Skocz do zawartości

mundial 2k10


rw30

kto wygra misia ?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra misia ?

    • ktoś inny, choć to raczej niemożliwe
    • Iran bo Haddadi to zły matkojebca
    • Serbia
    • USA
    • Turcja bo czemu nie
    • Hiszpania


Rekomendowane odpowiedzi

wśród filozoficznych dyskusji nt. "czy kobe jest na poziomie dirka n. czy raczej nie dorasta mu do pięt" albo też "po ilu latach porażek rozpadnie się miami thrice" [tu szczególny szacun dla osobnika który się nad tym zastanawia, to chyba lepsze niż ci kibice heat którzy zastanawiają się, ile mistrzostw zdobędzie miami w najbliższych latach, bo przecież tak ze 4 czy 5 to minimum] całe towarzystwo zapomniało, że real world nie przestał istnieć i zgodnie ze świecką tradycją, jak w każdy parzysty rok w którym nie ma lockoutu, ma rozgrzanym kibicowskim głowom coś do zaoferowania - mianowicie tytułowy mundial

 

wbrew przydługiemu pierwszemu zdaniu cały post będzie raczej krótki, głównie ze względu na prozaiczny fakt, że godzina zrobiła się już późna a jutro trzeba rano wstać i kartę na zakładzie podbić

 

ci którzy mnie znają pewnie nie będą zaskoczeni gdy powiem, że w tym ogólnym zamęcie stawiam na Hiszpanię, a właściwie gdyby Gasol Starszy się zdecydował grać, to już w wątku o zakładach czekałby pościk w stylu 'kto chce przejebać symboliczne dwie stówki', zwłaszcza że na poprzednim mundialu tyle dokładnie zarobiłem [paru weteranów e-basketu pewnie do dziś pamięta ten zakład, był to majstersztyk jedyny w swoim rodzaju]

 

mimo braku Gasola Hiszpanie i tak będą mocni - Rudy, Mumbru, Gasol, Reyes, Navarro, Calderon, Rubio, bohater ostatnich finałów San Emeterio - nawet dla ludzi, którzy nie interesują się europejskim koszem są to nazwiska znane, prawie wszyscy w NBA byli [choć niektórym sie nie spodobało, kto zna Hiszpanię ten się nie dziwi ] i kazdy prezentował całkiem sensowny poziom

 

w dodatku grają z sobą od wielu lat [poza młodziutkim Rubio i nie aż tak młodziutkim San Emeterio cała wymieniona przeze mnie grupa grała na każdym turnieju międzynarodowym od 2006, może przypomnę: mundial 2006 - złoto, euro07 - srebro po dominacji w całym turnieju i porażce 1 pkt w finale, IO 08 - srebro, euro09 - złoto] czyli można powiedzieć że znają się dobrze jak skoti z majkelem czy coś

btw cały skład repry hiszp znajdą sobie szanowni państwo tutaj:

http://es.wikipedia.org/wiki/Selecci%C3 ... .29.5B7.5D [na razie 15 nazwisk, przygotowywują się oni w - pies ich jebał! - Las Palmas i 3 odpadnie]

 

ok, teraz może trochę o reszcie świata, czyli notabene USA

USA jak to USA, IO to dość duża machina i duża kasa do wzięcia i ogólnie event, dlatego w 08 udało im się mocną ekipę zmobilizować

mundial to jakieś nie-wiadomo-co, przejebali już 3 razy z rzędu to jak przejebią czwarty to pewnie nikomu korona z głowy nie spadnie

 

mili państwo, oto dream team 2010, podaję nazwiska:

http://www.usabasketball.com/mens/natio ... 07_24.html

 

szczególnie zwracają uwagę nazwiska najjaśniejszych gwiazd - znanego z kręconych przez siebie samego filimików o transformersach Javalee McGee[dostał powołanie na ten camp za parę fajnych wsadów w SL], madefaka z klipersów Eric Gordon czy też słynna para dziwaków z miasta Elvisa - rudy homuś i sok pomarańczowy majonez

ogólnie ekipa powiedziałbym sporo słabsza niż w 2006 [tam, przypomnę, pierwsze skrzypce grali LeCrab, Wade, Melo i Drwalt], możemy sobie wytypować, że najwięcej minut koniec końców dostaną:

