Skocz do zawartości

1st rnd: Lakers (1) vs Thunder (8)


badboys2

Wynik serii:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii:

    • 4:0 dla Lakers
    • 4:1 dla Lakers
    • 4:2 dla Lakers
    • 4:3 dla Lakers
    • 4:3 dla Thunder
    • 4:2 dla Thunder
    • 4:1 dla Thunder
    • 4:0 dla Thunder


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, Lakers w ogóle nie grali pod kosz, tylko same jumpery, a FT dostawali za piękne oczy. Różnica w sędziowaniu między Staples i Ford Center jest taka, jak już Van powiedział w LA, nie było tak wielkiego faworyzowania OKC, natomiast to co się działo w OC, to była jakaś masakra.

 

Ale i tak większość tego forum, wie że Lakers mają najłatwiej, sędziowie gwiżdżą za byle co, a oni sami mogą faulować jak chcą, bo to Lakers, tylko tyle i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku o czym ty gadasz, jakim stylu ? Durant jest jumpshooterem, a w dwóch meczach rzucał więcej wolnych niż cała drużyna Lakers, to lakers w przekroju całej serii grali więcej w pomalowane, widać to po różnicy punktów zdobywanych z trumny przez jednych i drugich, a jakoś nie przełożyło się to na ilości odgwizdywanych na nich przewinień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku o czym ty gadasz, jakim stylu ? Durant jest jumpshooterem, a w dwóch meczach rzucał więcej wolnych niż cała drużyna Lakers, to lakers w przekroju całej serii grali więcej w pomalowane, widać to po różnicy punktów zdobywanych z trumny przez jednych i drugich, a jakoś nie przełożyło się to na ilości odgwizdywanych na nich przewinień

Bo jak grali w pomalowane to najczesciej konczyli te akcje bo Thunder byli bezradni, nie musieli faulować...a Thunder wjezdzali dynamicznie na kosz, Lakers byli za wolni i stąd te faule...A Durant fauli nie dostawal przy Jumpshootach tylko wlasnie po wjazdach jak mu nie siedzialo na dystansie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku o czym ty gadasz, jakim stylu ? Durant jest jumpshooterem, a w dwóch meczach rzucał więcej wolnych niż cała drużyna Lakers, to lakers w przekroju całej serii grali więcej w pomalowane, widać to po różnicy punktów zdobywanych z trumny przez jednych i drugich, a jakoś nie przełożyło się to na ilości odgwizdywanych na nich przewinień

O czym Ty gadasz ? W RS Durant do spółki z Lebronem oddawali po 10.2 FT na mecz, przy czym Durant w sumie oddał ich więcej. Po prostu nic się nie zmieniło.

 

Ja pi****le, najpierw płakali na Wade'a ,potem na Lebrona (co jest absurdem przy tym ile oni grają na wjazdach) a teraz na Duranta. Chcecie powiedzieć, że Kobe jest jedynym superstarem który nie dostaje star bonusa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie obchodzi to co Durant czy twój Lebron robili w regular ? niech sobie nawet rzucają po 20 osobistych na mecz jeżeli w taki sam sposób przepisy są interpretowane po drugiej stronie i drugi zespół rzuca podobne ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, to może ktoś chętny jest do pokazania tych fauli, odgwizdanych na Durancie, które odgwizdane być nie powinny?

 

Widziałem 5 meczy tej serii i powiem, że sędziowanie było ok. Błędy były po oby stronach, ale nie wypaczyły wyniku rywalizacji. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie obchodzi to co Durant czy twój Lebron robili w regular ? niech sobie nawet rzucają po 20 osobistych na mecz jeżeli w taki sam sposób przepisy są interpretowane po drugiej stronie i drugi zespół rzuca podobne ilości.

Co ma jedno do drugiego??liczba wolnych zalezy od stylu gry zawodnika...Twoim zdaniem Kobe i inni Lakersi tez powinien dostawać 10 wolnych za free dlatego tylko bo dostawał tyle Durant i grzmoty??!!No tak przecież to niesprawiedliwe ze Durant i cala jego ekipa jest mloda, zdrowa i dynamiczna a Kobe i jego kumple juz nie do konca co sie wiąże z mniejszą iloscią wjazdow i co za tym idzie FT.

