Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Gratulacje @Sylvinho. :)

Dzięki :) W zdecydowanej większości symulacji loterii wychodziło mi, że będzie to 5 lub 6 wybór, a tu taka niespodzianka :D

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

?

39 minut temu, january napisał:

O, ciekawe;)

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Harden + George + Leonard? :)

Wszystko w swoim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw rado, już nie róbcie może  nigdy przedłużania opisów, bo notorycznie te same osoby to są i i tak was osrali, i tak. Olewusom zawsze na reke idziecie i c***a z tego jest. 

A z drugiej strony ? podczas trade deadline się kłócicie o 30 sekund czy nie uznajecie posta który został wrzucony przed deadline i usunięty, i robicie to gm-om którzy zawsze są aktywni, jedynym ich bledem jest nierozgarnięcie i wprowadzanie zamieszania z podwójnymi ofertami (mac i Qcin). 
 

troszke konsekwencji może ? Albo przedłużamy terminy i idziemy z duchem gry tez w przypadku spóźnienia 30 sekund albo nie. Ale nie ze raz tak a raz tak.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim karą za spóźnienie na FA powinno być ucięcie ofert, np. pierwszy dwóch miejsc, a nie ich anulowanie i to się tyczy tak samo ofert dla najlepszych FA, które też są anulowane, nie ma w tym nic logicznego i sprawiedliwego, a często takie traktowanie tylko osłabia kluby nie dajac im alternatywy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Tu nie chodziło o przedłużenie opisów tylko głosów przede wszystkim.

Ok ale skoro w tak blachych dla ligi kwestiach jak to kto zgarnie Tyrela terrego (czy jak Mu tam) potraficie być mega skrupulatni i konsekwentni, polityka zero ustępstw ( kiedys potwierdziłem tez deal z regisem czy ignazzem 10 sekund za pozno i tez nie było zmiłuj ) to bądźcie tez konsekwentni w bardzo istotnych sprawach jak głosowanie na czas, gdzie każdy z nas gra już trochę i wie co musi zrobić i jaka aktywność dać żeby w to grac. 
 

dla mnie to jest chore ze jeszcze trochę i bym  przegrał I rundę przez to ze znany już jest wynik z drugiej rundy, przez to ze przedluzacie deadline tylko i wyłącznie dla osób które i tak zawsze maja problem dać aktywność  i tak. 
 

jak coś to nie do ciebie - ale napisałem „Acie” jako do ogółu naszej społeczności 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co jest spina mała bo nie rozumiem?

przedłużyliśmy terminarz, bo w rl NBA doszło do serii 7games co też opóźniło rozpoczęcie finałów konfy - a chcemy zakończyć sezon mniej więcej tydzień po finałach

więc to bardziej była nasza inwencja z wydłużeniem niż kwestia dania szansy maruderom

zauważ @RonnieArtestics że jeśli wydłużamy, to raz i zostaje - nie ma wydłużeń, po wydłużeniu - ktoś nie zdąży - dostanie punkt karny - wszystko jesli zliczane i będzie podsumowane przed naszym wielkim finałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

ale o co jest spina mała bo nie rozumiem?

przedłużyliśmy terminarz, bo w rl NBA doszło do serii 7games co też opóźniło rozpoczęcie finałów konfy - a chcemy zakończyć sezon mniej więcej tydzień po finałach

więc to bardziej była nasza inwencja z wydłużeniem niż kwestia dania szansy maruderom

zauważ @RonnieArtestics że jeśli wydłużamy, to raz i zostaje - nie ma wydłużeń, po wydłużeniu - ktoś nie zdąży - dostanie punkt karny - wszystko jesli zliczane i będzie podsumowane przed naszym wielkim finałem ;) 

To pryznasz ze Coś ci się chyba obliczenia spierdolily z tym tygodniem opóźnienia skoro w realu Miami są o trzy wygra w mecze od finałów a my nie znamy nawet jeszcze zwycięzców I rundy. 
 

Idea co roku była taka żeby głosować na I rundę ZANIM skończy się II runda w realu, a ty widzę sugerujesz ze przedłużyliście rundę specjalnie tak żeby te wyniki były już znane zanim zagłosujemy. Wg mnie słabo, ale ja nie robie dramy o to czy o tamto, tylko mysle sobie głośno, ze jesteście tacy konsekwentni właśnie. 
 

Za spóźnienie o minute Minnesota i Laf zostali w Po z czym zostali - a dla(  przykładowego )Regisa czy Sylvinho każdy termin regularnie wydłużany 

Wiem ze nigdy 30-tu nie dogodzisz ale pisze po prostu  co zdobić żeby dogodzić mi - bądźcie kiedyś  konsekwentni w decyzjach przez okres dłuższy niż miesiąc i będę zadowolony :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics nie zamierzam odpowiadać na to co było, albo jaka była idea kiedyś ;) 

nie wydłużaliśmy terminu dla nikogo specjalnie - kto nie zdążył, to nie zdążył, a przedłużanie nie jest niczym nowym - Eld też kilkukrotnie przedłużał jakieś terminy z różnych powodów ;) 

ale tak jak pisałem wcześniej - masz ochotę to wbijaj jako Radny ;) zobaczymy czy organizacja będzie równie łatwa wtedy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Spoko. No a jak zamierzasz skończyć sezon tydzien po sezonie w NBA, jak wcześniej bylismy dwa tygodnie do tyłu a ty (czy tam rada)wydluzyles  to teraz do prawie trzech? 

 

 

Finały NBA skończą się między 10 ( jeśli sweep) a 19 ( jeżeli game 7) czerwca. U nas wg aktualnego harmonogramu 16 czerwca mają wystartować finaly. Wydaje się ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ronnie, odpadasz w drugiej rundzie po co Ci to wiedzieć? ;););)

Skąd wiesz ze odpadam? 
Jak wiesz ze odpadam zanim przeczytałeś gameplan w przypadku tak wyrównanych zespołów jak Pacers i Magic to gratuluje Ci. ale nie sugeruj innym może. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Skąd wiesz ze odpadam? 
Jak wiesz ze odpadam zanim przeczytałeś gameplan w przypadku tak wyrównanych zespołów jak Pacers i Magic to gratuluje Ci. ale nie sugeruj innym może. 

LBS po prostu chce się z Toba razem na ryby wybrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.