Skocz do zawartości

rozkminy psychologiczne aka na kozetce u terapeuty ep#1 - bycie singlem


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, RappaR napisał(a):

W Rosji liczy się liczba głosów, nie procent głosów.

moge podac, tak jak Ty mogłeś podać ile procent Ukrainek służy w formacjach frontowych, ale zdecydowałeś się tego uniknąć, podobnie jak służby wojskowej 

W Polsce też się liczy liczba głosów, tylko ciekawe jakie wyniki zaraz podadzą dla takiej Warszawy liczbę czy procenty.

Gdybym się interesował liczbami to bym podał, ale nie wiem tego. Wiem tylko że służą na froncie. Czyli robią coś czego ty byś nie robił będąc niby do tego zmuszony. A póki co nie znam żadnego mężczyzny który urodził dziecko.

Ja nigdy nie twierdziłem że służba była obowiązkowa. Kto chciał to szedł na studia, a potem nie trzeba było nawet. Jak jest teraz to nie wiem.

To ty czujesz się prześladowany o do tego jako przykład podajesz coś co niekoniecznie jest prawdą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, The Game 85 napisał(a):

W Polsce też się liczy liczba głosów, tylko ciekawe jakie wyniki zaraz podadzą dla takiej Warszawy liczbę czy procenty.

Gdybym się interesował liczbami to bym podał, ale nie wiem tego. Wiem tylko że służą na froncie. Czyli robią coś czego ty byś nie robił będąc niby do tego zmuszony. A póki co nie znam żadnego mężczyzny który urodził dziecko.

Ja nigdy nie twierdziłem że służba była obowiązkowa. Kto chciał to szedł na studia, a potem nie trzeba było nawet. Jak jest teraz to nie wiem.

To ty czujesz się prześladowany o do tego jako przykład podajesz coś co niekoniecznie jest prawdą.

 

Podają liczbę, jak chcesz mogę podać dla takiej Warszawy, jeśli chcesz 

Zaraz po tym jak podasz ile kobiet służy na froncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Podają liczbę, jak chcesz mogę podać dla takiej Warszawy, jeśli chcesz 

Zaraz po tym jak podasz ile kobiet służy na froncie

A ja widziałem na każdym kanale procenty. Trzaskowski 59 z kawałkiem. Nigdzie ilości nie widziałem.

Nawet doczytałem o powszechnej służbie wojskowej, która uwaga uwaga została zniesiona w 2010 i dopiero w obecnym chyba planują przywrócić. Czyli całe twoje pie..... o dyskryminacji było gówno warte. 

Jakoś mnie to nie dziwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Game 85 napisał(a):

A ja widziałem na każdym kanale procenty. Trzaskowski 59 z kawałkiem. Nigdzie ilości nie widziałem.

Nawet doczytałem o powszechnej służbie wojskowej, która uwaga uwaga została zniesiona w 2010 i dopiero w obecnym chyba planują przywrócić. Czyli całe twoje pie..... o dyskryminacji było gówno warte. 

Jakoś mnie to nie dziwi.

 

Możesz dać ustawę, która zniosła powszechną służbę wojskową? Z tego co wiem w Polsce dalej obowiązuje, jest jedynie czasowo zawieszona, ale to nie jest równoważne ze zniesieniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Możesz dać ustawę, która zniosła powszechną służbę wojskową? Z tego co wiem w Polsce dalej obowiązuje, jest jedynie czasowo zawieszona, ale to nie jest równoważne ze zniesieniem.

 

Przez kilkanaście stron pier...... o dyskryminacji i zmuszaniu mężczyzn do walki, podczas gdy przez blisko 15 lat do wojska szli tylko chętni. No brak słów po prostu. 

Teraz jest przywracana tylko przez chore ambicje jednego z najbardziej uprzywilejowanych MĘŻCZYZN na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Przez kilkanaście stron pier...... o dyskryminacji i zmuszaniu mężczyzn do walki, podczas gdy przez blisko 15 lat do wojska szli tylko chętni. No brak słów po prostu. 

Teraz jest przywracana tylko przez chore ambicje jednego z najbardziej uprzywilejowanych MĘŻCZYZN na świecie.

Nie, przez chore ambicje nienawidzących mężczyzn kobiet

Są wyniki ankiet w Polsce - młodzi mężczyźni są przeciwni służbie wojskowej, to kobiety chcą niewolić facetów.

ja będę próbował uciec przed tym, podobnie jak Ty uciekłeś przed tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie, przez chore ambicje nienawidzących mężczyzn kobiet

Są wyniki ankiet w Polsce - młodzi mężczyźni są przeciwni służbie wojskowej, to kobiety chcą niewolić facetów.

ja będę próbował uciec przed tym, podobnie jak Ty uciekłeś przed tym 

Kto wywołał wojnę?

