Skocz do zawartości

New York Knicks przed sezonem 2010/11


Pat_NYK

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja negatywna głosi: jak Anthony zostanie wytrejdowany do jakiegoś topowego zespołu, a Wade oraz LeBron teraz odpuszczą Knicks, pozostanie nam czekać do 2012 na Paula. Tyle, że to może się ciągnąć bez końca...

 

Osobiście coraz bardziej zaczynam wierzyć w akcję pdt. LeBron w Knicks. Weźcie pod uwagę domniemane ego Jamesa. Chicago? Co LeBron by nie zrobił, i tak by był w cieniu Jordana (bo 6 bądź więcej tytułów raczej nie wywalczy). Miami? Na Florydzie po 2006 roku aż do śmierci największą gwiazdą będzie Dwayne Wade i to on będzie zajmować pierwsze miejsce wśród fanów. Czy ego LeBrona może się zgodzić na coś podobnego? Śmiem wątpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście coraz bardziej zaczynam wierzyć w akcję pdt. LeBron w Knicks. Weźcie pod uwagę domniemane ego Jamesa. Chicago? Co LeBron by nie zrobił, i tak by był w cieniu Jordana (bo 6 bądź więcej tytułów raczej nie wywalczy). Miami? Na Florydzie po 2006 roku aż do śmierci największą gwiazdą będzie Dwayne Wade i to on będzie zajmować pierwsze miejsce wśród fanów. Czy ego LeBrona może się zgodzić na coś podobnego? Śmiem wątpić.

Dokładnie. on w NY miałby swoje pole, byłby tam oczekiwaniem, zbawieniem, najlepszym w historii klubu, zbudowałby nową historię, miałby cały NY dla siebie, widniałby na każdym plakacie w mieście, każdy nowojorczyk byłby jego fanem. Od strony marketingowej Knicks to z pewnością najlepszy wybór dla niego. Gdyby nie kontrakt Curry'ego to myśle, że już byśmy go tam widzieli. W obecnej sytuacji konieczne byłoby chyba sprowadzenie Bosha, ewentualnie Dirka, by zrewanżować braki w rolesach i na rezerwie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ludzie smieja sie z tego kontraktu (prawidlowo) ale daje on nam spora elastycznosc. Albo trejd w lutym do kogos kto chce sobie wyczyscic salary, albo przeczekanie do lata 2011 i ponownie jestesmy pod czapka i mozemy bawic sie na rynku FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ludzie smieja sie z tego kontraktu (prawidlowo) ale daje on nam spora elastycznosc. Albo trejd w lutym do kogos kto chce sobie wyczyscic salary, albo przeczekanie do lata 2011 i ponownie jestesmy pod czapka i mozemy bawic sie na rynku FA.

Jak go przymkną to będzie go można pchnąć? wiem że to brzmi śmiesznie ale serio się pytam :) W sumie to nawet lepiej gdyby odpowiedz była twierdząca, bo ktoś kto chce zrzucić kontrakt za Edka nie będzie go musiał ogladać nawet na własne oczy.

 

Z Currym to można by rewelacyjny film komi/tragiczny nakręcić, teraz zarzuty za jakąś nieletnią, a kilka miechów temu słyszałem że musiał wziąć kredyt z banku bo mu na miesięczne rachunki nie stykało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, już się czyta, że niby Knicksi starają się o Mike'a Millera. No tak, przecież pasuje do koncepcji Majka. Jak dla mnie gówniany byłby ten sign, no bo po co? Biorąc pod uwagę prawie pewny trejd z Warriors, mamy w składzie dwie klasyczne dwójki oraz dwóch SF (Gallo, Randolph), którzy to powinni spokojnie poradzić sobie na tej pozycji. Bardziej martwiłbym się obsadą PG, ale właśnie po to mieliśmy spotkanie z Feltonem i chyba Ridnourem, żeby na taką ewentualność się ubezpieczyć.

