Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LONGER01 napisał:

Ktoś wie jakie są jakieś ograniczenia w dawaniu 5 letnich umów? Staż w klubie? Ilość graczy w zespole które dostały już taką umowę? Nigdzie nie mogę tego znaleźć

+1

@karpik @january wiecie może jak to wygląda?

Pamiętam że @Tecu dał 5-letniego maxa Klayowi mając 3 takie umowy łącznie z Embiidem i Simonnsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LONGER01 napisał:

Ktoś wie jakie są jakieś ograniczenia w dawaniu 5 letnich umów? Staż w klubie? Ilość graczy w zespole które dostały już taką umowę? Nigdzie nie mogę tego znaleźć

To zależy jaki gracz. Jak masz Bird rights, to możesz każdego weterana z tymi prawami podpisać na 5 lat za wyjątkiem graczy kończących rookie contract (chyba, że się kwalifikują na 5-letnią umowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, karpik napisał:

To zależy jaki gracz. Jak masz Bird rights, to możesz każdego weterana z tymi prawami podpisać na 5 lat za wyjątkiem graczy kończących rookie contract (chyba, że się kwalifikują na 5-letnią umowę).

Wysokość kontraktu w takiej sytuacji nie ma znaczenia, tak? Mogę dać graczowi 2mln. mogę 5mln. czy np 15mln.? - oczywiście jak gracz się zgodzi.

6 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Sweepy w seriach, gdzie jedna z drużyn nie dała opisu. Specjalnie poczekałem jeszcze trochę z głosowanie, żeby dać każdemu szansę. Uważam, że przy naszym systemie jest o co walczyć i nawet, jeśli nie ma szans na awans to należy się choć trochę postarać, a nie kompletnie odpuszczać serię. 

ja  z reguły odejmuję 1W ale też cały czas szukam optymalnego rozwiązania i Twoja argumentacja Brave jest dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

@LONGER01 pewni jesteście tego 4-3 Indiana-Miami ;)?

Tam jest z tego co liczyłem 4x4-1, 8x4-2, 8x4-3, 4x3-4.

Czyli idealnie między 4-2, a 4-3, a wtedy decyduje wyższe miejsce RS (więc Pacers, więc 4-2) 

Przy Orlando-Wizz jest

6x4-0, 4x4-1,13x4-2, 1x4-3 i to też wychodzi z tego 4-1, a nie 4-2 :) 

Pytałem na discordzie czy decyduje średnia czy zwycięża wynik który dostał największą ilość głosów, odpowiedź była że zwycięża największa ilość głosów, stąd 4-2 Wiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Lucas napisał:

Ze sceny najlepiej zejść niepokonanym, a myślę, że ogarnie mistrzów BeGM + doprowadzenie do G7 (choć okoliczności wiadome) w 2 rundzie to mniej więcej taki poziom "niepokonania" jak na możliwości Suns.

Zbierałem się do tego już w poprzednim sezonie i w trakcie tego, ale nadszedł czas tej decyzji, bo trochę mnie męczy-nudzi ta ostatnio i potrzebuję przerwy. Jeśli za rok ktoś będzie wolny to pewnie pomyślę o powrocie (jeśli będziecie chcieli), ale no na ten moment rezygnuję.

Do czasu znalezienia nowego GM-a coś mogę przy Suns pomóc jbc.

Dzięki za grę, wg mnie zawsze miejsce dla Ciebie się znajdzie. 

Potrafiłeś bez nerwów i negatywnych emocji, przebrnąć przez ten czas, kultura , ale też własne zdanie. Gratulacje, bo to niestety nie jest normą. 

Negocjacje z Tobą były dość ciężkie, szanuję za swoją wizję ograniczania tradów 😉

Powodzenia bez beGM i wracaj jak poczujesz symptomy odstawienia 😀

P. S. Może uda Ci się znaleźć godnego następcę? Bo to jednak problem a tak mógłbyś mu posłużyć Radą i miałby lepsze wejście. 

P. S. 2  ktoś ma jakiś kontakt do @cvbe? Nie to, ze potrzebuję coś pohandlowac, ale po prostu się martwię, bo to nie jest osoba, która wszystko rzuca, zwłaszcza, że ma też simke, fbxy. 😟

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

tradycyjnie w moim arkuszu błąd i tradycyjnie musze wnosic o zmiane.

brakuje 26 picku od wolves. 

do tego pick cha nie jest wpisany jako numer 

prosilbym o dostep do arkusza, zebym to ja mogl sie zajmowac swoimi knicks i nie narazac sie na bledy innych i za nie pokutowac (via slynna kara wjebana za czyjes winy via blednie liczone salary, bo ktos sie pobawil w zmienianie algorytmow, ktore ograniczylo mnie w ruchach).

#26 wpisany, CHA nie ma póki co bo ten sam pick jest w Pistons. @ozzy110 miał dojść do tego kto sprzedał dwa razy ten sam pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LONGER01 napisał:

#26 wpisany, CHA nie ma póki co bo ten sam pick jest w Pistons. @ozzy110 miał dojść do tego kto sprzedał dwa razy ten sam pick

Pick Charlotte był wpisany w zły rok, więc ten pick idzie do Knicks a ja właśnie dogaduje sprawę z @Ashigaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.