Billups, Rose, Rondo, Mayo, Durant, Iguadola, Lamar, no i nie wiem co dalej, pod koszem pewnie Brook i pewnie Chandler i Love też dostaną powołanie choć nikt chyba nie wie po co

szkoda że nie ma Amare, zawsze by to kilka punktów spod kosza było, szkoda też że nie ma jakiegoś solidnego strzelca z dystansu, jak będzie granie ustawieniem typu Rondo / ktośtam / Iguadola / Odom to spejsing będzie naprawdę żałosny

czyli starym zwyczajem usa teamu zobaczymy najprawdopodobniej dużo small ballu co da im 30 punktowe zwycięstwa w pierwszej rundzie, potem będą schody a w półfinale bądź finale pewnie ktoś ich roztrąbi

potem będzie wylew postów na forum czy lepiej się gra w europie czy w nba cholera, zapomniałem że tu nie e-basket i ludzi od euro zbyt wielu nie ma :mrgreen:

 

wybaczcie ale na reszcie drużyn się nie znam także zachęcam Was do opisania

wiem tylko że oprócz Gasola pauzować mają graczy tacy jak: Ginobili, Herrman, Longoria, Lorbek czy Okur, także paru gwiazd zabraknie

 

22 sierpnia ma być rozegrany sparing espana vs estados unidos [znaczy się usa], więc wtedy będziemy wiedzieli więcej

 

 

 

kilka przydatnych linków:

strona mistrzostw na wiki:

http://en.wikipedia.org/wiki/2010_FIBA_ ... ampionship

profil reprezentacji hiszpanii na fejsie:

http://www.facebook.com/pages/SELECCION ... 0497320396

oficjalna:

http://turkey2010.fiba.com/

profil Duranta [częste update'y]:

http://www.facebook.com/KevinDurant [czasem pisze coś o przygotowaniach do mundialu]

 

bawcie się dobrze, trzymajcie kciuki za naszych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo braku Gasola Hiszpanie i tak będą mocni - Rudy, Mumbru, Gasol, Reyes, Navarro, Calderon, Rubio, bohater ostatnich finałów San Emeterio - nawet dla ludzi, którzy nie interesują się europejskim koszem są to nazwiska znane, prawie wszyscy w NBA byli [choć niektórym sie nie spodobało, kto zna Hiszpanię ten się nie dziwi ] i kazdy prezentował całkiem sensowny poziom

szczególnie zwracają uwagę nazwiska najjaśniejszych gwiazd - znanego z kręconych przez siebie samego filimików o transformersach Javalee McGee[dostał powołanie na ten camp za parę fajnych wsadów w SL], madefaka z klipersów Eric Gordon czy też słynna para dziwaków z miasta Elvisa - rudy homuś i sok pomarańczowy majonez

kim sa k**** Mumbru Reyes czy jakis jebany Calderon przy chocby Mayo ? chyba nie ma nikogo zdrowego na umysle ktory wzialby Calderona przed Mayo. ogolnie straszna tendencyjnosc bije z twojego posta. z jednej strony zajebisci Hiszpanie maja wlasnie takich megagwaizdorow jak Calderon (!!) czy Rubio (!!!!!) a USA takich slabeuszy jak Gay czy Gordon ktorzy moga takiego Calderona wysrac i podetrzec sie Rubio.

 

Hiszpania moze to wygrac z USA szczesciem - w koncu nie gra sie tutaj do 7 zwyciestw, a nieprzewidywalnosc w jednym meczu jest bardzo duza. jednak patrzac na to z perspektywy %, to ekipa z NBA powinna ogolnie rozpierdolic reszte swiata w pyl. walic ze jest to moze all-NBA 7th team, to dalej jest NBA a nie jacys europejscy amatorzy.

