Skocz do zawartości

1st rnd: Lakers (1) vs Thunder (8)


badboys2

Wynik serii:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii:

    • 4:0 dla Lakers
    • 4:1 dla Lakers
    • 4:2 dla Lakers
    • 4:3 dla Lakers
    • 4:3 dla Thunder
    • 4:2 dla Thunder
    • 4:1 dla Thunder
    • 4:0 dla Thunder


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry meczyk dzisiaj naprawdę. Kobe zagrał lepiej, Durant zagrał lepiej. Myśle, że obydwa mecze w Oklahomie beda na styku i rozstrzygnie koncowka, jak dzis. Gasol i Kobe naprawdę potrzebują wsparcia, tym razem nie tylko ze strony ławki, a ze strony reszty piątki. Nie wiem co stało się z Ronem, na creating own shot w jego wykonaniu w ogóle nie liczyłem w tym sezonie, ale spot-up shooterem był świetnym, zresztą jeszcze wczesniej w tym sezonie. Fisher to jest tragedia, dzisiaj już naprawde tymi ziemniakami przez ręce przeszkadzał... Brown za to zaprezentował się bardzo fajnie. Bynum dzisiaj doskonale broniony inside, niestety jak nie zaczniemy trafiac, to tak zostanie. Gasol zresztą też bardzo dużo rzucił z półdystansu.

 

Thunder to moim zdaniem w przyszłym roku contender :D Z tego co pamiętam w tym roku, też rozpędzali się z miesiąca na miesiąc, cały czas idąc w góre. Potrzebny im wysoki obronca, który mógłby uzupełniac sie z Krsticem, tak jak Green uzupełnia się z Ibaką. Żaden Blatche, ten koles to typowy SG uwięzniony w ciele C, co zupełnie tu nie pasuje :D Tutaj potrzeba jakiegoś harpagana z krwi i kości, Marcin myśle byłby OK, chociaż to jeszcze nie to :D Ale z takim dodatkiem i kolejnym rokiem doswiadczen to jest szczyt zachodu za rok moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tęsknicie za atakiem z zeszłego roku czy nawet z tego co mieliśmy finał z C's? Gdzie wszystko latało pięknie i płynnie, gdzie mieliśmy masę easy points i dobry spacing a ball movement był na najwyższym poziomie?

Bez przesady. W zeszłym roku właśnie na Ball movement okropnie psioczono. Ogólnie co roku jest ta sama śpiewka. To nie ci sami Lakers. Znowu gorzej. Znowu beznadzieja. Jak wygrać mecz z T-Wolves grając w taki sposób ... a i tak wyniki mówią co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie temat o gortacie więc krótko

przez ten jeden sezon i kilka dobrych występów i efektownych zagrań myśle że jego ocena w naszych oczach(kibiców z Polski) była zawyżona, czasem dosyć mocno. a ekspert noculak przebił wszystko mówiąc swego czasu że to najlepiej biegający wysoki w nba.

się uparliście na tego gortata w OKC po części dlatego, że może i faktycznie by wniósł coś dobrego ale w dużej części też pewnie dlatego, że chcecie żeby marcin grał więcej minut a w OKC taką możliwość z pewnością by miał ze względu na brak wysokich.

a tymczasem jendras przedstawił najlepszą opcję jak może spotkać OKC czyli marc gasol, też o tym myślałem i nawet jakieś scenariusze mi się przez głowe przebijały bo nie wiedziałem kiedy marc bedzie na FA. jak za rok to pięknie, to powinien być cel OKC.

a marcinowi życze wszystkiego dobrego w orlando.

 

julius nie chodzi o granie za pół darmo tylko wątpie żeby presti przy swojej polityce (bardzo rozsądnej) dał ibace kasę na którą nie zasługuje, bo trzeba szykować ciape na kontrakty duranta, westbrooka i greena. a ibaka jest pupilem publiczności w oklahomie, wszyscy go tam kochają wątpie żeby chciał to pierdolnąć i pójść za kasą i grać po 5 min jak marcin obecnie.