 

Nie wiem, to może ktoś chętny jest do pokazania tych fauli, odgwizdanych na Durancie, które odgwizdane być nie powinny?

 

Widziałem 5 meczy tej serii i powiem, że sędziowanie było ok. Błędy były po oby stronach, ale nie wypaczyły wyniku rywalizacji. Dziękuję.

ogolnie bylo ok...Jak dla mnie w jednym meczu sedziowie pomogli Lakers w kluczowej sytuacji gwizdząc faul na Gasolu...tamten mecz moglby sie skonczyc inaczej i co za tym idzie seria również bo byl to mecz w Staples Center.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj wyjechał z tym że Kobe dostaje za mało FT ?, czy po raz kolejny wpycha się nam w usta słów których nie powiedział nikt, ale to potem Lakers fani to krzykacze, zaślepieni itp. itd. Mówimy o całej serii i o sędziowaniu w nim, co zresztą sam Maciek zaczął, nie było tutaj wielkiego narzekania na sędziowanie z strony kibiców LAL, bo być nie mogło, ale mówienie, że sędziowanie było na korzyść LA to jest k**** kpina, co udowadniają najprostsze statsy.

 

Ktoś mówi, sędziowanie było w Staples na korzyść LA, ja i Van mówimy, że tam nie było faworyzowania nikogo, w przeciwieństwie do tego jak było w Oklahoma City, a tutaj się już pół forum zlatuje i pierdoli, o Wadeach i Lebronach, zaczynając po raz wtóry temat star bonusów w lidze, tak ale to fani LA są zaślepieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie obchodzi to co Durant czy twój Lebron robili w regular ? niech sobie nawet rzucają po 20 osobistych na mecz jeżeli w taki sam sposób przepisy są interpretowane po drugiej stronie i drugi zespół rzuca podobne ilości.

Co ma jedno do drugiego??liczba wolnych zalezy od stylu gry zawodnika...Twoim zdaniem Kobe tez powinien dostawać 10 wolnych za free dlatego tylko bo dostawał tyle Durant??!!No tak przecież to niesprawiedliwe ze Durant jest zdrowy i dynamiczny a Kobe juz nie do konca co sie wiąże z mniejszą iloscią wjazdow i co a tym idzie FT.

 

no to przecież cały czas powtarzam, że nie zasługiwał na takie ilości wolnych bo ganiał praktycznie cały czas po obwodzie i walił cegły, gdzie ty widziałeś te jego wjazdy to ja nie wiem bo na pewno nie w tej serii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mnie obchodzi to co Durant czy twój Lebron robili w regular ? niech sobie nawet rzucają po 20 osobistych na mecz jeżeli w taki sam sposób przepisy są interpretowane po drugiej stronie i drugi zespół rzuca podobne ilości.

Co ma jedno do drugiego??liczba wolnych zalezy od stylu gry zawodnika...Twoim zdaniem Kobe tez powinien dostawać 10 wolnych za free dlatego tylko bo dostawał tyle Durant??!!No tak przecież to niesprawiedliwe ze Durant jest zdrowy i dynamiczny a Kobe juz nie do konca co sie wiąże z mniejszą iloscią wjazdow i co a tym idzie FT.

 

no to przecież cały czas powtarzam, że nie zasługiwał na takie ilości wolnych bo ganiał praktycznie cały czas po obwodzie i walił cegły, gdzie ty widziałeś te jego wjazdy to ja nie wiem bo na pewno nie w tej serii
no to ciekawe skąd tyle wolnych wykonywał...on wjezdzal na kosz jak juz nie mial innego wyjscia bo mu nie siedzialo i kryl go dobrze Arterst na obwodzie i te faule umiał wymuszać. Napewno nie dostawal ich przy jumperach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy za to fani Lakersów zawsze jak cos nie idzie szukacie czyjejś winy...

