Skocz do zawartości

New York Knicks przed sezonem 2010/11


Pat_NYK

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli odejdzie Walsh, będę trochę żałować. To on posprzątał syf po Mesjaszu, to on nam zbudował drużynę na miarę PO. Mam trochę sentymentu do staruszka, bo tak naprawdę po fatalnej dekadzie, to on wydźwignął Nix. Z jednego się cieszę w przypadku odejście Walsha - on zawsze miał dużą sympatię do D'Antoniego, a tak przynajmniej ktoś inny raczej już niedługo go wyje..e.

 

Ide o zaklada ze Randolph na sf nie spedzi wiecej niz 5% swojego calego czasu na boisku.

Zakład z Tobą nie ma żadnej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Randolph to świetna opcja. Chłopak ma papiery by za parę lat być drugim Lamarem Odomem, lub nawet go przerosnąć. Nelson marnował mu karierę, w NYK może być rezerwowym, lecz liczę na duże minuty dla niego. To na prawdę świetny zawodnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodza pogłoski ,że Donnie Walsh prawdopodobnie odejdzie ze swojej funkcji, powód ?? przewlekłe problemy zdrowotne jego następcą ma zostać Kevin Pritchard lepszego kolesia Donnie nie mogl zalatwic brawo !!

 

za żródłem: http://www.nypost.com/p/sports/knicks/w ... SGHYhxfkSN

czyzby zawal spowodowany wypeciem dupy w jego strone przez brona ?

 

Długo przed 1 lipca taka informacja byla podawana w mediach, ze po FA Donnie ustapi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony raczej przedłuży kontrakt z Denver, więc mniejsza z nim, a plan 2011 można włożyć między bajki. Mamy jakieś 11-12 milionów, powinniśmy podpisać jakiegoś PG i kogoś na centra, nic więcej. Oczywiście na pierwszy plan powinna wyjść próba trejdu Curry'ego, jestem ciekaw co za niego dostaniemy. Okafor? Hamilton? Marzenia to Chris Paul, ale kogo musielibyśmy za niego dać? Gallinari + Curry + Chandler? To mogłoby przejść tylko wtedy, gdyby Paul chciał naprawdę odejść z Hornets, i bardzo chciałby odejść do Nowego Jorku. Ale to mało prawdopodobne. Bardzo mało prawdopodobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arenas to combo, to nie taki zawodnik, jakiego szukają Knicks. Potrzebujemy rozgrywającego grającego umiejętnie pick and roll, Arenas to nie ten typ zawodnik, to bardziej combo guard. Dodatkowo kontuzjogenny... Oczywiście mając NORMALNEGO trenera, zdrowy Arenas byłby zajebisty. Ale do systemu D"Antoniego totalnie on nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piepszyc Arenasa, zadnych psycholi w NYK. Knicks juz "praktycznie" podpisali Feltona, 3 letni kontrakt startujacy od 7 baniek, w sumie ok 25mln, ale to wciaz nieoficjalna wersja. Wciaz pod czapka, i za sezon jak Edward spadnie bedzie wciaz bardzo duzo do wydania, ile dokladnie to oczywiscie zalezy od poziomu salary, oraz ew nowych umow dla chocby Turiafa czy Chandlera.

Od czasow Izajasza nie mialem wykupionego nba league pass, czas to chyba zmienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze od nie pamiętnych czasów z przyjemnoscia bedzie mozna ogladac gre knicks naprawde szykuje nam sie bardzo dobra druzyna, jestem bardzo podekscytowany tym co sie wydarzy Randolph Gallo nie moge doczekac sie ich progresu, byc moze stanie sie tak ze nie podpisanie 2giego max'a wyjdzie nam na dobre: posiadamy talent (Gallo, Randolph, Toney ) mamy gosci ktorzy gryza parkiet ( Turiaf, Felton ) mamy 3pt range ( kelena, gallo ) mamy all stara ( Amar'e ) w przyszlym roku 11 baniek edka do wydania na jakiegos SG ( wymiana za O.J to moje marzenie ). Druzyna ma potencjal tylko czy przy Mike'u NoD ma go rowniez ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felt, Chandler, Gallo, Randolph, Amare?

Bn. Douglas, Walker, Azu, Turiaf, Kurt

 

Podoba mi się, Nix mogą być fun to watch w przyszłym sezonie. Nie do końca rozumiem narzekania fanów na forach amerykańskich, że Felt taki i owaki, chyba w ogóle nie oglądali meczy Bobków. Dodatkowo najlepiej, by wszyscy gracze przychodzili do ny na kolanach i podpisywali roczne minima.

 

Śmieszna jest za niego cena (ostatni rumor to 22,5/3) biorąc pod uwagę, że gość dobrze klepie i co ważne - BRONI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za rok przyjdzie Carmelo a nowy GM zwolni oszołoma D'Antoniego (jeden z nielicznych błędów Walsha) to może Knicksi wrócą wreszcie na należne im miejsce. Marzy mi się twarda drużyna z jajami, tak jak to było w latach 90-tych.