 

New York Knicks:

PG: Toney Douglas, Raymond Felton/ Luke Ridnour

SG: Wilson Chandler, Kelenna Azubuike, Andy Rautins

SF: Danilo Gallinari, Bill Walker, Landry Fields

PF: Amar'e Stoudemaire, Anthony Randolph

C: Eddy Curry, Ronny Turiaf, Jerome Jordan

 

S5: Felton - Azubuike - Gallinari - Stoudemaire - Turiaf. Pierwszy wchodzący z ławki to Randolph, który swoje minuty pewnie dostanie i na SF i na PF. Na swoje minuty liczyć też będzie mógł z pewnością Walker i Toney Douglas którego bardzo lubię. Ten skład jest nam w stanie dać PO, ale ja się pytam co dalej? Jeżeli Carmelo nie podpisze extension z Denver, próbujemy trejdu już teraz albo robimy cap space na następny sezon. Podliczyłem salary na następny, i kolejny sezon.

 

Salary na sezon 2010- 2011

Felton/ Ridnour etc.: $ok. 7.000.000

Douglas: $1,071,000

Chandler: $2,130,482

Azubuike: $3,300,000

Rautins: $ok. 900.000

Gallinari: $3,304,560

Walker: $854,389

Fields: $ok. 900.000

Stoudemaire: $17.200.000

Randolph: $1,965,720

Curry: $11,276,863

Turiaf: $4,200,000

Jordan: $ok. 900.000

 

Suma: około $55

 

Sezon 2011-2012:

Felton/ Ridnour etc.: $ok. 7.000.000

Douglas: $1,145,640

Chandler: $3,099,851 (Qualifying Offer)

Rautins: $ok. 900.000

Gallinari: $4,190,182

Walker: $916,100

Fields: $ok. 900.000

Stoudemaire: $ok. 20.000.000

Randolph: $2,911,231 (Team Option)

Turiaf: $4,100,000

Jordan: $ok. 900.000

 

Suma: około $46

Zostaje nam jakieś 12 milionów, no i powinniśmy przedłużyć jeszcze Azubuike, więc zostaje nam jakieś 8 milionów (oczywiście biorąc pod uwagę Salary Cap 2010-2011). Jakieś pomysły, żebyśmy mieli ten cap space po tym sezonie? Jeżeli chcemy pozyskać Melo, powinniśmy jednak próbować trejdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpiszemy Feltona, na serio mamy defensive potential. Randolph, Felton, Azubuike, Turiaf, Douglas nawet Gallinari... Mam nadzieje, że po tym sezonie D'Antoniego już nie będzie w Big Apple. Azubuike w jego systemie może w tym sezonie robić jako starter naprawdę zajebiste cyferki. Randolph z kolei to all-star potential, podobnie jak Gallinari. Ogólnie ten trejd z Lee zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks fan since 08.07.2010!

Witamy na pokładzie ;]

 

To dlatego, że Randolph się urodził w Worzbach, Deutchland? ;]

 

Generalnie fajny trejd. Spory talent + dwa znośne kontrakty.

 

Mam nadzieję, że teraz nie będzie planu 2011 i wyrwania Carmelo, tylko Donnie zacznie układać te klocki od razu.

Pod koszem wygląda to całkiem nieźle - Stat, Tony, Turiaf, Jordan i Gallo.

 

Backcourt to problem, nie ma żadnego dominant ball handlera i nie zanosi się na to, żeby takiego udało się sprowadzić.

Nie chcę Feltona za więcej niż 7-8 baniek/sezon, pewnie będzie wracał temat Tony Parkera, natomiast Luke Rindour jako zbawca Knicks to jakiś żart.

 

PS Fuck Heat ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks stawali sie zawsze wiodaca sila w NBA co 20 lat poczatek 70, poczatek 90, wypadaloby zeby historia zatoczyla kolo... Co mozemy zrobic, jak wytrejdowac Edka za Cp3 albo Melo. Ktos kto ogarania capy, wyjatki, ulgi moglby przyblizyc jak stoimy w tym momencie z salary?