 

To ciekawe, bo pierwszym, który w tym temacie zaczął narzekać na sędziów byłeś ty.

 

 

ogolnie bylo ok...Jak dla mnie w jednym meczu sedziowie pomogli Lakers w kluczowej sytuacji gwizdząc faul na Gasolu...tamten mecz moglby sie skonczyc inaczej i co za tym idzie seria również bo byl to mecz w Staples Center.

 

W tamtej akcji Gasol był faulowany, tylko przez Collisona. Natomiast co do "tamten mecz mógłby skończyć się inaczej", to mogło być 3-0, gdyby sędziowie nie trzymali Thunder w grze przez trzy kwarty game 3.

 

 

Ja pi****le, najpierw płakali na Wade'a ,potem na Lebrona (co jest absurdem przy tym ile oni grają na wjazdach) a teraz na Duranta. Chcecie powiedzieć, że Kobe jest jedynym superstarem który nie dostaje star bonusa ?

 

Tak, w tej chwili właśnie tak to wygląda. Kobe może jednego dnia dostać 15, a następnego 0 osobistych, grając bardzo podobnie. Zresztą dziś widać to było bardzo dobrze - Bryant był najlepszym graczem na parkiecie, w trzeciej kwarcie po prostu wymiatał, po czym dostał dwa touch foule i musiał usiąść. Dziś oddał 25 rzutów, często atakował kosz, a i tak dostał dwa razy mniej wolnych od Duranta. Tematu LeBrona wolę nie zaczynać, bo nic dobrego z tego nie będzie.

 

 

Van, niepotrzebnie zacząłeś temat sędziowiania, jak było, wszyscy widzieli, a dobrze wiesz, że nikt nie przyzna, że sędziowanie było przeciw Lakers. Coś takiego po prostu się nie zdarza. To co charakteryzyje haterów, to że do krzyczenia są pierwsi, ale jak przyjdzie co do czego i Lakers są ewidentnie pokrzywdzeni, to żaden nie ma jaj, żeby to przyznać. Ja już dawno przywykłem.

 

 

Natomiast co do sędziowania w całej serii, to tendencja była dość oczywista - gwizdać tak, by seria była dłuższa i ciekawsza. To żadna nowość w NBA. Gwizdki szły pod Thunder, dopóki to Lakers byli na prowadzeniu. To nie przypadek, że pierwszym spotkaniem, w którym Oklahoma nie miała przewagi w wykonywanych wolnych, był piąty mecz przy stanie 2-2. Przypuszczam, że gdyby Thunder wygrali drugi mecz, to nie mieliby takiej przewagi w wykonywanych wolnych przed własną publicznością.

 

 

A Durant jak na tak młodego gracza rzeczywiście dostaje spory star bonus, bo to nie tylko faule po wejściach, ale sporo gwizdków z dala od kosza. Jak tak sobie przypomnieć, to nawet LeBron nie był szczególnie traktowany w seriach z Pistons, Spurs i Celtics.

 

 

Dobra, teraz trochę o koszykówce. Dobra seria, wymagający rywal, można powiedzieć, że wszystko według planu, choć liczyłem, że Lakers grający na miarę swoich możliwości zjawią się mecz wcześniej. Tak czy inaczej, widać postęp, niezła końcówka serii, choć emocje w szóstym meczu zupełnie niepotrzebnie. Na plus defensywa Artesta, Bynum znacznie lepszy niż przed rokiem, Fisher odzyskujący skuteczność, lepsza gra ławki. Dobrze układa się również drabinka. Thunder na pewno nie byli najsłabsi z zachodniej ósemki, sądzę, że już takiej defensywy nie spotkamy aż do finału. Utah to jednak znacznie korzystniejszy dla nas matchup. Marzy mi się Phoenix w WCF i Boston w finale, choć pewnie skończy się na Spurs i Cavs/Magic. Ale i tak nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: Van po co tracisz nerwy na trolli? przeciez robia to specjalnie bo Lakers przeszli i ich kurwica strzela. odpusc sobie, ciesz sie, nie ma z kim dyskutowac :)

 

ps. RonRon jest przekozak 8)

a kim ty jesteś zeby nazywac kogoś trollem?!Myslisz ze napisales 3500+ postów na tym forum to jesteś fajny?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po serii.

