Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2026/2027 - przebudowa, kontynuacja czy polowanie na Giannisa?


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kubbas napisał(a):

ehhhhh.

jeszcze player opcja

panie idz pan w c***

jeszcze mogl mu Pelinka opierdolic pod stolem

Trey Young dostał właśnie 212/4 więc trudno spodziewać się mimo wszystko było żeby Reaves, który jednak poki co grał lepiej niż wysokości kontraktów jakie miał wziął mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Van napisał(a):

Trey Young dostał właśnie 212/4 więc trudno spodziewać się mimo wszystko było żeby Reaves, który jednak poki co grał lepiej niż wysokości kontraktów jakie miał wziął mniej.

no ten kontrakt Trae jest skandaliczny

obaj tez maja player option

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 24kobe8 napisał(a):

Reaves was expected to receive free-agent interest from multiple teams -- such as Detroit -- on maximum-level salary, so the Lakers stepped up on Wednesday to lock in their homegrown talent. 

W momencie gdy pojawiły się rumorsy, że Nets zaoferują mu maxa, było raczej wiadomo, że Lakers będą musieli zrobić to samo, ciężko oczekiwać jakichś paycutów od 28-latka, który do tej pory zarobił w NBA ze 40 milionów gross, czyli jak się ostatnio okazało w jednym z warszawskich szpitali pensję na poziomie przeciętnego polskiego lekarza po studiach, hehe. Więc nie ma co analizować tego w oderwaniu od kontekstu - ważniejsze co tam Lakers wymyślili dalej, bo na razie to i tak jest 20 mln cap holdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał(a):

no ten kontrakt Trae jest skandaliczny

obaj tez maja player option

No i tre pokazał jak mu zalezy na wzmocnieniach w drużynie:). Nikt chu... pierdol... nie dał zniżki a to co dostał to i tak ze 40% powyzej jego value. Gracz jakich wielu bez ambicji sportowych. Ale co tam Foxowi tez dali maxa bez znizki ale tego raczej łatwiej bedzie za rok opier... gdzies. 

Takie kontrakty do jak naplucie w twarz dziesiatkom graczy w lidze ktore maja 80% wartosci tego leszcza a zarabiają minimalną krajową ze tak powiem. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMeF napisał(a):

W momencie gdy pojawiły się rumorsy, że Nets zaoferują mu maxa, było raczej wiadomo, że Lakers będą musieli zrobić to samo, ciężko oczekiwać jakichś paycutów od 28-latka, który do tej pory zarobił w NBA ze 40 milionów gross, czyli jak się ostatnio okazało w jednym z warszawskich szpitali pensję na poziomie przeciętnego polskiego lekarza po studiach, hehe. Więc nie ma co analizować tego w oderwaniu od kontekstu - ważniejsze co tam Lakers wymyślili dalej, bo na razie to i tak jest 20 mln cap holdu.

niby Pistons byli glownym zagrozeniem

 

2 godziny temu, airmax napisał(a):

Pelinka to jakaś fundacje charytatywna z tymi player options prowadzi? Lmao 

ciekawe czy ta decyzja też zalicza się do tych „bardzo dobrych” hehe

no ta player opcja

dali chlopu wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to biadolenie tutaj na kontrakt AR to mam takie WTF??

Czy chciałbym żeby kontrakt był trochę niższy ? Tak

Pamiętajcie o tym, że Lakers swoimi ruchami tego lata walczą przede wszystkim o pokazanie czegoś Donicicowi. Podstawowa rzeczą jaką mogli zrobić było załatwienie kontraktu z AR i trudno w tej kwestii było to zrobić inaczej niż nie dopuszczenie żeby AR w ogóle przetestował oficjalnie rynek (bo nieoficjalnie na pewno to zrobiono).

To nie jest moment na przydługie negocjacje z AR i dyskusje o pare baniek per czy kształt kontraktu na jego koniec. To pierszy sygnał jaki Lakers mogli wysłać do Luki tego lata, że są na poważnie zdeterminowani, że nie będą oszczędzać na budowie zespołu i to zrobili.

Nie wiedzą co uda im się zrobić dalej, z kim się uda dogadać (chyba) więc teraz wyobraźmy sobie, że tutaj jeszcze mamy ciągnącą się sytuację z AR, jego dyskusje np z Pistons i negocjacją z Lakers o 5 mln na rok albo PO vs TO… no nie wyglądałoby to jak zespół, który robi wszystko tylko zespół, który ciągle kombinuje jak parę baniek zaoszczędzić.

Tyle jeśli chodzi o aspekty poza boiskowe- a to co na parkiecie? serio ja przy dzisiejszych kontraktach absolutnie nie uważam żeby ten kontrakt był przesadzony patrząc na produkcję AR z zastrzeżeniem, że jest zdrowy. 

Tutaj na szczęście nie mówimy o jakiś powtarzających się problemach np z kolanem gdzie byłoby mocne ryzyko itp tutaj w największym stopniu jest kwestia bycia zajeżdżanym i tu jest główna robota Pelinki żeby Luke i AR otoczyć odpowiednio silnym składem.

Kontrakt AR dzięki niskiemu cap hold w niczym w tym przedsięwzięciu nie przeszkadza, a wysłał pierszy bardzo potrzebny sygnał do Luki tego lata(oby nie ostatni ;) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jendras napisał(a):

Zdecydowanie za duże zamieszanie wokół kontraktu Reavesa, 5 milionów rocznie w jedną czy w drugą nie ma w tym momencie istotnego znaczenia w kontekście budowy składu. Dużo ważniejsze są kolejne ruchy.

To nie ma znaczenia, bo takie sa kontrakty a beda pewnie rosly nadal tak jak i cala liga finansowo. Tylko Lebron bioracy “znizke” grajac cale zycie na wymuszonej capem znizce to mem. To nie jest kwestia schowania wybujalego ego na minutke. AR to jest ziutek bedacy produktem dziwnej struktury jaka sie wyksztalcila.

Lebron to moze wezmie znizke jak bedzie jeszcze zdrowy, bedzie chcial jakis farewell tour robiac triple-single czyli gdzies tak za 3/4lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.