Skocz do zawartości

New York Knicks przed sezonem 2010/11


Pat_NYK

Rekomendowane odpowiedzi

Cululluluthu,

 

Jako autor tego wątku uprzejmie cię proszę, byś go nie zaśmiecał (czyt. w ogóle w nim nie pisał).

 

 

Dobrze. Uszanuję twoją prośbę.

 

Dodam tylko jedno. To niesamowite jak nie ma macie pewności siebie i tchórzliwi.

 

Wystarczy, że człowiek ma inne zdanie i atakujecie w grupie go, bo wtedy czujecie się mocni, bo fajnie kogoś tak obśmiewać z innymi. To daje takie "fałszywe" poczucie bycia lepszym i mądrzejszym.

 

Nie skrzywidzcie mnie tym, bo mnie to nie rusza.

 

I że dodam. Ja niczyich ksywek nie przekręcam. To strasznie żałosne. Zwłaszcza, że najwyraźniej Pat i ty jaszczębiu nie macie pojęcia o czym piszecie.

 

I każdy myślący człowiek zada sobie tutaj pytanie, kto tak naprawdę jest tu śmieszny i śmieci postami ? Cthulhu (co wypisuje zdanie inne od większości i nie boi się krytyki) czy grupka sprzymierzonych konformistów, którzy popisują się na lewo i prawo swoją niewiedzą i ignorancją (w temacie literackim) i się z tego jeszcze cieszą.

 

Nie mówię, że macie się znać, ale to strasznie ograniczone podejście popisywać się czymś takim.

 

I już nie piszę w twoim wątku. Ja umiem słowa dotrzymać.

 

I Jaszczębiu - jakbyś czytał książki i nie był ignorantem to wiedziałbyś co znaczy Rylehowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem po co Mason. Znaczy się cieszę się z podpisania jego bardziej niż z ewentualnego podpisania Browna, bo on przynajmniej pasuje do chorej koncepcji [...] D'Antoniego.

 

Jeszcze co do podpisania Masona. Mamy nieźle napakowany obwód (Azubuike-Chandler-Rautins, Gallinari-Walker-Fields), co zmieni na pozytywne R.M? Podpisywanie, byleby podpisać, pisałem o tym w przypadku Browna. Ani nie wnosi żadnej klasy, nowej jakości, nie difference maker - więc po co on w Big Apple?? Na razie nasza sytuacja wygląda tak, że mamy kompletną drużynę, ale na większości pozycji grają zawodnicy "ledwie solidni", co nie pozwoli Knicksom zrobić skoku jakościowego czyt. druga runda PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skokiem jakościowym będzie jakakolwiek runda PO, nie tylko druga.

 

Co do Masona Jr.

You can never have enough shooters. Na 5 minut z ławki może być, jako że Roger będzie najstarszym graczem w całym rosterze, przyda się jego veteran presence, pod warunkiem oczywiście, że Roger Mason Jr ma jakieś vetran presence, bo tego chyba nikt nie sprawdzał. W temacie obok mycuś płacze, że go podpisaliśmy i choćby z tego powodu warto Masona mieć w składzie. Płacz mycek, płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć jakieś haki na władze NYK inaczej tego nie widze, Isiah narazie spierniczył wszystkiego czego się tknął nawet ta robota na uniwerku mu nie idzie, absolutna masakra cięzko uzasadnić racjonalnie jak to się dzieje że on cały czas ma jakąś fuchę

Kochają go kibice

chyba ci kibice którzy życzą Knicks dołów ostatecznych :?

 

ps.

c*** z tym że jest rylehowate czy jak tam to ująłeś. Ważne jest że z każdego mojego kolejnego posta będę mówił Ci hello 8)

A i dokładnie przecież JJ za 20+ baniek rocznie sobie w ava nie wpierdolisz, frajerem jak Hawks pewnie nie jesteś :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i dokładnie przecież JJ za 20+ baniek rocznie sobie w ava nie wpierdolisz, frajerem jak Hawks pewnie nie jesteś :wink:

Nawet mnie Wariat nie dobijaj... Po nocach miałem koszmary przez to co zrobili. Mogli go puścić w c***. JJ jest fajny ale nie za tyle pieniędzy. Plus jeszcze jego niemoc w PO, dzięki której zamiast na szczyt ligi zaprowadzi nas do czarnej dupy

 

EDIT

Mookie by się teraz przydał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sam pomysl o zatrudnieniu, po tym jak Izajasz zostawil NYK w dupie na pare ladnych sezonow, swiadczy jakim inteligentem jest Dolan. Wcale sie nie zdziwie jak Walsh szybko zwinie manatki, widzac to co sie dzieje, i jakie zagrywki za jego plecami robi sobie wlasciciel Knicks. Poki co skonczylo sie na strachu, poki co...

@Wira bylbym wniebowziety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak ktoś mu będzie dogrywał piłki to on będzie kończył. Umie kończyć, jakiś repertuar tam ma. (piszę na podstawie eurobasketu, który śledziłem uważniej). W obronie na eurobaskecie łapał sporo fauli, może się poprawił. Pożytek pewnie z niego będzie, ale z takim trenerem i partnerem dziura pod koszem będzie nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jest tak spragniony koszykowki ze wrzucilem sobie na ruszt mecz Knocksow z makaronami. Obrona do dupy, milion strat, swietny w ataku Amare, bardzo dobry Gallinari i te jego trojki (jak juz zaczna siedziec to nie ma zmiluj), dobry Chandler ktory nie ma zbyt mocnej pozycji u wasa ostatnio. Aha i ten caly rusek zupelnie przyzwoity... beda z niego ludzie za jakis sezon, czy raczej dwa.

Dobrze ze nba.tv na zywo pokaze w srode mecz z Minnesota, bedzie co ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.