4-2 to wynik odzwierciedlajacy dobrze e serie.

spodziewalem sie po cichu 4-1, bo nie spodziewalem sie, ze thunder wygraja g3. to zmienilo serie i ja przedluzylo.

 

po1. gratki dla okc. pomimo takiej serii duranta byli w stanie tak walczyc. to jes ekipa, ktora ma przyszlosc. szkoda, ze zlapali zadyszke na koniec sezonu i spadli na 8 seed bo jak sie okazuje mogli spokojnie poslac kogos z miejsc 2-4 na wakacje.

 

po2. ron artest. nie kobe, nie gasol a nawet nie phil wygrali te serie tylko ron artest. ariza by tego nie zrobil. cholernie balem sie teog jak mu pojdzie z durantula. okazalo sie, ze pomimo przewagi wzrostu i szybkosci KD, ron byl w stanie wylaczyc go z gry. debiutujacy w playoffs durant to jedno ale ron zrobil wielka robote.

 

po3. defensywa lakers. g6 wygrali dzieki defensywie. powstrzymali w 2 ostatnich minutach ataki thunder. troche przypominaja mi pod tym wzgledem celtics'08. o nie ta sama defensywa ale mialem wrazenie, ze thunder byli bezradni w ataku. konczylo sie na rzutach przez reke, ktore nie mogly wpasc.

 

po4. odrodzil nam sie chyba kobe. z meczu na mecz wyglada coraz lepiej. trafia tez coraz pewniej.

 

po5. lawka. nareszcie w g6 zagrala lawka. shannon cos dorzucil, walton, wygladalo to juz podobnie do tego co bylo w finalach'09.

 

to tyle. jedziemy dalej. teraz jazz, z ktorymi duzo lepiej sie matchupujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, Durant biega po obwodzie i cegli ale rzuca 10 FT na mecz - no wiec wyjaśnij, jaki pretekst mieli sędziowie żeby dawać mu te FT ? Dawali mu za to że biega po obwodzie i cegli ? Podaj przykłady zamiast uderzać w skrajności.

 

 

Maciek, weź z takimi tekstami o postach nie wyskakuj bo się kompromitujesz. Ty Kore natomiast zająłeś najwygodniejsze z możliwych stanowisko -drwię i nie włączam się do dyskusji, w ten sposób zawsze wygrywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: Van po co tracisz nerwy na trolli? przeciez robia to specjalnie bo Lakers przeszli i ich kurwica strzela. odpusc sobie, ciesz sie, nie ma z kim dyskutowac :)

 

ps. RonRon jest przekozak 8)

a kim ty jesteś zeby nazywac kogoś trollem?!Myslisz ze napisales 3500+ postów na tym forum to jesteś fajny?!

tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku o czym ty gadasz, jakim stylu ? Durant jest jumpshooterem, a w dwóch meczach rzucał więcej wolnych niż cała drużyna Lakers, to lakers w przekroju całej serii grali więcej w pomalowane, widać to po różnicy punktów zdobywanych z trumny przez jednych i drugich, a jakoś nie przełożyło się to na ilości odgwizdywanych na nich przewinień

moze dlatego ze Gasoft jest miekki jak papier toaletowy i ciezko dac mu FTA gdy ten rzuca sobie polhaki w sytuacji gdzie powinien agresywnie atakowac kosz ? on nawet ostatnio zrobil tear dropa a la Tony Parker. definicja soft.

 

to ze Lakers graja wiecej w pomalowanym wcale nie przeklada sie na to ze rzucaja wiecej FT, bo nie forsuja kontaktu przy rzutach. mozesz sobie zdobywac milion pktow z pomalowanego jak Kareem, ale niekoniecznie przelozy sie to na osobiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.