 

ogolnie nigdy nie lubilem europejskiego kosza i szczegolnie tych kibicow uwazajacych to gowno za cos pieknego. zamierzam byc no1 hater na tych mistrzostwach, szczegolnie tej pizdeczki Rubio. nie moge sie doczekac az Hiszpania dostanie wpierdol. juz na Mundialu w RPA liczylem na ich przeciwnikow, ale wtedy przynajmniej Puyola i Casillasa lubilem a to oni wygrali im to mistrzostwo obrona (bo atak mieli dosc slaby wbrew temu co wiekszosc fachowcow mowila - goli strzelali malo), bo stracili chyba 1 gol na calych mistrzostwach i 0 w fazie pucharowej. teraz gdy nie mam nikogo kogo lubie w Hiszpanii, kiedy jest wreszcie "moja" dyscplina sportu i kiedy jest okazja zeby utrzec nosa jebanej pseudogwiazdeczce Rubio ?

 

hatin on ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim sa k**** Mumbru Reyes czy jakis jebany Calderon przy chocby Mayo ? chyba nie ma nikogo zdrowego na umysle ktory wzialby Calderona przed Mayo.

ogolnie straszna tendencyjnosc bije z twojego posta. z jednej strony zajebisci Hiszpanie maja wlasnie takich megagwaizdorow jak Calderon (!!) czy Rubio (!!!!!) a USA takich slabeuszy jak Gay czy Gordon ktorzy moga takiego Calderona wysrac i podetrzec sie Rubio.

 

Twój post jest za to bardzo obiektywny ;) Po pierwsze, nigdzie nie napisałem, że Calderon czy Rubio to megagwiazdorzy; po drugie - napiszę Ci jeszcze raz, bo chyba nie zrozumiałeś, choć wydawało mi się że dość jasno napisałem - jakiś k**** Mumbru czy inny jebany Calderon jeżdżą po międzynarodowych imprezach od x lat i odnoszą na nich sukcesy, czytaj, więdzą jak się tam gra, poza tym grają na tych imprezach któryś raz z tymi samymi kolegami z którymi wogóle grają od nastu lat, mają świetną chemię i zgranie

wzmiankowany przez Ciebie Mayo jeszcze nigdy na takiej imprezie na tym poziomie nie grał, nigdy z tymi partnerami, zapewniam Cię że mocno się zdziwi że własciwie za każdym razem, gdy minie swojego obrońcę pod koszem i tak czekał będzie na niego jakiś podkoszowy przeciwnika [czytaj: rw30 próbuje zwrócić Twoją uwagę na pewne różnice w przepisach między FIBA a NBA które na tego typu imprezach działają na niekorzyść hamerykanów] i wogóle kto to jest OJ Mayo ? rzuca sobie po naście punktów w przeciętnej drużynie w stanach, nigdy nie był w PO, poza tym że śmiesznie się nazywa to szału nie robi

Hiszpania moze to wygrac z USA szczesciem - w koncu nie gra sie tutaj do 7 zwyciestw, a nieprzewidywalnosc w jednym meczu jest bardzo duza. jednak patrzac na to z perspektywy %, to ekipa z NBA powinna ogolnie rozpierdolic reszte swiata w pyl. walic ze jest to moze all-NBA 7th team, to dalej jest NBA a nie jacys europejscy amatorzy.

 

powiedz mi skarbie, czy uważasz że ta drużyna jest mocniejsza od drużyn np. z 2004 czy 2006 [zwłaszcza o porównanie do tej drugiej drużyny mi chodzi]?

 

ogolnie nigdy nie lubilem europejskiego kosza

nie musiałeś pisać, to da się wyczytać z Twojego postu ; )

i szczegolnie tych kibicow uwazajacych to gowno za cos pieknego. zamierzam byc no1 hater na tych mistrzostwach, szczegolnie tej pizdeczki Rubio. nie moge sie doczekac az Hiszpania dostanie wpierdol. juz na Mundialu w RPA liczylem na ich przeciwnikow, ale wtedy przynajmniej Puyola i Casillasa lubilem a to oni wygrali im to mistrzostwo obrona (bo atak mieli dosc slaby wbrew temu co wiekszosc fachowcow mowila - goli strzelali malo), bo stracili chyba 1 gol na calych mistrzostwach i 0 w fazie pucharowej. teraz gdy nie mam nikogo kogo lubie w Hiszpanii, kiedy jest wreszcie "moja" dyscplina sportu i kiedy jest okazja zeby utrzec nosa jebanej pseudogwiazdeczce Rubio ?

