Skocz do zawartości

rozkminy psychologiczne aka na kozetce u terapeuty ep#1 - bycie singlem


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

 

Ja nie byłem do niczego zmuszany. Mogłem iść do wojska, mogłem na studia i z tego co pamiętam to i mogłem wybrać założenie rodziny. Tego w żaden sposób nie można nazwać niewolnictwem.

Nie wiem czy bycie poborowym byłoby złe. Po prostu uznałem że bycie studentem będzie lepsze. To że wolę pomidorówke nie znaczy, że nie lubię grochówki.

A ty ku.... płaczesz o byciu poborowym jakby to był przymus. 

Bo jest.

A kobiety nie mają żadnego przymusu rodzić dzieci 

48 minut temu, The Game 85 napisał(a):

 

Ja nie byłem do niczego zmuszany. Mogłem iść do wojska, mogłem na studia i z tego co pamiętam to i mogłem wybrać założenie rodziny. Tego w żaden sposób nie można nazwać niewolnictwem.

Nie wiem czy bycie poborowym byłoby złe. Po prostu uznałem że bycie studentem będzie lepsze. To że wolę pomidorówke nie znaczy, że nie lubię grochówki.

A ty ku.... płaczesz o byciu poborowym jakby to był przymus. 

Musiałeś iść do wojska, uciekłeś przed tym na studia. Gdyby nie to, siłą by Ciebie doprowadzono. Zrozumiałe. W pełni popieram, słuszna decyzja.

Przed niewolą należy uciekać, tak jak Ty to zrobiłeś, gratuluję skuteczności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RappaR napisał(a):

Bo jest.

A kobiety nie mają żadnego przymusu rodzić dzieci 

Musiałeś iść do wojska, uciekłeś przed tym na studia. Gdyby nie to, siłą by Ciebie doprowadzono. Zrozumiałe. W pełni popieram, słuszna decyzja.

Przed niewolą należy uciekać, tak jak Ty to zrobiłeś, gratuluję skuteczności 

Jak ktoś porównuje służbę wojskową w trakcie pokoju do niewoli, to musi mieć coś z głową. Nie musiałem iść do wojska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

https://x.com/spalinskipatryk/status/1777059928814899572

 @RappaR skomentujesz to? :)

moze nie kobiety sa zlem tego swiata, a po prostu mamy spoleczenstwo cuckoldow?

Gdzie ja napisałem, ze kobiety są złem tego świata?

Nie uważam kobiet jako ogółu za złe. Owszem, zdarzają się złe kobiety, podobnie jak źli mężczyźni.

To z czym mam problem to z systemową i kulturową dyskryminacją mężczyzn, w czym uczestniczą kobiety jak i mężczyźni.

W III Rzeszy była żydowska policja w gettach, nie uważam jednak wcale ani Niemców, ani Żydów za złych, jedynie sam akt ludobójstwa Żydów dokonany przez konkretne osoby, a nie przez narody czy inne abstrakcyjne koncepty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jack napisał(a):

Przynajmniej żona mu pieniędzy nie zabierała 

 

25 minut temu, ignazz napisał(a):

Jebany nie musiał Zusu opłacać i czekać na emeryturę dłużej poniżany w tym czasie przez kobiety. 

w dodatku nie stał przed dylematami życiowymi czy lecieć posiedzieć sobie w necie na forum koszykarskim w Kolumbii lub Wietnamie, jednym słowem -> przejebane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

w dodatku nie stał przed dylematami życiowymi czy lecieć posiedzieć sobie w necie na forum koszykarskim w Kolumbii lub Wietnamie, jednym słowem -> przejebane 

Tyle, że nikt mu raczej nie klaskał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Jebany nie musiał Zusu opłacać i czekać na emeryturę dłużej poniżany w tym czasie przez kobiety. 

Jeszcze mógł dostać się legalnie do USA, z darmowym biletem na transatlantycki statek, właściciel zapewnił bezpłatny dach nad głową, nakarmił i jeszcze gratis nauczył angielskiego i konkretnego zawodu w sektorze uprawy bawełny ed Kobietę mu też właściciel wydupcył, żeby nie musiał się męczyć wykonywaniem tych śmiesznych ruchów biodrami

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał(a):

tak na prawdę to ciągle wczuwasz się tylko w perspektywę siebie próbującego wczuć się w perspektywę innych :P 

to też, ale są sposoby, aby całkowicie stracić swoją perspektywę ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.