go kryc na radar ? on tez nie nalezy do tych ktorzy tworza spacing... a skoro go psuje to jedyny sens wystawiania go na boisko jest wtedy gdy jest rowniez najlepszym kreatorem/scorerem. oczywiscie Durantowi pod tym wzgledem moze wiazac buty, wiec wystawiajac Rose'a praktycznie zabierasz touches lepszemu i efektywniejszemu Durexowi na ktorego powinno sie stawiac i ktorego powinno sie promowac. wg mnie Durant + spacing i role players jest unstoppable, dlatego trzeba sie skupic na defensywie a tam potrzebniejszy bedzie na pewno Granger niz Rose, ktory --co by nie mowic-- jest dosc slabym orbonca.

Widzę Batalion już tylko w statach siedzisz i nie oszczędzasz nam swoich mądrości, oglądałeś serię z Cavs?

 

Jeśli nie i nie widziałeś Bulls w RS to proszę nie wypowiadaj się, Rose ma dobry range i jak na europejskie zasady jak Wira napisał trójki może sadzić.

 

btw Billups i Odom to tylko za doświadczenie jadą? Obaj wyglądają tragicznie, zwłaszcza Billups ze swoimi cegiełkami, opieram się głównie na tym sparze między sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jadą po to, żeby był w drużynie choćby minimalny pierwiastek cech takich jak 'leadership' oraz 'experience' - poza nimi to nikt chyba z pierwszej rundy PO nigdy nie wyszedł

 

jeszcze Rajon, ale on ma ponoć trochę nie po kolei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

Jeśli nie i nie widziałeś Bulls w RS to proszę nie wypowiadaj się, Rose ma dobry range i jak na europejskie zasady jak Wira napisał trójki może sadzić.

 

btw Billups i Odom to tylko za doświadczenie jadą? Obaj wyglądają tragicznie, zwłaszcza Billups ze swoimi cegiełkami, opieram się głównie na tym sparze między sobą.

Dokładnie- nie ma co , aż tak dramatyzować nad jumperkiem Derricka, zwłaszcza, że w tym offseason podobno sporo nad nim pracował, i mówił, że rezultaty są zadowalające..a tutaj linia jak już było wspomniane jednak metr bliżej, więc Róża nie będzie wcale takim zabiciem spacingu, a wniesie atletyzm, którego jego odpowiednicy z pozostałych drużyn za ch... nie mają nawet na przybliżonym poziomie :wink:

A co do Billupsa to pewnie ma w założeniu spełniać rolę Kidda z Pekinu..

pewnie jadą po to, żeby był w drużynie choćby minimalny pierwiastek cech takich jak 'leadership' oraz 'experience' - poza nimi to nikt chyba z pierwszej rundy PO nigdy nie wyszedł

 

 

No i Odom jeszcze pewnie się łapie ze względu na wszechstronność, którą coach K bardzo lubi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- nie ma co , aż tak dramatyzować nad jumperkiem Derricka, zwłaszcza, że w tym offseason podobno sporo nad nim pracował, i mówił, że rezultaty są zadowalające..a tutaj linia jak już było wspomniane jednak metr bliżej, więc Róża nie będzie wcale takim zabiciem spacingu,

http://www.kosz.sport24.pl/news/show/119993

 

Do niewątpliwej wiedzy jaka masz , przydalo by sie dodac jednak nieco praktyki( mam od pol roku orlik z 2 boiskami do kosza moim w miescie i tam juz zrobili z nowymi liniami. Co do zmian to i w europie biedzie takze tzw. restrictet area pod samym koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kosz.sport24.pl/news/show/119993

 

Do niewątpliwej wiedzy jaka masz , przydalo by sie dodac jednak nieco praktyki( mam od pol roku orlik z 2 boiskami do kosza moim w miescie i tam juz zrobili z nowymi liniami. Co do zmian to i w europie biedzie takze tzw. restrictet area pod samym koszem.

