Skocz do zawartości

New York Knicks przed sezonem 2010/11


Pat_NYK

Rekomendowane odpowiedzi

Podobają mi sie ruchy NYK w te wakacjie(no może Amare dostał za dużo no ale jak sie zobaczy na kontrakt JJ to wszytko jasne)

 

Może nie bedzie to topowa drużyna Wschodu ale napewno beda ekipą fajną do oglądania,szczególnie ten trade z GSW był mistrzowski moim zdaniem.

Azubuike to kandydat do MIP,a albo najlepszego rezerwowego sezonu.

Turiaf to zawsze zaangażowanie,walka i pozytywna agresja pod koszem co majac w teamie Amare na 100% sie przyda

Randolph ma dopiero 21 lat a juz pokazał że może byc jednym z najwszechtroniejszych graczy w lidze.Taki czarny AK 47

z wiekszym potencjałem ofensywnym.

Lee jest dla mnie strasznie overrated,tak naprawde był jedynym soldinym podkoszowym w NYK to nic dziwnego ze tylke zbierał(cos aka Blatche po odejsciu Jamisona i Haywooda)Jak twoim partnerem na C jest Jarred Jeffries to sorry ale ciezko nie uzbierac tych 10 czy 11 zbiórek na mecz.

 

Sam Randolph ma szanse osiagnac poziom którego Lee pewnie nie powącha,a jak do tego dodamy bardzo dobrego rolesa(który ma niemal posture kulturysty)KA i walecznego Turiafa to sorry ale 10 razy bardziej wole to niz ładowanie sie w JJ czy danie takiej samy kasy LEE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://basketball.realgm.com/src_wireta ... iah_as_gm/

Chodzi ta plotka juz od paru dni po sieci, absolutnie w nia nie wierze, zeby Dolan byl az tak glupi by sciagac Izajasz ponownie po tym co zrobil IT z klubem i salary przez pare lat swoich "udanych" rzadow. Po to go wypiepszyli pare lat temu by znowu mial wracac na stanowisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy płacenia zielonymi każdemu wysokiemu ze wschodniej Europy minęły więc może rzeczywiście być to dobry zawodnik.

można powiedzieć ,że warunki fizyczne go nieco blokowały w Europie. chłop jest silny i w dodatku się porusza ,IQ basketball low.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem zobaczyc jak mlodziez NYK wyglada w pierwszej fazie przygotowan, wiec zapodalem sobie dwa ostatnie mecze ligi letniej, latwa wygrana z Pistons i zwyciestwo po dogrywce z niepokonanymi dotychczas Wizards (bez Walla, odrobione 17 pkt straty).

 

Zanim jednak o mlodzikach to cieszy ze Amare wybral sie do Vegas zeby potrenowac i zaczac przyzwyczajac sie do nowych kolegow czyli Randolpha i Chandlera, to cieszy.

 

W meczu przeciwko Pistons pokazalismy przyzwoita orbone druzynowa, indywidualnie Monroe robil w ataku z nami co chcial, a probujacy go przypilnowac prospekt na C czyli Jordan zlecial z zaledwie 10 faulami :oops: Dobrze ze chociaz w ataku radzil sobie z Monroem. Jeszcze jest chlopak surowy ale moga byc z niego ludzie za pare lat.

Billy Walker po tym jak sie znacznie odchudzil wygladal zupelnie niezle, troche za duzo rzutow, no ale potencjalnie mial byc liderem po Douglasie. Swoja droga Douglas poza defensywa nic wielkiego nie pokazal, bylem rozczarowany. Rautins jak na strzelca troche za duzo cegli, dobry mecz Lyonsa, i w koncu moj ulubieniec poki co Fields, jestem pod ruzym wrazeniem tego chlopaka, moze grac na 2 i 3, i wcale bym sie nie zdziwil jakby sie przebil do rotacji, szczegolnie ze nie wiadomo kiedy na ile % bedzie zdrowy Azabuike (cholera jak pieszemy jego nazwisko). Zdecydowanie jak dla mnie najwieksze pozytywne zaskoczenie ten caly Fields.

 

Mecz z Wizards niestety bez Walla, a szkoda bo chcialem zobaczyc co w obronie przeciwko niemu pokaze Douglas. Tym razem Tony zdecydowanie lepiej niz dzien wczesniej, ale ilosc fauli mnie poraza (7). Rautins znowu same cegly, Fields znow dobrze, choc ciut gorzej niz dzien wczesniej. Walker ok ale bez blysku. Trzech cichych bohaterow ktorzy pomogli odrobic te 17 pkt ktore mielismy w plecy, Carroll, Landry i szczegolnie Lyons (swietny wystep). Jordan przecietnie i za krotko gral na centrze. Swoja droga bylem zdziwiony ze Sam Cassell gral tak krotka rotacja, Wizards dali zagrac moze 9 ludziom, podczas gdy NYK ponad 15 :)

Konczymy ta lige letnia wynikiem 3-2, ale wiadomo jak wazne sa wyniki w tej calej summer league.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zanim jednak o mlodzikach to cieszy ze Amare wybral sie do Vegas zeby potrenowac i zaczac przyzwyczajac sie do nowych kolegow czyli Randolpha i Chandlera, to cieszy.

