Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, january napisał:

Myślę, że @kolader może podczas tego offseason- najważniejszego dla Nets od lat (za rok już będą nowe umowy Herro i Huntera) ładnie zbudować team. 60 mln capspace i idealne lato dla takiej ekipy jak Nets, bo na FA masa dobrych, stosunkowo młodych, ciekawych graczy.

Już nie mówię o Trae, bo chyba nawet karp skończy go obrażać nie rzucając maxa. Ale JJJ, Ayton, Bridges, Bridges, Poole, Simons, a nawet Sabonis, vanVleet, Grant, Turner czy Smart.

Jest po kogo uderzać, mając taki team i pełną kabzę;)

Czyzby january polował latem na cp3 ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, january napisał:

Myślę, że @kolader może podczas tego offseason- najważniejszego dla Nets od lat (za rok już będą nowe umowy Herro i Huntera) ładnie zbudować team. 60 mln capspace i idealne lato dla takiej ekipy jak Nets, bo na FA masa dobrych, stosunkowo młodych, ciekawych graczy.

Już nie mówię o Trae, bo chyba nawet karp skończy go obrażać nie rzucając maxa. Ale JJJ, Ayton, Bridges, Bridges, Poole, Simons, a nawet Sabonis, vanVleet, Grant, Turner czy Smart.

Jest po kogo uderzać, mając taki team i pełną kabzę;)

 

43 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wszystko prawda. Niestety GM Nets miewał już pomysły odpuszczania I tury, by atakować dopiero później. Teraz jest królem FA, więc takie działanie trzeba będzie już uznać po prostu za sabotaż. 

Atakować grubo. Zmuszać konkurencję do wyrównania ofert. Liczyć na przechwyt jakiejś młodej gwiazdy. 

No tutaj w sumie od @kolader zależy, za ile zatrzymają swoje gwiazdy niektórzy GM-owie, a rzeczywiście o paru RFA warto się bić. Chociaż spodziewam się wyrównania u wszystkich wymienionych. Chyba, że Knicks nie są w stanie wyrównać zarówno Poola i Mikala.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szulim napisał:
5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ayton jest w szóstce najlepszych centrów z największym polem do rozwoju z całej stawki

max dla niego to oczywistość

wut? w życiu - max dla zawodnika z pozycji centra powinien być dla kogoś o naprawdę sporym upside lub już wysokiej pozycji w lidze (all-star)

no i Ayton ma wyjebany upside, świetne kombo warunków +2way skillset, nie wiem co ma do rzeczy, że nie jest allstarem, w tym roku i tak miał urazy, najważniejsze jest, że w PO potrafił powstrzymać Joka i w ogóle aż do g3 Finałów grał wyśmienicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no i Ayton ma wyjebany upside, świetne kombo warunków +2way skillset, nie wiem co ma do rzeczy, że nie jest allstarem, w tym roku i tak miał urazy, najważniejsze jest, że w PO potrafił powstrzymać Joka i w ogóle aż do g3 Finałów grał wyśmienicie

wiekszy z niego all-star niz allen 

vonleha podpatrywal i mamy efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Obiektywnie nie ma co liczyć, że nagle przyjdzie za minimum do mnie, kiedy oferty od innych będą pewnie bardzo mocne na 1 rok, więc nie bardzo to widzę;)

Nie wymieniłem go w wyliczance, bo akurat pójście po niego, kiedy jest na FA tylu młodych fajnych graczy pasujących do timeline ekipy z Brooklynu wydaje mi się znacznie gorsza opcją dla Nets.

A co z Durantem?

Po tych PO mam spore wątpliwości czy dostanie przedłużenie takie jak w RS.

Z jednej strony w RS wciąż był TOP5 ligi, z drugiej te PO to miała być jego kampania ala LeBron i potężnie przywalił w ścianę. Nie wydaje mi się, by @Sylvinho. chciał mu dać długi kontrakt, a Duranta nie będzie na pewno interesowało żebranie co roku o jednoroczny kontrakt.

Podobna sytuacja z Curry, ale tutaj nie spodziewam się obiektywizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A co z Durantem?

Po tych PO mam spore wątpliwości czy dostanie przedłużenie takie jak w RS.

Z jednej strony w RS wciąż był TOP5 ligi, z drugiej te PO to miała być jego kampania ala LeBron i potężnie przywalił w ścianę. Nie wydaje mi się, by @Sylvinho. chciał mu dać długi kontrakt, a Duranta nie będzie na pewno interesowało żebranie co roku o jednoroczny kontrakt.

Podobna sytuacja z Curry, ale tutaj nie spodziewam się obiektywizmu.

ktos sie polasi na pewno.

@tangiers na pewno zainteresowwany.

moze sign-and-trade?

@Sylvinho. zostal z c***em w reku

trzeba bylo obu transferowac w lato

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu czy Stefek dostanie 190 czy 250 baniek, wątpie tylko aby przy widocznym jednak zjeździe formy to nastąpiło ze strony Lakers

nie pisze o serii z Nuggets, nie jest ona absolutnie miarodajna, wszystko wyjdzie na wieżch od drugiej rundy, a może dopiero w WCF

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Widze ze ładne tu rivarly sie tworzy pomiędzy ronnie a pablem.

Az mnie ciekawi kto z Was na koniec bedzie wyzej.

Liczę, ze laf tez dolaczy do tego wyscigu o top200 na 300zespolow.

Od dziś poświęcam tej rywalizacji więcej niż 2 minuty na 4 dni!

Już mam taktykę - będę patrzył, kogo Ty wystawiles wcześniej i nim uzupełnię aktualny skład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Od dziś poświęcam tej rywalizacji więcej niż 2 minuty na 4 dni!

Już mam taktykę - będę patrzył, kogo Ty wystawiles wcześniej i nim uzupełnię aktualny skład. 

Polecam opcje wystawiania za wczasu na przod.

Ciekawa taktyka, powodzenia z nią na drugą rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Od dziś poświęcam tej rywalizacji więcej niż 2 minuty na 4 dni!

Już mam taktykę - będę patrzył, kogo Ty wystawiles wcześniej i nim uzupełnię aktualny skład. 

Ciekawa taktyka zwłaszcza ze nie można tego zobaczyć zanim mecz się nie zacznie, good luck ;]

Czy chodziło ci o to ze zawsze będziesz wystawiał tego samego gracza co mac, ale mecz później ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.