Skocz do zawartości

ECSF: Cavaliers (1) vs Celtics (4)


karpik

I Ty możesz zostać neostradamusem!  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I Ty możesz zostać neostradamusem!



Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a skoro sie juz przywitalem to powiem tylko ze odwiedzam strone ta jakis juz czas, wczesniej czesciej przegladalem konkurencyje forum lecz zostala rozwiazane. Nie jestem przeciwnikiem LeBron'a i jego zwolennikiem lecz przeciez to tak zwany "trademark" jego wiec nie powinnismy miec o to pretensji ... lecze, ze to jest niezgodne z regulaminem coz, wszystko zalezy od sedziow ( i tego pana najwazniejszego obok Boga w NBA ).

 

PS. Bardziej widoczne jest jego znak firmowy w 2.22 sekundzie skrotu na oficjalnej stronie NBA.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cavs troszkę bez pomysłu na grę, miejmy nadzieję że to się zmieni do piątku (jest teraz parę dni przerwy). Szkoda, że zasnąłem przed 3 kwartą to bym mógł coś więcej powiedzieć co poszło nie tak. Aha i patrząc po filmiku ja żadnych kroków się nie dopatrzyłem, Doc po prostu nie widział w którym momencie James przestał kozłować, ledwo można się przed jump stopem doliczyć jednego kroku a co dopiero dwóch czy nawet trzech jak on to pokazywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Cavs nie przegrali jeszcze tej serii, mogą zdobyć mistrza i nikt się nie będzie dziwił, ale zastanawia mnie jedno. Jak to jest, że zawodnicy się zmieniają, drużynie przybywa tatuaży, coraz groźniej wyglądają, a już drugi rok z rzędu cała ta banda wokół LeBrona wygląda marnie i wszyscy na czas PO grają jak miękkie paluchy.

 

Shaq jest wyjątkowo daremny. Wcale się nie zdziwię jeśli to będzie jego ostatni rok. Po pierwsze, za drobne pewnie nie będzie mu się chciało zagrać nawet 3 razy w RS, a po drugie to on jest teraz mniej niż przeciętny i chyba nie ma sensu zamazywać dawnych lat takim graniem.

 

Celtics zagrali bardzo dobrze. Poza tym postojem w 4 kwarcie to ciężko się do czegoś przyczepić. Wszyscy zagrali swoje i nawet Sheed trafiał. Ciekawy jestem dlaczego żadnych minut nie dostaje Nate. Ze swoją szybkością to mógłby ze 2-3 razy przejechać się przez MO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś Lebron trafi na trenera, który zauważy że trzeba robić system drużynowy a nie pod Lebrona. W ogóle świetny pomysł miec typowego shooteraz jako drugą opcję i żadnego gracza(prócz Lebrona) który jest w stanie rozegrać, stworzyć coś dla sobie, kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedziało im dzisiaj, to jedno, ale po 2 meczach u siebie to Celci robią lepsze wrażenie, najpierw mecz na styku, teraz blowout, ogólnie zbita d. Lepiej grającej drużyny w RS nie było, rozumiem ze moze jakiś kryzys albo rozluźnienie, ale to chyba poprostu Celtics sa mocni, bo gdyby było inaczej to by w 1 rundzie mieli już wieksze problemy, z co prawda kiepskim rywalem, no ale zawsze. Może Lebron gra ze swoimi nagrodami, pochował po gatkach i to mu tak ciąży :)

Powraca pytanie:

jesli cavsi nic nie wygraja gdzie bedzie gral w przyszlym roku ElBow "MVP" James?

Czy lokiec woli sie wygrzewac Na florydzie, wietrzyc w Chicago czy promowac w NY?

zdecydowanie:wietrzyć

Nie no moze James to nie jakiś wielki bystrzacha, ale nie róbmy z niego kretyna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z boku wyglada to tak jak przed rokiem. cavs dostali obuchem w leb i nie wyglada to fajnie. na dzien dobry po 2 meczach sa postawieni pod sciana, bo jezeli nie wywioza z bostonu minimum 1 zwyciestwa to moga ponownie zaczac pisac jakic to patalachow ma lbj wokol siebie (1/9 pozdrawia mo)

 

ogladalem 1 mecz i boston zagral bardzo pozytywnie. w 1 polowie egzekwowali wyznaczony sobie plan i w zasadzie nie wiem jak to przegrali. w koncowce jak nastapilo przelamanie, cavs szybko odskoczyli i bvylo po ptokach, jednak w tamtym spotkaniu boston pokazal, ze ma narzedzia, by rozkrecic maszynke o nazwie cavs. dzis to tylko potwierdzili i szczerze mowiac moglo byc juz 0-2.

