Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2026/2027 - przebudowa, kontynuacja czy polowanie na Giannisa?


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Kubbas napisał(a):

pieknie sie dla nas to uklada

Reaves juz nigdzie nie moze dostac maxa

teraz tylko wynegocjowac dobry kontrakt

To się okaże, bo np. możliwe, że Nets i Bulls zrobili ten trade dlatego, że Reaves dogadał już kontrakt z Lakers i nie mają na niego szans. Free agency obecnie odbywa się często przed 1. lipca. 

(czy tam 30. czerwca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMeF napisał(a):

To się okaże, bo np. możliwe, że Nets i Bulls zrobili ten trade dlatego, że Reaves dogadał już kontrakt z Lakers i nie mają na niego szans. Free agency obecnie odbywa się często przed 1. lipca. 

(czy tam 30. czerwca)

hmmm

watpie, nie bylo najmniejszego rumoru aby byli dogadani albo byli chociaz blisko dogadania takze malo prawdopodobne wydaje sie to co napisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quick facts on Lakers first-round pick Cameron Carr: 

- Had the 2nd-fastest lane agility time (10.46 seconds), second-highest standing vertical leap (38 inches) and third-highest max vertical leap (42 ½ inches) at the NBA combine -

- Had the longest wingspan among (7 ¼ feet) among players 6-foot-6 or shorter at the combine -

- His dad, Chris Carr, played six seasons in the NBA and was the runner-up to Kobe Bryant in the 1997 Dunk Contest -- Averaged 18.9 points, 5.8 rebounds, 2.6 assists and 1.3 blocks in lone season with Baylor, earning Third-Team All-Big 12 and Big 12 All-Newcomer honors.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Geronimo napisał(a):

Quick facts on Lakers first-round pick Cameron Carr: 

- Had the 2nd-fastest lane agility time (10.46 seconds), second-highest standing vertical leap (38 inches) and third-highest max vertical leap (42 ½ inches) at the NBA combine -

- Had the longest wingspan among (7 ¼ feet) among players 6-foot-6 or shorter at the combine -

- His dad, Chris Carr, played six seasons in the NBA and was the runner-up to Kobe Bryant in the 1997 Dunk Contest -- Averaged 18.9 points, 5.8 rebounds, 2.6 assists and 1.3 blocks in lone season with Baylor, earning Third-Team All-Big 12 and Big 12 All-Newcomer honors.

Chris Carr - szczerze? nie kojarzę a to lata jak poznawałem NBA i znałem chyba wszystkie składy NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry rzut przy tym atletyźmie, z 25 numerem nie ma co wybrzydzać chociaż myślałem, że mimo wszystko pójdą w jakiegoś środkowego.

Ciekawe co tam dalej mają przygotowane, ten Kessler jakoś i najbardziej mi pasi i wydaje się do wyciągnięcia w s’n’t rzucając coś Jazz skoro nie udało im się dogadać z nim póki co. Jeden z dwójki Turner/Ware też może być do wyjęcia z Bucka, oczywiście wolałbym tego drugiego, ale Turner po tylu latach plotek też ok, ale tylko pod warunkiem, że Bucks biorą spadające kontrakty żeby jak najmniej wolnej kasy ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dannygd napisał(a):

Backup na oddanie Reavesa mają w postaci Carra, który niestety mimo bdb warunków i przebłysków, słabo broni (głowa?).

 

Przecież to zupełnie inny typ gracza (offball wing vs ballhandler).

Bardzo fajny wybór pod upside. Co prawda Carr jest starszy jak na prospecta (21,5y). Ale ma atletyzm, scoring i trójkę. Jak dotąd ogólne słaby defensor, musi się wzmocnić fizycznie, by go nie przepychali, musi bardziej ogarniać teamD.

Ale... ma świetny wingspan, jest top altetą, miał fajne przebłyski (bloki z weak side) więc tu są warunki, by pracować nad obroną. A w ofensywie świetna trójka i umiejętność wjazdu pod kosz.

By grać minuty jako wing w NBA trzeba albo z marszu umieć bronić, albo rzucać+ogarniać resztę w ataku.

Lakers mają teraz dwóch bardzo ciekawych atletycznych prospectów na skrzydle (Thiero, Carr) - pierwszy to defensywa, drugi ofensywa, oby dostawali minuty w przyszłym sezonie zamiast katowania liderów pod 40mpg ;) 

Ogólnie świetne value Lakers wyciągnęli z late 1st roundera, jeden z najlepszych imo picków w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał(a):

Przecież to zupełnie inny typ gracza (offball wing vs ballhandler).

Tak, to inny typ gracza (może nie offball bo Ci kojarzą sie bardziej z 3&D czy specjalistami spotup) niemniej przy Luce i reszcie graczy (zobaczymy kto zostanie) to im ballhandler nie jest tak potrzebny, jak właśnie typowy SG, z dobrym rzutem, kozłem z minięciem i atakowaniem kosza (trochę LaVine mi przypomina, ale może zostać lepszym obrońca).

Godzinę temu, P_M napisał(a):

Właśnie pamiętam gościa z konkursu wsadów co Kobas wygrał:)

No ten będzie sie nadawał do konkursu wsadów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to właśnie miałem na myśli wczoraj, tj. fakt, że Nets i Bulls wykorzystali cap space ludzie interpretowali jako brak kasy na Reavesa, a było pewnie na odwrót, tj. ktoś rzucił mu maxa (typuję Nets) i Lakers musieli zrobić to samo, a dopiero potem wzięli sobie Randle'a. 

Edytowane przez BMeF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.