Na razie Randolph i Douglas najbardziej przypominają mi oldschoolowych Knicksów (odpowiednio Camby i Ward/Starks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę kaski zostało ciekawe jak zostanie rozpodządzona.... zostały chyba 2 miliony do Salary Capa. Powiedzcie mi, czy jest możliwość odstąpienia od umów z goścmi wybranymi w drafcie?? I czy wtedy zwiększa się suma do wykorzystania o tą kwotę? Jak tak to mielibyśmi jeszcze około 4 baniek i fajnie by było jakby to wystarczyło na Shaqa. Czy taki scenariusz jest realny? Bo w tej chwili powiem szczerze, że największą lukę widzę na C, chyba że No-Defence Antoni umieści Amare na centrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę kaski zostało ciekawe jak zostanie rozpodządzona.... zostały chyba 2 miliony do Salary Capa. Powiedzcie mi, czy jest możliwość odstąpienia od umów z goścmi wybranymi w drafcie?? I czy wtedy zwiększa się suma do wykorzystania o tą kwotę? Jak tak to mielibyśmi jeszcze około 4 baniek i fajnie by było jakby to wystarczyło na Shaqa. Czy taki scenariusz jest realny? Bo w tej chwili powiem szczerze, że największą lukę widzę na C, chyba że No-Defence Antoni umieści Amare na centrze.

Z gosciami z drugiej rundy nie ma obowiązku podpisywania kontraktów...Ja mysle jednak ze Rautinsa to na bank wezmą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przyjemnie robi się w Nowym Jorku. W końcu będzie można sobie odpalić jakiś meczyk i z przyjemnością zobaczyć trochę wielkiego show jakie może dostarczyć MSG. W ostatnich latach takiej możliwości nie było...

 

Co do ewentualnego dołączenia Melo do NYK... Byłoby fajnie, bo im więcej mocnych zespołów na wschodzie tym ciekawiej z racji tego jaka potęga powstała na florydzie. Jednak według ostatnich plotek raczej pozostanie w Nuggets....ale kto wie, rzeczy lubią się szybko zmieniać.

 

Z ostatnich ruchów kadrowych szczególnie spodobało mi się ściągnięcie Feltona. Uniwersytet w Północnej Karolinie zawsze dostarcza NBA solidnych graczy. Ostatnie lata spędził pod okiem Browna, co jeszcze lepiej go ukształtowało.

Duet Felton-Amare?

Wiadomo Steve Nash to nie jest ale jak D`Antoni spuści chłopakowi łańcuch w atatku ;)

 

W NY szykują się PO, bez wątpliwości.

Pytanie tylko które miejsce. MIAMI, Celtics, Magic, Chicago... (może ATL) wydają się jeszcze poza zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ewentualnego dołączenia Melo do NYK... Byłoby fajnie, bo im więcej mocnych zespołów na wschodzie tym ciekawiej z racji tego jaka potęga powstała na florydzie. Jednak według ostatnich plotek raczej pozostanie w Nuggets....ale kto wie, rzeczy lubią się szybko zmieniać.

 

Z ostatnich doniesień wynika, że Melo strasznie chce dołączyć do Knicks i to już już w tym sezonie. Wydaje się to całkiem prawdopodobne biorąc pod uwagę, że koleś jest rodowitym nowojorczykiem, Amare to jego bliski kumpel a w Denver już my się chyba zaczyna nudzić.Pamiętam nawet, ze po ostatnim meczu NYK-Nuggets w MSG mówił, że chciałby wrócić do NY.

 

Problem w tym, że deal pochłonąłby pewnie Chandlera/Curryego/Gallo lub Randolpha i pewnie Douglasa. Ja bym poczekał do następnego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger co ci sie tak podoba?

To miało być lato odbudowy potęgi NY a tym czasem na tak potwornie mocnym wschodzie już dziś widać że knicks z takim rosterem bedą przez najbliższe lata co najwyżej walczyć o PO. 6-10 miejsce nic wiecej, raczej nic mniej.

Czyli wlaściwie to sie nic nie zmienia, bo za lee przychodzi amare a za duhona felton. perspektywiczny randolhp moze sie rozwinie, ale to tylko moze, bo danatonio jakoś gry na centra nigdy nie preferował i siort wie jaka bedzie w ogole jego rola w tym zespole.

imho NY i Walsh który krzyczał o lecie 2010 już w lato 2007, przegrał najbardziej. ruska nie licze bo to kot w nba i jego porazka była raczej oczywiscta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja z Melo jest bardzo prawdopodobna jeśli nie przedłuży kontraktu. Za rok spada kontrakt Curry'ego, Azurbuika i Chandlera co łącznie daje kwotę 17 mln, czyli akurat na maxa. Możnaby też zamienić wtedy Feltona i jeszcze kogoś na Parkera, gdyż Parker będzie wtedy FA. Są to dość realne opcje ale musiałoby zaistnieć kilka warunków by tak się stało.

Wtedy S5: Amare - Randolph - Gallo - Melo - Parker miałoby szanse stać się TOP3 wschodu. Oczywiście zakładając, że ktoś zastąpi D'Antoniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie byloby sensu pozbywac sie feltona kosztem parkera. melo swietna opcja a jeszcze jest z ny i mowi ze chce wrocic to szanse sa wg mnie spore. po dodaniu jeszcze jakis klockow knicks moga tworzyc za 3 lata mocna czworke wschodu z heat magic i bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto liczby Feltona:

2010-2011: $8.23M

2011-2012: $7.57M

Tylko dwuletni kontrakt (gdzies mnie jakies ploty dopadly ze 3 rok to opcja klubu), po to by w 2012 atakowac Paula badz Williamsa. W 2011 glowny cel to Anthony, co z tego wyjdzie oczywiscie nie wiadomo, ale jestem pod jeszcze wiekszym wrazeniem pracy Walsha Mial plan B i C na wypadek gdyby Bron sie wypial, z nim mu nie wyszlo (podobnie jak 4 innym klubom), wiec sie ladnie zabezpieczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.