 

celtics jak na tak doswiadczona druzyne przystalo nie powinni juz stracic hca. wiem, ze to cavaliers ale ta sytuacja ma symptomy tego co stalo sie przed rokiem w serii z magic.

 

btw. cavs chyba po raz pierwszy w tym sezonie poczuli pocalunek smierci. i zastanawia mnie teraz jak zareaguje ten piekny idyllyczny swiat, ktory znamy z into zespolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze jestem spokojny.

 

Natomiast co do dwóch rzeczy się zgadzam: - Mike Brown to gówniany trener

- Support Cavs co roku w rs wygląda genialnie, a potem przychodzą PO...

I dupa zbita. To co przed tą rundą pisałem o Mo Williamsie, od jego postawy zależy najwięcej. Nie rozpływałem się w zachwytach po g1, bo wiedziałem że tak będzie. Williams nie jest consistent, raz zagra mecz w którym przejdzie samego siebie i wygląda jak prawdziwy all-star,a potem zagra 3 w których nie ma miary - Mo bez miary bo bezużyteczny Mo. Jamison gra przeciętnie i tyle w tym temacie. Jeżeli Lebron sam tego tytułu nie zdobędzie to niech spieprza do NYC, wg. mojego wymarzonego scenariusza Knicks robia s'n't z Lee, pozyskują Rogera , dokładają Lebrona, dublują się pozycjami z Danillo, ale generalnie jest fun ;]

 

 

 

Lebron wykorzystał już swój limit c***owych meczów i w Boston Garden wjedzie na maksymalnej kurwie.

 

 

Jeszcze jedno. Nie widziałem jeszcze g2, ale coś czuję że jak przejdą Cavs to już nikt ich nie zatrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jaram sie tą serią.

 

Może wyglądać różnie. Pamiętam, jak Celtics na początku sezonu grali tak, jak ludzie oczekiwali. Miazga w obronie, pokonali nawet Cavs u nich. Z drugiej strony, ich gra ostatnimi czasy wyglądała gorzej niż źle. Którą wersję zobaczymy tym razem?

 

Cavs w 5. Możliwe, że Celtci mnie zaskoczą... ale tak czy siak w tej serii raczej większych szans nie mają.

Chyba jednak zaskoczyli. Cavs powinni wygrać, tylko będzie większa rywalizacja. Nie wierze w 3-1 dla Celtics, to sie nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pójdzie do Knicks, znanych ze świetnego managementu, i tam to mistrz z buta :roll:

 

Ja tam do Browna nie mam pretensji, jest chłop w trudnej sytuacji, nie on jest nr 1 wszystko musi robić żeby jego wysokość królewicz był zadowolony itd. W normalnej sytuacji pokazałby to co sie u Popa nauczył. Może się mylę wiem, bo poprostu Jamesa niezbyt lubie, ale oprócz poziomu gry to tym co go różni od Mj to jest fakt, że Jordan potrafił faktycznie wkręcić w gre graczy wokół siebie, nie ubezwłasnowolniał ich, taki jest mój ogląd. Mam nadzieje że Cavs awansują chociaż by dlatego zeby wciąż nie była forsowana denna mowa jaki to Lebron ma beznadziejny suport itp itd Jak dla mnie sam ten jego suport jest warty 7 miejsce na wschodzie, to jest koszykówka do cholery w pojedynkę to gówno zdziałasz, na pewno nie nr 1 w konferencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia kwarta w wykonaniu Bostonu była niemal perfekcyjna, ale Cavs zbytnio im życia nie utrudnili.

Jamison to retard. Nabrał się na 3 loby z rzędu, takie same. Raz nawet postanowił podarować KG akcję 2+1, pokazali po niej zbliżenie na Jamisona. Antawn wyglądał wtedy jakby wiedział, że jest po meczu. Była połowa trzeciej kwarty. Tacy ludzie nie wygrywają w tej lidze. A już na pewno nie jako drugie/trzecie opcje.

 

Mo Williams byłby fajnym 6thmanem. Jak mu wpada jest całkiem fajny, jak mu nie wpada jest żenujący. Kiedy decydujesz się na to, żeby Twoje życie w PO zależało od tego czy Mo Williams ma dobry dzień, to znaczy, że mniej ryzykujsze idąć zagrać w rosyjską ruletkę.

 

LeBron dalej nie ma z kim grać, w dodatku trener Brown to down, który nie potrafi nawet wziąć w odpowiednim momencie TO. Po tym runie 15-0, Pierce trafił layupa, a Mike od razu prosi o przerwę, tak jakby Cavs mieli się podłamać, że są teraz 15-2. Generalnie fail.