Właśnie co do zmian w europejskiej koszykówce ten obecny proces asymilacji eurobasketu z nba ma być po części oswojeniem? Tzn. obecne zmiany mają być tylko swego rodzaju wstępem...

 

Jakiś czas temu czytałem że europejska koszykówka zmieża ku nba i już najpóźniej za 3 lata linia rzutów za 3pt będzie oddalona do 7.25m, a obecne oddalenie linii ma być tylko procesem zbliżającym do nba i pozwalającym na oswojenie się z nowymi przepisami graczom z Europy.

 

Tak mi się wydaje, jeżeli po nocy klepię od rzeczy proszę poprawcie mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- nie ma co , aż tak dramatyzować nad jumperkiem Derricka, zwłaszcza, że w tym offseason podobno sporo nad nim pracował, i mówił, że rezultaty są zadowalające..a tutaj linia jak już było wspomniane jednak metr bliżej, więc Róża nie będzie wcale takim zabiciem spacingu,

http://www.kosz.sport24.pl/news/show/119993

 

Do niewątpliwej wiedzy jaka masz , przydalo by sie dodac jednak nieco praktyki( mam od pol roku orlik z 2 boiskami do kosza moim w miescie i tam juz zrobili z nowymi liniami. Co do zmian to i w europie biedzie takze tzw. restrictet area pod samym koszem.

O kurcze, ale wtopa - jakoś zupełnie mi ta zmiana umknęła, no ale od tego jest też Forum, żeby się pewnych rzeczy dowiedzieć.. Dzięki za info :wink: A najlepsze jest to, że teraz już wiem, dlaczego jak grałem ostatnimi czasy na Orliku, ciężej trafiało się trójki, i linia wydawała się dalej..czyli nie praktyki mi brakuje, a raczej ogarnięcia koszykówki spod znaku FIBA :) Pozdro

A restictet area będzie już teraz na tym Mundialu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale wtopa - jakoś zupełnie mi ta zmiana umknęła, no ale od tego jest też Forum, żeby się pewnych rzeczy dowiedzieć.. Dzięki za info :wink: A najlepsze jest to, że teraz już wiem, dlaczego jak grałem ostatnimi czasy na Orliku, ciężej trafiało się trójki, i linia wydawała się dalej..czyli nie praktyki mi brakuje, a raczej ogarnięcia koszykówki spod znaku FIBA :) Pozdro

A restictet area będzie już teraz na tym Mundialu?

Tak naprawde zeby ten Orlik sam bym nie wiedzial o zmianie linii za 3. Jezeli chodzi o restricted area to nie wiem jak bedzie na mistrzostwach, jest po prostu narysowana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale wtopa - jakoś zupełnie mi ta zmiana umknęła, no ale od tego jest też Forum, żeby się pewnych rzeczy dowiedzieć.. Dzięki za info :wink: A najlepsze jest to, że teraz już wiem, dlaczego jak grałem ostatnimi czasy na Orliku, ciężej trafiało się trójki, i linia wydawała się dalej..czyli nie praktyki mi brakuje, a raczej ogarnięcia koszykówki spod znaku FIBA :) Pozdro

A restictet area będzie już teraz na tym Mundialu?

Tak naprawde zeby ten Orlik sam bym nie wiedzial o zmianie linii za 3. Jezeli chodzi o restricted area to nie wiem jak bedzie na mistrzostwach, jest po prostu narysowana :wink:

 

oj misie złote - wpisać w google jakąś prostacką frazę typu 'fiba rules change 2010' i proszę co mamy:

http://www.womensbasketball-in-france.c ... 010.html#1

 

google nie boli, a mniej głupot nawypisujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja ogladalem Rose'a to klepal cegly. a cyferki ostatnio przegladalem by dyskutowalem o fatalnym spacingu w Bulls z Lukaartem. % Z midrange ma przyzwoite (35-40%) ale 3P range to on nie ma nawet jak na zasady FIBA. nie masz trojki i grasz bez pilki to zawadzasz, proste. wzialbym go zeby spelnial role Wade'a z Pekinu, bo na pewno nieraz przyda sie taki kop energii z lawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co widzialem Wira. moze sie teraz polepszyl, ale fibowska trojka nie jest wcale tak bardzo oddalona od nbajowskiej.