 

edit:

w trakcie sezonu można było mieć wątpliwości czy artest ponad arize to dobry wybór. ale teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że warto byłó ściągnąć rona kosztem może bardziej perspektywicznego arizy. ale w tym wypadku to nie ma znaczenia, bo lakers potrzebują right here right now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tęsknicie za atakiem z zeszłego roku czy nawet z tego co mieliśmy finał z C's? Gdzie wszystko latało pięknie i płynnie, gdzie mieliśmy masę easy points i dobry spacing a ball movement był na najwyższym poziomie?

Bez przesady. W zeszłym roku właśnie na Ball movement okropnie psioczono. Ogólnie co roku jest ta sama śpiewka. To nie ci sami Lakers. Znowu gorzej. Znowu beznadzieja. Jak wygrać mecz z T-Wolves grając w taki sposób ... a i tak wyniki mówią co innego.

Co mówią wyniki? Ball movement nawet w tamtym sezonie nie był tak żałosny, w PO's spacing robiła eksplozja shootingu Arizy, teraz Ron miał wskoczyć w to miejsce, ale problemy tym razem z ręką pokrzyżowały plany + KB rzuca o wiele gorzej, to samo Fisher.

 

Ofensywa w porównaniu z poprzednimi sezonami dokonała poważnego regresu, ale za to jesteśmy bardziej tough i defensive minded (PO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałem i nawet jakieś scenariusze mi się przez głowe przebijały bo nie wiedziałem kiedy marc bedzie na FA. jak za rok to pięknie, to powinien być cel OKC.

 

Hoopshype twierdzi, że za rok. I to unrestricted. Ale, jak wiadomo, to nie jest pewne źródło.

 

 

A Gortat też byłby dobry. Może i Polacy zawyżają trochę jego wartość, ale sam pomyśl, buła:

 

213 ma? Ma. Szybki jak sk****syn, atletyczny, silny. Broni, zbiera, w ataku łapie piłki, wykończy akcje, umie dobrze podać - ilu masz takich graczy w lidze i ile zarabiają? Gortat poza tym ma też pewien potencjał jeden na jeden, wprawdzie ten element gry wymaga pracy, ale możliwości są, potrzeba odpowiedniego otoczenia i minut. Pasowałby do Thunder.

 

 

w trakcie sezonu można było mieć wątpliwości czy artest ponad arize to dobry wybór. ale teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że warto byłó ściągnąć rona kosztem może bardziej perspektywicznego arizy. ale w tym wypadku to nie ma znaczenia, bo lakers potrzebują right here right now.

To tak naprawdę nie był wybór Lakers, tylko agenta Arizy, niejakiego Davida Lee, który zażądał kosmicznego kontraktu. Można najwyżej dyskutować, czy można było inaczej zagospodarować MLE, jednak w kwestii Ariza-Artest Lakers w zasadzie nie mieli wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałem i nawet jakieś scenariusze mi się przez głowe przebijały bo nie wiedziałem kiedy marc bedzie na FA. jak za rok to pięknie, to powinien być cel OKC.

 

Hoopshype twierdzi, że za rok. I to unrestricted. Ale, jak wiadomo, to nie jest pewne źródło.

 

Hoopshype źle wskaże rok, w którym kończy sie kontrakt zawodnika? I na jakiej podstawie wnioskujesz, że jest unrestricted?

 

Czy Gortat najlepiej biegającym centrem w NBA? Nie wiem, ale na pewno jest w ścisłym topie. Biega do kontr masakrycznie szybko jak na swój wzrost.