aha ; ) najśmieszniejsze że o tej drużynie to się pisze jak o Grecji 2004 - no cóż, wygląda na to że ktoś tylko boxscore'y przeglądał, Hiszpania może nie grała skutecznie ale grali bardzo miłą dla oka piłkę, stwarzali dużo sytuacji, ale to temat na inny wątek ; )

 

hatin on ya

 

miodzio ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stephen Curry i Russell Westbrook czy Derrick Rose to mi tu wygladaja jak prototypowi europejscy Guardzi - szybko sie wpierdolic, rzucic z dystansu na wysokim procencie , ciekawie podac(cos jak te dwa pojeby z olimpiacosu) - szkoda ze Krzyzewski i ludzie z USA wciaz nie kumaja euroconceptu i Rondo czy Billups beda ''rozgrywac'' po 30 minet - jestem bankowo przekonany ze zobaczymy Billups-Rondo - backcourt

 

Bastillion chyba nie zdajesz sobie sprawy ze mamy 2010 i po 2002 to raczej nie jest zaskoczenie ze USA przegrywaja z banda kaleczniakow gdzie Glen ''Sofo'' Davis jest na Centrze, USA zbiera druzyny na ASG albo jakas objazdowke , zapomina o tym by grac w obronie no i konstruckja ataku jest tak beznadziejna ze nie ma sie co dziwic ze wszystko poza 2008 IO przegrali

 

jak dla mnie nie wazne kogo ma kadrowo Grecja, Hiszpania itp itd dopoki USA nie graja w ataku nic poza ''wezme, pokozluje i pierdolne'' to beda na tych eventach przegrywac

uwazam ze razi brak low post presence w skladzie USA (bo jeden Kevin Love to chyba za malo szczegolnie ze gosc lubi sie polamac) - David Lee to tez byl ''pomysl''

Iguodala, OJ Mayo mam nadzieje ze nie pojada tak czy inaczej zdziwie sie jak bezbolesnie dojda do Finalow tzn przejda wszlekiego typu Chorwacje, Serbie i Grecje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia, aktualny Mistrz FIBA Americas, z panami Varejao, Barbosa, Nene, Splitter na czele może dojść bardzo daleko.

z tego co się orientowałem na mistrzostwach ma zamiar zagrać tylko Splitter - popraw mnie, jesli się mylę

 

co zresztą wielkim problemem nie jest - np. Barbosa ze względu na poryty styl gry na imprezach FIBowskich się nie sprawdzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to będzie to gdzieś leciało w tv?

 

A po drugie USA wcale nie ma takie żałości pod koszem - Chandler jest raczej elite obrońcą, McGee też coś zagra. No i najważniejsze, że jest taki Durant, on im tam zrobi ładną jesień na zasłonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne nietypowo bo od podziekowan dla Autora tematu bo wprowadzil sporo fajnego poczucia humoru poprzez wyjatkowo mily dla oka styl pisania!

 

mam dwie niewykluczajace sie ale jednak skrajne opinie o ww. turnieju i ekipach w nim grajacych

 

po pierwsze primo:

 

gracze z NBA tworzacy sklecony na predce zespol przez wyjatkowo 'male z' zespolowo bedzie mial male szanse na zaistnienie i wszyscy milosnicy talentu Mayo niech troszke o tym pamietaja bo kolejny raz USA bedzie zlepkiem 12 indywidualnosci z 30 dniowym wspolnym stazem treningowym

 

na papierze nazwiska zajebiscie lsnia ale na parkiecie z dodatkiem przepisow Fiba juz niekoniecznie...

ja bede chlopakom kibicowal bo lubie wiekszosc z nich ale pamietajmy ze ich skarpetki nawet nie staly obok boiskowego cwaniactwa chociazby zaprawionych w turniejach Hiszpanow z mlodziutkim Rubbio na czele

 

kolejny raz na pewno ogladac bedziemy zderzenie mlodych bardziej utalentowanych indywidualistow z ekipami o wieloletnim zgraniu 'cwaniakow'

 

czy bedzie lomot i w ktora strone zobaczymy

 

po drugie primo:

 