 

Anyway Riley przykozaczyl, szanuje go jak malo kogo w tej lidze ale:

 

PS Fuck Heat ;]

Fuck them hard ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks stawali sie zawsze wiodaca sila w NBA co 20 lat poczatek 70, poczatek 90, wypadaloby zeby historia zatoczyla kolo... Co mozemy zrobic, jak wytrejdowac Edka za Cp3 albo Melo. Ktos kto ogarania capy, wyjatki, ulgi moglby przyblizyc jak stoimy w tym momencie z salary?

 

Anyway Riley przykozaczyl, szanuje go jak malo kogo w tej lidze ale:

 

 

 

PS Fuck Heat ;]

Fuck them hard ;]

Z capem stoimy bardzo dobrze. ale żaden retard nie wezmie EDKA CURRYEGO za Melo czy CP3 :)

 

Te lato sie dla nas skonczylo...ewentualnie jakis PG moze Felton moze Loki Luke na nic wiecej nie licze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z capem stoimy bardzo dobrze. ale żaden retard nie wezmie EDKA CURRYEGO za Melo czy CP3 :)

 

Te lato sie dla nas skonczylo...ewentualnie jakis PG moze Felton moze Loki Luke na nic wiecej nie licze

W New Orleans ma sie ponoc zmienic wlasciciel i klub szuka oszczednosci... Spada im po sezonie Peja 15, spadlby im Edek 11 a i tak mieliby calkiem dobrego Collisona ja mysle ze do konca lutego poczatku marca (trade deadline) cos sie jeszcze stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nix są w zajebistej sytuacji, pewnie sporo ekip będzie chciało czyścić cap na następne lato i w lutym czy nawet wcześniej kontrakt Edzia będzie cholernie cenny, ale chyba nie aż tak by skusić kluby CP3 czy Melo. Teraz tylko potrzebujecie klasowego PG, najlepszy chyba obecnie jest Felton pewno z 7 baniek lekko trzeba mu dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z capem stoimy bardzo dobrze. ale żaden retard nie wezmie EDKA CURRYEGO za Melo czy CP3 :)

 

Te lato sie dla nas skonczylo...ewentualnie jakis PG moze Felton moze Loki Luke na nic wiecej nie licze

W New Orleans ma sie ponoc zmienic wlasciciel i klub szuka oszczednosci... Spada im po sezonie Peja 15, spadlby im Edek 11 a i tak mieliby calkiem dobrego Collisona ja mysle ze do konca lutego poczatku marca (trade deadline) cos sie jeszcze stanie.

 

Wiem i rozumiem w czym rzecz tyle ,ze nikt nie odda swojego franczajs playera za Edka Curryego w to nie uwierze pakiet musialby zawierac dodatkowo Gallo jesli juz.Powtarzam nikt nie odda future HoF za scruba jakim jest Ed :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookasy z 2 rundy dostawali z tego co pamiętam ci z początku troche ponad 700 tys, nie 900...cos sie zmieniło?

Nie chciało mi się sprawdzać. Zapewne masz racje.

 

Mam nadzieję, że teraz nie będzie planu 2011 i wyrwania Carmelo, tylko Donnie zacznie układać te klocki od razu.

Pod koszem wygląda to całkiem nieźle - Stat, Tony, Turiaf, Jordan i Gallo.

Gallo i 'pod koszem'? D'Antoni jest wprawdzie kretynem, ale nie przesadzajmy. Miejsce Włocha jest na 3, tam bedzie najbardziej efektywny. Nie zabierajmy minut Randolphowi. Ten dostanie swoje na 3 i na 4 obok Stata.

 

Szkoda, ze mamy tego trenera. Smiem twierdzic, ze z normalnym coachem bylibysmy w stanie walczyc o druga runde PO (jeżeli podpiszemy Feltona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodza pogłoski ,że Donnie Walsh prawdopodobnie odejdzie ze swojej funkcji, powód ?? przewlekłe problemy zdrowotne jego następcą ma zostać Kevin Pritchard lepszego kolesia Donnie nie mogl zalatwic brawo !!

 

za żródłem: http://www.nypost.com/p/sports/knicks/w ... SGHYhxfkSN

czyzby zawal spowodowany wypeciem dupy w jego strone przez brona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.