 

Buła mam wrażenie, że chcesz sie po prostu wyłamać z mody na chwalenie Gortata i wymyślasz jakieś brednie. Jebaka jest spoko, ale nie jest centrem. Pobroniłby Shaqa, Howarda? Gortat sprawdza sie dobrze w obronie przeciw takim centrom. Po tym sezonie najprawdopodobniej odejdzie gdzieś indziej i zobaczymy jego full potencjał, bo tutaj widać po prostu, że jest nieograny. Ma midrange, jest całkiem błyskotliwym podającym, to byłby duży postęp w OKC, nie wiem, co Ci w nim nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tęsknicie za atakiem z zeszłego roku czy nawet z tego co mieliśmy finał z C's? Gdzie wszystko latało pięknie i płynnie, gdzie mieliśmy masę easy points i dobry spacing a ball movement był na najwyższym poziomie?

Bez przesady. W zeszłym roku właśnie na Ball movement okropnie psioczono. Ogólnie co roku jest ta sama śpiewka. To nie ci sami Lakers. Znowu gorzej. Znowu beznadzieja. Jak wygrać mecz z T-Wolves grając w taki sposób ... a i tak wyniki mówią co innego.

Co mówią wyniki? Ball movement nawet w tamtym sezonie nie był tak żałosny, w PO's spacing robiła eksplozja shootingu Arizy, teraz Ron miał wskoczyć w to miejsce, ale problemy tym razem z ręką pokrzyżowały plany + KB rzuca o wiele gorzej, to samo Fisher.

 

Wyniku mówią to, że pomimo corocznej krytyki Lakers można ją sobie o kant dupy rozbić. 2 lata temu finał, rok temy mistrzostwo, teraz póki co wygrana konferencja.A w przyrodzie nic nie ginie. Rok temu gorsza obrona, lepszy atak, teraz na odwrót.

 

Sprawa jednak wygląda tak, żę atak już chyba nie może być gorszy, dlatego skoro wygrywają obroną pomimo mizernego ataku, to naprawdę może się zrobić ciekawie jak wreszcie zacznie wpadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa rozbija sie o odpowiednie zbilansowanie.

lakers faktycznie fajnie bronia ale atak nie jest wystarczajaco dobry. raz, ze gramy z naporawde dobrze broniaca oklahoma a 2, ze nie trafiamy trojek.procentowo jeszcze te trojki tak zle nie wygladaja, ale chlopaki musza sie poprawic by nie bylo meczarni.

 

ktostam pisal o fajnym spejsingu i ataku w serii z c's

ja jedyne co pamietam z tamtej serii to walenie glowa w mur. tam nie rozchodzilo sie o nasz atak tylko o nasza defensywe. przypomnijcie sobie co pisalismy wtedy, marzylismy o tym by zamiast luke'a i radmana miec jakiegos fajnego defensywnego sf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniku mówią to, że pomimo corocznej krytyki Lakers można ją sobie o kant dupy rozbić. 2 lata temu finał, rok temy mistrzostwo, teraz póki co wygrana konferencja.A w przyrodzie nic nie ginie. Rok temu gorsza obrona, lepszy atak, teraz na odwrót.

 

Sprawa jednak wygląda tak, żę atak już chyba nie może być gorszy, dlatego skoro wygrywają obroną pomimo mizernego ataku, to naprawdę może się zrobić ciekawie jak wreszcie zacznie wpadac.

Tak, ale nagromadzenie takich mankamentów z kilku lat może teraz zaprocentować brakiem miśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa rozbija sie o odpowiednie zbilansowanie.

lakers faktycznie fajnie bronia ale atak nie jest wystarczajaco dobry. raz, ze gramy z naporawde dobrze broniaca oklahoma a 2, ze nie trafiamy trojek.procentowo jeszcze te trojki tak zle nie wygladaja, ale chlopaki musza sie poprawic by nie bylo meczarni.

 

ktostam pisal o fajnym spejsingu i ataku w serii z c's

ja jedyne co pamietam z tamtej serii to walenie glowa w mur. tam nie rozchodzilo sie o nasz atak tylko o nasza defensywe. przypomnijcie sobie co pisalismy wtedy, marzylismy o tym by zamiast luke'a i radmana miec jakiegos fajnego defensywnego sf...