 

do skladu bym wzial jak najbardziej, ale ja budowalbym zespol na Durancie, bo bez wahania moge powiedziec, ze jest znacznie lepszym graczem od Rose'a. roza nie pasuje jako role player u boku Duranta wiec w mojej koncepcji budowania skladu nie byloby dla niego zadnej wiekszej roli. mialby raczej trzeciorzedne znaczenie, choc gdyby np. Durex sie spalil to przekwalifikowalbym zespol i taki zreorganizowany twor bylby juz wtedy oparty na Rosie. to bylaby juz jednak sytuacja awaryjna, gdyby Durant znowu dostal grzybicy cipki jak w serii z Lakers. grajac swoje Durant jest lepszy i wolalbym kolo niego dac shooterow/finisherow niz kogos kto potrzebuje pilke w rekach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostateczny skład USA to

To nie jest ostateczny skład, z tej grupy jeszcze 3 graczy odpadnie po zgrupowaniu w NY. Ostateczny skład będzie liczył 12 graczy.

trzynastka tutaj:

http://www.usabasketball.com/mens/natio ... 08_15.html

 

btw Bastek, poczekam jeszcze na parę sparringów i może jakieś mecze grupowe

 

ale myślę, że będę chciał rzucić propozycję zakładu 'USA nie będą miszczami'

tylko nie wiem za ile

 

chciałbyś wejść ? a może ktoś jeszcze ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada się zrobiła w tej reprezentacji. Wygląda na to, że Love będzie grał dość sporo na centrze. :mrgreen:

No i small-ball all game long chyba. 5x PG!!!2xSG 3xSF 2xPF i jeden center. McGee i Green pojechali do domu.

 

Jak obstawiam, że nie wejdą do finału albo nawet dostaną w 1/4. Zalezy na kogo trafią i jaką formę będa prezentowali Durant z Rosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google nie boli, a mniej głupot nawypisujecie

Czyli wychodzi na to że rzadko korzystasz :wink:

Jak obstawiam, że nie wejdą do finału albo nawet dostaną w 1/4. Zalezy na kogo trafią i jaką formę będa prezentowali Durant z Rosem.

Ja bym to zawęził do samego Duranta nawet, ale ciekawy jestem jak Rose się pokaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach przygotowań Grecy i Serbowie postanowili porzucac sobie krzesłami :mrgreen:

 

Wszystko zaczęło się od zderzenia Antonisa Fotsisa i Milosa Teodosicia. Grecki skrzydłowy po faulu serbskiego rozgrywającego poszedł w jego stronę, by wyjaśnić sytuację. Teodosić nie myśląc długo wymierzył cios Grekowi, a chwilę później zaatakował go też m.in. Nenad Krstic. W tym momencie rozpętała się bójka z udziałem wszystkich zawodników. Jakiś czas później zawodnik Oklahomy City Thunder rzucił krzesłem w stronę idącego w jego stronę tłumu koszykarzy i trafił nim w głowę Ioannisa Bourousisa, po czym środkowy gospodarzy zszedł do szatni krwawiąc.

 

Nenad Krstić, który był w bójce najaktywniejszy, co spowodowało też przerwanie całego meczu, był aresztowany przez grecką policję. 27-letniemu środkowemu grającemu na co dzień w Oklahomie City Thunder postawiono zarzuty za wykorzystywanie przemocy w sporcie.

Dołączona grafika

 

http://www.sport.pl/koszykowka/1,64947, ... rbami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.