Skocz do zawartości

(2) Nuggets - (7) Lakers - WCF 1st Round


Kubbas

Wynik serii  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Lakers 4:0
      1
    • Lakers 4:1
      0
    • Lakers 4:2
      8
    • Lakers 4:3
      4
    • Denver 4:0
      4
    • Denver 4:1
      38
    • Denver 4:2
      15
    • Denver 4:3
      0

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jendras napisał(a):

Chłopie, nie osłabiaj mnie. Przecież pisałem odnośnie tych paru minut z Jordanem w drugiej kwarcie, nie całego meczu. Tu już naprawdę strach cokolwiek napisać, żeby ktoś nie wyrwał z kontekstu.

tak, tak...

3 godziny temu, Jendras napisał(a):

Denver się upiekło i wykorzystania tych minut bez Jokica potem zabrakło.

 

comment_UjQUi0WKtFA8huYVENAgeWyDSgl4Y1SK.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dziuseppe napisał(a):

Faule na Jamalu wgl niegwizdane xD, jakby sędziowie nie byli po stronie Lakers to +20 dla Bryłek lekko.

nice

a ten swing 30 punktowy to w polowie drugiej kwarty jak bylo plus 12 dla Lakers i kontrolowali spotkanie czy kiedy?

sorry, 32 punktowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziuseppe napisał(a):

Faule na Jamalu wgl niegwizdane xD, jakby sędziowie nie byli po stronie Lakers to +20 dla Bryłek lekko.

 

 

1 godzinę temu, Dziuseppe napisał(a):

Faule na Jamalu wgl niegwizdane xD, jakby sędziowie nie byli po stronie Lakers to +20 dla Bryłek lekko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Geronimo napisał(a):

Szkoda, że dopiero na trzeci mecz. Miejmy nadzieję, że akurat Hayes we wtorek będzie miał ten lepszy dzień i przez te kilka minut da solidne wsparcie. 

Jeśli gość który od połowy lutego nie grał ma zmienić serie Lakers to nie wygląda to strasznie z perspektywy Denver;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał(a):

Jeśli gość który od połowy lutego nie grał ma zmienić serie Lakers to nie wygląda to strasznie z perspektywy Denver;)

 

Moze od lutego przytył 20-30kg i jest szafa nie do przestawienia 

jak miałem kolano operowane to też szybko masa weszła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał(a):

Jeśli gość który od połowy lutego nie grał ma zmienić serie Lakers to nie wygląda to strasznie z perspektywy Denver;)

 

Przecież nie chodzi o to by on w pojedynkę odmieniał losy tej serii. Gość w ataku jest jakieś 2 poziomy wyżej niż Hayes, a może przydać się także na zbiórce czy dać Lakers alternatywę gdy, tak jak wczoraj, Hayes w 4 minuty zalicza dwa faule. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podcast boy" to moja nowa ulubiona ksywa Lebrona LMAO (a czy drący mordę gość z dużym czołem ma rację to nie wiem bo aż tak to się na defensywnych schematach nie znam ale wrzucam jako ciekawostkę)

"Let’s have some wine with jj and look at this clip"💀💀💀💀

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle się napisałem o tych Lakers, a to dalej jak w krew w piach

serio w nich wierzyłem, a tu dostaliśmy zdecydowanie najgorszy mecz licząc te wszystkie ostatnie pięć playoffowych, bo co z tego, że pierwsza połowa wyglądała całkiem zacnie skoro na koniec Lebron wyglądał jakby kompletnie nie wierzył w swoich chłopaków, pierwszy rzut oddał chyba po dobrych 8 minutach 4 kwarty i był to spudłowany prosty layup, jakieś podania w aut i inne dziwne straty, tempo tego meczu nie było za bardzo intensywne, lwia część toczyła się w powolnym HCO, dlatego ciężko mi uwierzyć, że on był tak już wypruty z sił, może ta wysokość zaczęła dać o sobie znać, ale z drugiej strony w WCF po dwóch seriach PO potrafili w takch samych warunkach zagrać o wiele lepszą drugą połowę, tam w G1 przecież odrobili chyba 14punktową stratę