Hiszpania i jej sila rzeczywiscie opiera sie na zgraniu i egzekwowaniu zagrywek ktore w stylu FIBA sa chyba duzo wazniejsze niz w NBA gdzie sporo jednak improwizacji i gry 1 na 1. i stad apel aby nie robic listy porownawczej typu kto to jest Mayo, kto to jest Calderon bo to nie ma sensu

wspomniany brak Pau Gasola moze jednak miec kluczowe znaczenie dla braku dla nich tytulu bo facet byl w Espana Liderem pelna geba i IMO nie zastapi go ani Navarro ani Rubio

pytanie wazniejsze obok tego problemu jest jednak czy mimo jego braku jest na horyzoncie ekipa mocniejsza?

i tu wlasnie wydaje mi sie ze niepelne sklady praktycznie wszystkich ekip sprawiaja ze glownym kandydatem do zloto jest ekipa USA - nie dlatego ze jest zbilansowana, dobrze ulozona ale wlasnie dlatego ze inne ekipy maja duzo istotniejsze dziury w skladzie (Hiszpania, rosja, Francja, Niemcy, turcja, Argentyna)

 

co do Rubbio to ogladajac go w Europie jestem w dalszym ciagu pod mega wrazeniem jego postepu wiec wysmiewanie go w tym temacie traktuje jako nieporozumienie i nieznajomosc Eurotematyki tyle......

 

 

 

no i przypomnienie grup:

 

Grupa A

ANG, ARG, AUS, GER, JOR, SRB

Grupa B

BRA, CRO, IRI, TUN, SLO, USA

Grupa C

CHN, CIV, GRE, RUS, PUR, TUR

Grupa D

CAN, FRA, LIB, LTU, NZL, ESP

 

na razie najciekawiej zapowiada sie walka w grupie C gdzie gospodarze powalcza z mocna ale znowu odmladzana Rosja, Grecja ( jedna z niewielu ekip ktore beda w komplecie!!! choc chyba nie zagra Vasilopoulos ) i ciekawa ekipa Porto Rico (Barea Santiago Aroyo i Balkman)

 

a pamietajmy o ciekawych Chinach bez Yao duzo slabszych ale z trojka talentow starych i mlodych :lol: (Wang Zhizhi , Yi Jianlian i mlody Sun Yue)

 

a na koniec jeszcze cos co Wam uknelo:

 

USA w Mistrzostwach ktore sa eliminacjami do Olimpiady graja zawsze o niebo lepiej niz do takich jak w 2010 ktore w sumie mocno ZLEWAJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to będzie to gdzieś leciało w tv?

 

A po drugie USA wcale nie ma takie żałości pod koszem - Chandler jest raczej elite obrońcą, McGee też coś zagra. No i najważniejsze, że jest taki Durant, on im tam zrobi ładną jesień na zasłonach.

McGee to sie moze nie zalapać bo są bracia Lopez jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DSF (teraz Sport1):

 

28 sierpnia

17:50 USA - Chorwacja

20:15 Niemcy - Argentyna

 

29 sierpnia

17:50 Niemcy - Serbia

 

30 sierpnia

17:50 Niemcy - Australia

 

31 sierpnia

17:50 Francja - Kanada

19:45 Grecja - Turcja

 

1 września 17:50

Niemcy - Angola

 

2 września

17:50 Argentyna - Serbia

20:15 Niemcy - Jordania

 

Na ten moment tyle można ustalić.

 

USA w Mistrzostwach ktore sa eliminacjami do Olimpiady graja zawsze o niebo lepiej niz do takich jak w 2010 ktore w sumie mocno ZLEWAJA

Masz dobre poczucie humoru, bo USA nie zdobyło tytułu od 1994 roku, a w między czasie były już cztery IO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport ma pokazywać mecze USA, a potem od ćwierćfinałów aż do końca wszystkie spotkania.

 

Generalnie nastawiałbym się na adthe.

a czy pamięta ktoś czy np w 2006 była taka opcja jak np.podczas euro 2007, czyli wykupienie jakiegoś abo na stronie FIBA i oglądanie live na stronce fiba ?