 

No własniel. Tylko ludzie krótką pamięć mają bo sami nie wiedzą co gadają najczęsciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wg HoopsHype Okla ma Salary na około 40 mln. Jeśli cap wyniósłby~57 mln to do zagospodarowania zostaje 17. Niesamowicie mądrze i rozsądnie prowadzona jest nie tylko drużyna, ale także organizacja.

 

Gortat. Jakby grał 30 minut na tym poziomie co te swoje 10 to byłby strzałem w dziesiątkę. Robi wprawdzie tylko łatwe punkty, ale zapewnia w miarę stałą ilość ponowień w ataku, nie daje się ruchać na bronionej tablicy. Pytanie tylko czy grając te pół godziny nie zchodziłby po kwadransie za faule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wg HoopsHype Okla ma Salary na około 40 mln. Jeśli cap wyniósłby~57 mln to do zagospodarowania zostaje 17. Niesamowicie mądrze i rozsądnie prowadzona jest nie tylko drużyna, ale także organizacja.

Na pewno jest madrze prowadzona organizacja, ale przede wszystkim za taki stan finansow odpowiadaja kontrakty zawodnikow, ktore u wiekszosci sa debiutanckie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy grając te pół godziny nie zchodziłby po kwadransie za faule.

Logoka tego zdania powala^^

IMO Gorti bardzo dobrze by sie sprawdzal w thunder, wszyscy wiemy jak gra wiec juz sie nie bede rozpisywal

 

Pozdro

Ta, bo ciężko się domyśleć o co chodzi. Mówię oczywiście o pełnym wymiarze minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder mają teraz ostatnią okazje w ciągu nastepnych ~10 lat, by podpisać maxa z FA. Potem nastąpi era Duranta i będą dłuuugo ponad capem. Maja szczęście, że rynek jest bardziej urodzajny niż pare lat temu, gdy Magic mieli do wyboru Ryszarda Lewisa i Geralda Wallace'a. Bosh? Stat? Jeśli nie chcą sie cofnąć w rozwoju jak PTB to muszą złapać coś niezłego. O ile nie będą zbyt skąpi, to nie powinni mieć z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przyszłym sezonie spadają kontrakty Collisona i Krsticia i będzie można na spokojnie podpisać kogoś w 2011. Będą wtedy na rynku Gasol, Horford, Oden, Perkins, Sammy D czy też Chandler (oraz oczywiście Eddy Curry!). Dlatego myślę, że Thunder poczekają jeszcze rok, mają czas. Lepiej podpisać kogoś konkretnego rok później niż teraz na siłę przepłacać jakieś hejłudy. Na Bosha i Stata ich nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzięcie albo bosha albo stata tego lata byłoby najgłupszym rozwiązaniem. nie chce tych retardów w okc.

za rok trza polować na gasola, ewentualnie horforda, szykować kapuche na duranta, westbrooka i greena jeżeli za dużo nie będzie chciał i w dalszej perspektywie na hardena i ibake.

 

a dzisiaj czuje że bedzie letki blowout w oklahomie, a później wóda dziwki koks - scottie stawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przyszłym sezonie spadają kontrakty Collisona i Krsticia i będzie można na spokojnie podpisać kogoś w 2011. Będą wtedy na rynku Gasol, Horford, Oden, Perkins, Sammy D czy też Chandler (oraz oczywiście Eddy Curry!). Dlatego myślę, że Thunder poczekają jeszcze rok, mają czas. Lepiej podpisać kogoś konkretnego rok później niż teraz na siłę przepłacać jakieś hejłudy. Na Bosha i Stata ich nie stać.

ta, na pewno Gasol, Horford czy Oden nie przedluza ze swoimi klubami. reszta to nie difference makers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.