 

yhy, na pewno właśnie po to wybrał się do vegas :D

No niezaprzeczalnym faktem jest ze trenowal z ww wymieniona dwojka, i niezaprzeczalnym faktem jest ze pojawil sie na meczach SL, nie to co ten pan ktoremu ty kibicujesz, wiec nie wiem po co ten sarkazm, starzejesz sie lorak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mieszasz w to LeBrona? aż tak co niektórym zaszedł za skórę, że wszędzie trzeba go przywoływać?

mi się po prostu dziwnym wydaje wierzenie w jakąś propagandę, jakoby taki a taki zawodnik specjalnie pojechał do vegas by trenować z nowymi partnerami. jakby taka informacja dotyczyła np. salt lake city, to co innego, ale w przypadku vegas to wątpliwe jest, aby taka właśnie była motywacja Amare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motywacje Amare zna tylko on sam, ja ci juz napisalem co sie wydarzylo, trenowal z nowymi kolegami, i byl na min dwoch meczach potencjalnych, nowych partnerow w NYK. Nie musial przylatywac do Vegas by z nimi trenowac, jesli sugerujesz ze chcial sie zabawic, to zapewniam cie ze Atlantic City nie ustepuje Vegas a mialby blizej z NYC, to samo Reno jesli lecial z Phoenix. Swoja droga do SLC pojedzie pozniej.

ps-ksieciunio mi wisi i powiewa, na glupie komentarze bede odpowiadal tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozgov wielki i solidny jest Amare Gallinari Azubuike Felton to dośyć solidna i ciekawa 5, może czegoś zabraknąć ale podstawy na co najmniej 30+ zwycięstw są, myślę że dużo od postawy Feltona zależy czy wejdą do play off czy nie

Nie no, bez jaj. Czekali na to lato 2 lata i teraz mają nie wejść nawet do PO? Moim zdaniem powalczą o 6-7 miejsce. Chociaż rzeczywiście, tak jak piszesz - dużo będzie zależało od tego jak Felton wkomponuję się w system D'Antoniego. Może rozbłysnąć a może już na zawsze zostać 'ponad przeciętnym' PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najważniejsze nie jest to jak sam Felton będzie sobie radził ale jak będzie wyglądać jego współpraca ze STATem. Wiele też zależy od samego Amare, jeśli poważnie potraktuje rolę lidera i będzie mu się chciało to na pewno stać go na super grę, może nawet zacznie bronić i zbierać(wiem wiem to istne fantasy). Pozostaje nam czekać na pierwsze mecze i zobaczymy jak to będzie działać, moim zdaniem na tą chwilę są gdzieś 7-8 siłą na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wschód wygląda tak:

- jest 6 drużyn, które imo na 100% znajdą się w Playoffach(Miami, Orlando, Celtics, Atlanta, Chicago, Bucks)

- są cztery drużyny, które przechodzą mniejszą bądź większa przebudowę i imo do playoffów nie wejdą(Phila, Indy, Detroit,Nets)

- jest jedna drużyna, która jest w strasznej kupie i do PO na pewno nie wejdą przy wzmocnionym wschodzie(Toronto)

- i zostają cztery drużyny, który będą walczyć o dwa pozostałe seedy(Charlotte, Cleveland, NY, Washington).

 

W Cle nie wierzę, Charlotte się bardzo osłabili. NY ma spore szanse na PO.

No i ogromną zagadką jest DC. Jak będzie wykorzystany ogromny talent, który posiadają(Wall, Blatche, McGee, Young) i jak będzie radził sobie Arenas. Cancer czy lider?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam całkiem poważne pytanie

jak waszym zdaniem przedstawiają sie szanse Nix na PO? Dociągną?

Trudno przewidziec napewno pod wzgledem talentu dawno juz u nas tak dobrze nie bylo. Tak wierze ze do PO dociagniemy.

Rozstawienie PO z tego roku:

 

1 Cleveland Cavaliers

2 Orlando Magic

3 Atlanta Hawks

4 Boston Celtics

5 Miami Heat

6 Milwaukee Bucks

7 Charlotte Bobcats

8 Chicago Bulls

 

Nie wierze ze do PO w tym roku wejdzie CAVS.

Orlando, Atlanta, Boston, Miami, Milwakee, Chicago to pewniaki. Reszta to sa druzyny o ktorych ciezko powiedziec jak zagraja, moze byc tankowanie, trady itp. Anyway wszystko powyzej 8 miejsca biore w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.