 

bo teraz po pobieżnym przejrzeniu stronki mistrzostw nigdzie takiej opcji nie widzę - ale jest jeszcze trochę czasu do mistrzostw, więc może po prostu nie ustalili jeszcze co i jak

 

i inne pytanie, czy mecze z tvp sport lecą na itvp ? bo tvp sport nie mam, ale skoro mecze z mundialu soccera leciały też na itvp to myślę sobie że czemu nie bball ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wogóle kto to jest OJ Mayo ? rzuca sobie po naście punktów w przeciętnej drużynie w stanach, nigdy nie był w PO, poza tym że śmiesznie się nazywa to szału nie robi

a kim jest Rubio ? przereklamowaną przyhajpowaną pseudogwiazdeczka bez jumpera ? kim jest Calderon ? PG ktory nie potrafi zagrac kontry, wykreowac czegokolwiek off the dribble i gra najgorsza obrone w calej NBA ?

 

jakbys napisal, ze Hiszpania jest mocna bo mimo mizernego talentu gra bardzo zespolowo i jest dobrze zgrana, to bym sie nawet nie czepial... ale jak wychwalasz ich indywidualnosci z ktorych wiekszosc nie powachalaby pewnie parkietu w NBA, to mnie cos trafia pozniej. taki Billups sam ma wiecej talentu niz cala Hiszpania razem wzieta, wiec prosze cie tutaj o mniejsza tendencyjnosc, bo skoro Mayo jest c***owy bo ma imie jak soczek pomaranczowy to Rubio nie jest tragiczny tylko dlatego ze nie nazywa sie Róbio.

 

Hiszpania rzeczywiscie ma jakies male szanse na pokonanie USA, ale nawet jesli sie to stanie to ostatnim z powodow bedzie ich talent, bo tutaj przedstawiaja sie zalosnie a Calderon Mumbru czy Reyes mogliby sluzyc w NBA jako papier toaletowy dla kazdego w miare rozgarnietego czarnucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy pamięta ktoś czy np w 2006 była taka opcja jak np.podczas euro 2007, czyli wykupienie jakiegoś abo na stronie FIBA i oglądanie live na stronce fiba ?

Jak skończą się te imprezy młodzieżowe różne to na FIBATV powinien się pojawić jakiś pakiet do wykupienia na Mistrzostwa Świata.

 

The FIBA World Championship will be broadcast in full high-definition production for the first time. All games will be live on http://www.FIBAtv.com with English language commentary. http://www.fiba.com/pages/eng/fc/news/p ... eArti.html

 

 

i inne pytanie, czy mecze z tvp sport lecą na itvp ? bo tvp sport nie mam, ale skoro mecze z mundialu soccera leciały też na itvp to myślę sobie że czemu nie bball ; )

Z TVP pewności nigdy nie ma, ale też powinny być mecze na sport.tvp.pl

 

 

EDIT:

 

Jeszcze na temat transmisji spotkań z MŚ na tvp sport:

Z naszym wstępnych ustaleń wynika, że większość tych spotkań pokaże TVP Sport, ale!!! najciekawsze mecze (m.in. reprezentacji Stanów Zjednoczonych, półfinały i finał) TVP pokaże w ogólnodostępnym kanale TVP2.

 

Źródło c***owe, ale kto wie co z tego wyjdzie(wyszło) - http://probasket.pl/news/duzo-koszykowki-w-tvp-33824

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientowałem na mistrzostwach ma zamiar zagrać tylko Splitter - popraw mnie, jesli się mylę

Poprawie. Z tego co ja sprawdzałem w kontekście Varejao, to jedzie cała czwórka, wszyscy są też we wstępnej kadrze, która jest do wglądu chociażby na oficjalnym serwisie MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientowałem na mistrzostwach ma zamiar zagrać tylko Splitter - popraw mnie, jesli się mylę

Poprawie. Z tego co ja sprawdzałem w kontekście Varejao, to jedzie cała czwórka, wszyscy są też we wstępnej kadrze, która jest do wglądu chociażby na oficjalnym serwisie MS.

yyyy wczoraj chyba faktycznie późno było jak sprawdzałem ten skład, nawet na wikipedii i po portugalsku i po angielsku są wszyscy czterej

ergo

brazylia ma najlepszą ekipę podkoszowców na tych mistrzostwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.