 

Celtics nie mają gtg na zacięte mecze i w końcówkach mogą przegrywać. Pierce jak na razie jest pożerany przez LeBrona i nie gra nic godnego uwagi.

 

W Bostonie może być bardzo różnie, włącznie z dwiema wygranymi gości.

 

nostradamus'2 pisał ,że rondo jest overrated.

Rondo psuje spejsing :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James wymysla tania zagrywke z lokciem, nikt tej kontuzji nie widzial tak naprawde, wszyscy brechtaja ze James szuka sobie wymowki i szykuje se ewentualne usprawiedliwienie na serie z Cavs, po czym juz 2 dni pozniej kazdy zapomina jak smieszna byla ta wymowka i beznadziejny James gra beznadziejnie z powodu lokcia a nie z zadnego innego powodu

podsumowujac mielismy w 2007 gladkie 4-0 ze Spurs - sweep dla nieslyszacych co na etapie Finalow jest mega zalosnym wyczynem - ale wtedy James mial podobny slaby support

2008 - mielismy porazke z Celtics gdzie usprawiedliwienia nie trzeba bylo James zagral dobrze ale przegral a Celtics wygrali mistrzostwo

2009 - gladziutkie i szybciutkie wpierdol z Magic gdzie wynik 4-2 nie oddaje obrazu serii i James na polu bitwy, wszyscy go biednego zostawili

2010 - elbow

tymczasem od 2001 slysze jaki to James nie nastepca, best ever, dwa lata juz ma najlepszy bilans na Wschodzie, wygrywa MVP i nie potrafi nic ugrac w swojej konferencji, zalosne

 

liczba meczy ktore James wygral a nie powinien wygrac - jeden - tak tak az jeden - g7 2007 z Detroit

liczba serii ktore James wygral a nie powinien wygrac - jedna - z najslabsza wersja Pistons 2007

liczba serii ktore James powinien wygrac bo jest greatest ever - trzy - z Celtics, z Magic i z Celtics

liczba mistrzostw ktore powinien zdobyc do 2010 - jedno - osoboscie uwazam ze powinien juz miec jedno i w tym roku zdobywac drugie ale jak w tym roku zdobedzie jedno to bedzie to niezbedne minimum by zaczac go brac do dyskusji jako top w historii , top20 na poczatek

 

Deron najlepszym PG w NBA ? Rondo ma chyba cos do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwariato, to że ktoś był asystentem u Popa to nie znaczy, że będzie potrafił prowadzić zespół prawie jak Pop. Brown nie wygląda na bystrego, a jest w komfortowej sytuacji. Ma zawodnika, który w RS w pojedynkę wygrywa 50 meczów, a potem jest chwalony, że to dzięki niemu bo nie każdy trener dałby zawodnikowi sprawdzać swoje limity i dał wolną rękę. Brown to popierdółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Wariato - pomijając to, że Lebron nie zabłysnął w obu meczach, to jak dla mnie... on jeszcze zbyt często podaje - wciąż posyła piłkę do rozstawionych Jamisona, Williamsa czy Shaqa, który z pod kosza nie umie trafić. Z jednej strony wie, że bez zaufania nie ma sukcesów, a z drugiej jak grasz z pizdami takiego pokroju to im nie powinieneś podawać tak często. Ja już napisałem to wcześniej - kontuzja łokcia jest faktem, ale nie ma usprawiedliwienia dla LeBrona, jeśli odpadnie. Kolejny mecz jest dopiero w piątek i chciałbym już zobaczyć go w pełni sprawnego.

 

Pierce wygląda jak dziadek, jego ruchy są anemiczne w porównaniu do 2008, dla Jamesa to matchup marzenie, ale ile było penetracji LeBrona w G2?

 

Liczę na zmiany Browna ( 8) ), bo Shaq generalnie się kompromituje, Mo Williams chyba wyczerpał ilość pozytywnych występów - kwart w serii, a West może grać więcej by powstrzymywać Rondo. Czas zaryzykować z Jamisonem na Perku, by KG zajął się Varejao, a nawet wpuszczać Moona jako SG w obronie. Przed serią pisałem, że Big Z będzie nieprzydatny, ale chyba warto spróbować z nim zamiast Shaqa, bo Jamison, Varejao, Hickson to byłaby za mała rotacja.

 

Ofensywa Bostonu wciąż jest ograniczona (Rondo dalej od kosza, Pierce), ale minimum przyzwoitości trzeba zachować, bo Zieloni umieją korzystać z prezentów. Zaczynam się zastanawiać czy Jendras nie miał racji, że kolejna dziura w obronie to zbyt wiele, chociaż tutaj wracamy do rotacji trenera.

 

I Ray Allen gra lepiej niż się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.