Skocz do zawartości

rozkminy psychologiczne aka na kozetce u terapeuty ep#1 - bycie singlem


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, lorak napisał(a):

dokładnie tak. ale to nie pierwszy raz w dziejach ludzkości, gdy gdzieś nie ma konsekwencji ; ]

dlaczego? czy np. dla ukraińców, którzy teraz zginęli, nie lepiej by było żyć pod butem rosyjskim, niż nie istnieć w ogóle? społeczność (to twoje makro) by przetrwała, a że formalnie państwo inaczej by się nazywało, to ma drugorzędne znaczenie.

 

 

Nie do końca. Żyć pod ruskim butem, być obywatelem 2 czy 3 kategorii, nikim, a w razie kolejnego konfliktu i tak trzebaby iść na front i to w poerwszym szeregu z Buriatami i Jakutami jako mięsa armatnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RappaR napisał(a):

Kogo i w jaki sposób Duda siłą zmusił do rodzenia dzieci?

No na pewno dokładnie 0 mężczyzn. 

Duda uniemożliwił zakup legalny tabletki dla kobiet. 

W ciągu ostatnich blisko 15 lat do wojska siłą nie poszedł żaden mężczyzna, mimo twojego płaczu o to przez kilkanaście stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Game 85 napisał(a):

No na pewno dokładnie 0 mężczyzn. 

Duda uniemożliwił zakup legalny tabletki dla kobiet. 

W ciągu ostatnich blisko 15 lat do wojska siłą nie poszedł żaden mężczyzna, mimo twojego płaczu o to przez kilkanaście stron.

Jak najbardziej w Polsce można kupić legalnie tabletki dla kobiet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lorak napisał(a):

oczywiście, ale są lepsze sposoby na przetrwanie, niż pozwolenie, aby cię wysłali na front.

Ale przecież nawet wielu Polaków chciało walczyć o niepodległość po 120 latach życia pod zaborami. Przecież nikt z nich, ani ich rodziców nawet nie wiedział co znaczy żyć w Polsce.

To nie dziwne, że bardzo wielu Ukraińców chce walczyć o swoje państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lorak napisał(a):

oczywiście, ale są lepsze sposoby na przetrwanie, niż pozwolenie, aby cię wysłali na front.

dlatego na wojnach przeważnie giną Ci biedniejsi i młodzi ludzie, którzy nie mają jak spierdolic a wyższe wartości kierują tylko mały procent społeczeństwa. kiedyś były takie badania, że z natury tylko 8-12% z ogółu plemienia miało predyspozycje do bycia wojownikiem, reszta chce po prostu przeżyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Ale przecież nawet wielu Polaków chciało walczyć o niepodległość po 120 latach życia pod zaborami. Przecież nikt z nich, ani ich rodziców nawet nie wiedział co znaczy żyć w Polsce.

To nie dziwne, że bardzo wielu Ukraińców chce walczyć o swoje państwo.

Ile kobiet walczyło w Legionach Polskich?

 

2 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Ale nie bez recepty. 

To tak jak facet testosteronu. 
Fascynujące, że hormony są dostępne w kraju na receptę lekarską 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ile kobiet walczyło w Legionach Polskich?

 

To tak jak facet testosteronu. 
Fascynujące, że hormony są dostępne w kraju na receptę lekarską 

A skąd to mam wiedzieć. Na pewno więcej niż mężczyzn którzy urodzili dzieci. 

Fascynujące, że o hormonach dla kobiet decyduje mężczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szabla napisał(a):

Nie do końca. Żyć pod ruskim butem, być obywatelem 2 czy 3 kategorii

jeśli życie jest wartością, to i tak lepsze niż nie istnieć w ogóle, a po drugie, wielu ukrańców żyje w rosyjskim mirze i nie jest im źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Game 85 napisał(a):

A skąd to mam wiedzieć. Na pewno więcej niż mężczyzn którzy urodzili dzieci. 

Fascynujące, że o hormonach dla kobiet decyduje mężczyzna.

A o hormonach dla mężczyzn kobiety. Stanowią większość populacji i to one w większości wybrały rząd i prezydenta.

 

Skąd wiesz, że więcej? Sporo mężczyzn urodziło dzieci wedle słów polskich posłanek lewicy. Chyba, że z zasady gardzisz ich zdaniem jako słów kobiet. 

I co masz z tym rodzeniem dzieci? Dla Ciebie jedyna wartość kobiety to rodzenie dzieci? Traktujesz je jak chodzące inkubatory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

A o hormonach dla mężczyzn kobiety. Stanowią większość populacji i to one w większości wybrały rząd i prezydenta.

 

Skąd wiesz, że więcej? Sporo mężczyzn urodziło dzieci wedle słów polskich posłanek lewicy. Chyba, że z zasady gardzisz ich zdaniem jako słów kobiet. 