Davis to już w ogóle nie wiem czy on sobie zdaje sprawę, ale właśnie mu płonie legacy i naprawdę to jest jedna z ostatnich szans by udowodnić, że może walczyć na serio nie tylko jedynie z Looneyami tej ligi, no bo co z tego, że w końcu miał dobry agresywny mecz jak na koniec dał się ośmieszać w każdej jednej akcji

32 minuty AG (lol) Jok z Jamalem na pół gwizdka, zwłaszcza ma się wrażenie, że u Nikoli to nie jest jeszcze PO mode, Malone z racji genialnych rotacji Hama może sobie wychodzić stuletnim DeAndrzejem na C i jest fajnie, masakrowana ofensywna deska, prawie 20 oddanych więcej rzutów

zobaczymy czy LAL są w stanie się podnieść jeszcze, za bardzo nie mają wyjścia, ale też ciężko jest się tu realnie z czego odbić i pokładać racjonalną nadzieję na odwrócenie tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersowy fanbase sięga po broń ostateczną: 

W sumie przed Game2 zerowe oczekiwania, z latwym do przewidzenia przebiegiem spotkania. W zasadzie jedyne co mnie ciekawi, to czy będzie jeszcze ~bliski mecz w 4q czy może dziś trójki zaczną wpadać szybciej niż w game1 i Nuggets odjadą w 1st half 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers wygladaja w koncu na przygotowana druzyne

w zeszlym roku sobie tak kminilem co zrobic z tymi hand offami, scieciami w po

miec aktywne rece

przewidywac

czasami gamblowac (2 razy Lebronowi sie nie udalo) jest ryzyko jest zabawa

czasami w ciemno schodzic (Davis przwidujacy loba od Jokica)

jak na razie brawa dla Hama, rotacje w punkt

szkoda tych kilku glupich strat D Lo i nie zlapanych kilku 50 50

fajnie Reaves atakuje w dropie Jokica

bardzo dobre podwojenia na Jokicu, dlaczego dobre bo na 5-8 sekund shot clocka robione, gdzie wiadomo ze hand offy, cuty nic nie zdzialaly, czyli Jokic bedzie szukal swojego przez co nie on rzuca na koniec akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, po prostu się widać nie da z nimi wygrać. Dla Lakers jest to zadanie niemożliwe. Najgorsze nawet jak dowożą AD, Lebron i DLO to dają im te małe rzeczy jak straty, zbiórki, które utrzymują ich w grze a jka trzeba końcówka i Nuggets wrzucają wyższy bieg i po zawodach. 

Aha ruchoma zasłona AD wysyłająca go na ławkę przez Fostera z 4 faule to żart. NBA naprawdę powinna w końcu się zdecydować co jest zasłona co nie bo niezliczoną ilość razy jest to olewanie, ale ja sędzia ma ochotę to czasami gwizdnie. Nic jak Lakers będą prowadzić kiedyś 20 w 4q może dowiozą.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szkoda tego meczu - dzisiaj tragiczny Rui, no i niestety, pomimo tej naszej rzekomej głębi, rezerwy nie dają w zasadzie żadnego wsparcia. Liczę naiwnie, że Wood mimo tej przerwy będzie w stanie coś rzucić - gorszym od Hayesa w tej serii nie może być. 

Trzeba też sobie powiedzieć, że Lakers by górować w ataku potrzebowali nadzwyczajnego meczu AD w ofensywie (gdzieś do połowy 3 kwarty to był bez wątpienia najlepszy pod tym względem jego mecz w sezonie) i świetnej skuteczności rzutowej za 3 Russella. Gdy oni utracili momentum to od razu był problem z punktowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.