Co do ankiet to kto sprzeciwił się pigułce dzień po?

Ja przed niczym nie uciekałem i nie będę. Mając do wyboru studia i wojsko wybrałem studia. Nie było żadnego zniewolenia tylko wybór. Przez kolejne blisko 15 lat do wojska nikt na siłę nie poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprd jakie to jest żałosne. Ze wszystkich argumentów za tym jak to faceci są dyskryminowani zostało mu tylko to, że mężczyźni giną na wojnach. A i tu musi się podpierać farmazonem, że wojny są wywoływane z winy kobiet. Sam tymczasem jest członkiem uprzywilejowanej grupy, która w razie konfliktu zbrojnego chowana jest na tyłach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał(a):

Jprd jakie to jest żałosne. Ze wszystkich argumentów za tym jak to faceci są dyskryminowani zostało mu tylko to, że mężczyźni giną na wojnach. A i tu musi się podpierać farmazonem, że wojny są wywoływane z winy kobiet. Sam tymczasem jest członkiem uprzywilejowanej grupy, która w razie konfliktu zbrojnego chowana jest na tyłach. 

Faceci umierają młodziej, ciężej pracują, mają wyższe normy, wyższą śmiertelność w pracy, są dyskryminowani w edukacji.

sporo mi zostało poza tym, na żaden brak argumentu z waszej strony 

12 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Co do ankiet to kto sprzeciwił się pigułce dzień po?

Nie wiem, z chęcią się dowiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał(a):

Faceci umierają młodziej, ciężej pracują, mają wyższe normy, wyższą śmiertelność w pracy, są dyskryminowani w edukacji.

sporo mi zostało poza tym, na żaden brak argumentu z waszej strony 

Nie wiem, z chęcią się dowiem 

No i więcej zarabiają. Kolejny raz zapytam ilu znasz mężczyzn wolących sprzątanie niż roboty budowlane.

 

Duda zawetował ustawę o pigułkach dla kobiet. Dlaczego mężczyzna podejmuje decyzję o czymś co go w ogóle jak i innych mężczyzn nie dotyczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

No i więcej zarabiają. Kolejny raz zapytam ilu znasz mężczyzn wolących sprzątanie niż roboty budowlane.

 

Duda zawetował ustawę o pigułkach dla kobiet. Dlaczego mężczyzna podejmuje decyzję o czymś co go w ogóle jak i innych mężczyzn nie dotyczy. 

Duda nie jest królem, jest reprezentantem wyborców, w większości kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Ale jest mężczyzną i decyduje o tabletkach dla WSZYSTKICH kobiet nawet dla tych, które na niego nie głosowały, albo są za młode na głosowanie.

No popatrz. A jak Kopacz była premierem to decydowała w imieniu wszystkich mężczyzn, nawet tych, którzy na nią nie głosowali.

I premier w Polsce ma więcej władzy od prezydenta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RappaR napisał(a):

No popatrz. A jak Kopacz była premierem to decydowała w imieniu wszystkich mężczyzn, nawet tych, którzy na nią nie głosowali.

I premier w Polsce ma więcej władzy od prezydenta 

No i kogo i na jaką wojnę wysłała siłą Kopacz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RappaR napisał(a):

koro w interesie państwa jest, by kobiety rodziły dzieci, a tego nie robią, to państwo powinno zmuszać kobiety do rodzenia dzieci?

dokładnie tak. ale to nie pierwszy raz w dziejach ludzkości, gdy gdzieś nie ma konsekwencji ; ]

12 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

. Niestety tak się nie da, ponieważ dając każdej jednostce prawo odmowy obrony kraju skazujesz się na porażkę w wojnie, co jest niekorzystne dla każdej jednostki z osobna.

dlaczego? czy np. dla ukraińców, którzy teraz zginęli, nie lepiej by było żyć pod butem rosyjskim, niż nie istnieć w ogóle? społeczność (to twoje makro) by przetrwała, a że formalnie państwo inaczej by się nazywało, to ma drugorzędne znaczenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał(a):

 

dlaczego? czy np. dla ukraińców, którzy teraz zginęli, nie lepiej by było żyć pod butem rosyjskim, niż nie istnieć w ogóle? społeczność (to twoje makro) by przetrwała, a że formalnie państwo inaczej by się nazywało, to ma drugorzędne znaczenie.

 

nikt nie walczy żeby ginąć ale żeby przetrwać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.