Decyzję podjął Duda, bez pytania w referendum.

Oczywiście mogą mieć swoje zdanie a ja mam swoje.

Twój płacz dla mnie jest naprawdę żałosny w sytuacji gdy przez 15 lat żaden mężczyzna nie musiał iść do wojska. Wcześniej zresztą też miał sporo możliwości nie pójścia. A ty pisałeś o niewoli.

Ja nawet twoim słowem nie gardzę, chociaż twierdzenie, że córka króla miała lepiej niż syn, albo że wszystkie wojny to wina kobiet, jest dokładnie na tym poziomie co o mężczyznach rodzących dzieci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lorak napisał(a):

dlaczego? czy np. dla ukraińców, którzy teraz zginęli, nie lepiej by było żyć pod butem rosyjskim, niż nie istnieć w ogóle? społeczność (to twoje makro) by przetrwała, a że formalnie państwo inaczej by się nazywało, to ma drugorzędne znaczenie.

 

10 minut temu, lorak napisał(a):

jeśli życie jest wartością, to i tak lepsze niż nie istnieć w ogóle, a po drugie, wielu ukrańców żyje w rosyjskim mirze i nie jest im źle.

hahaha

lorak w swoim buncie zrobił już 360 stopni i stał się Papieżem Franciszkiem ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Decyzję podjął Duda, bez pytania w referendum.

Oczywiście mogą mieć swoje zdanie a ja mam swoje.

Twój płacz dla mnie jest naprawdę żałosny w sytuacji gdy przez 15 lat żaden mężczyzna nie musiał iść do wojska. Wcześniej zresztą też miał sporo możliwości nie pójścia. A ty pisałeś o niewoli.

Ja nawet twoim słowem nie gardzę, chociaż twierdzenie, że córka króla miała lepiej niż syn, albo że wszystkie wojny to wina kobiet, jest dokładnie na tym poziomie co o mężczyznach rodzących dzieci.

 

Ustawa dalej obowiązuje i nie została zniesiona.

Niewolnik także mógł się wykupić albo zasłużyć się, czyli w sumie miał mnóstwo opcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Ustawa dalej obowiązuje i nie została zniesiona.

Niewolnik także mógł się wykupić albo zasłużyć się, czyli w sumie miał mnóstwo opcji.

 

No rzeczywiście porównanie niewolnika do mężczyzny mającego kilka opcji do nie pójścia do wojska. 

Na pewno żaden niewolnik nie chciał by być wolnym mężczyzną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

No rzeczywiście porównanie niewolnika do mężczyzny mającego kilka opcji do nie pójścia do wojska. 

Na pewno żaden niewolnik nie chciał by być wolnym mężczyzną. 

Niewolnik też miał kilka opcji, by nie być niewolnikiem.

Ile kobiet chce wprowadzić powszechny pobór kobiet do wojska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Niewolnik też miał kilka opcji, by nie być niewolnikiem.

Ile kobiet chce wprowadzić powszechny pobór kobiet do wojska?

Sam nie wiem czy z twoich wypowiedzi, ta o niewolnictwie nie jest najlepsza. Naprawdę czytając sporo o statkach niewolniczych, jakoś wydaje mi się prawie wszyscy mężczyźni nie zamieniliby się z nimi. 

Ale skoro tu byś wolał to spoko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Game 85 napisał(a):

Sam nie wiem czy z twoich wypowiedzi, ta o niewolnictwie nie jest najlepsza. Naprawdę czytając sporo o statkach niewolniczych, jakoś wydaje mi się prawie wszyscy mężczyźni nie zamieniliby się z nimi. 

Ale skoro tu byś wolał to spoko.

 

Nie chcę ani być niewolnikiem, ani poborowym.

Podobnie Ty nie chciałeś być poborowym, i będąc do tego zmuszony, wolałeś uciec przed tym wykorzystując kreatywną sztuczkę prawną.

Skoro bycie poborowym jest takie wspaniałe, czemu nie chciałeś nim być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie chcę ani być niewolnikiem, ani poborowym.

Podobnie Ty nie chciałeś być poborowym, i będąc do tego zmuszony, wolałeś uciec przed tym wykorzystując kreatywną sztuczkę prawną.

Skoro bycie poborowym jest takie wspaniałe, czemu nie chciałeś nim być?

 

Ja nie byłem do niczego zmuszany. Mogłem iść do wojska, mogłem na studia i z tego co pamiętam to i mogłem wybrać założenie rodziny. Tego w żaden sposób nie można nazwać niewolnictwem.

Nie wiem czy bycie poborowym byłoby złe. Po prostu uznałem że bycie studentem będzie lepsze. To że wolę pomidorówke nie znaczy, że nie lubię grochówki.

A ty ku.... płaczesz o byciu poborowym jakby to był przymus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.