Skocz do zawartości

rozkminy psychologiczne aka na kozetce u terapeuty ep#1 - bycie singlem


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dannygd napisał(a):

Nie pytam kiedy, ale po co w ogóle 😀

Lubię klimaty radzieckie i wschodnie, lubię brutalizm, bilety były tanie na weekend plus to był jeden z moich początków z podróżowaniem.

Ogólnie wypad wspominam bardzo dobrze, miasto mi się najbardziej podobało ze wszystkich na Ukrainie i gdyby nie wojna, na pewno bym wrócił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał(a):

To mnie zaciekawiłeś, bo wydawało mi się, że Charków ma najmniej do zaoferowania ciekawej historii.

To było jedno z centrów przemysłu ZSRR, trzeci największy ośrodek po Moskwie i Leningradzie.

Symbol rozwoju za Stalina - pierwszy wieżowiec w ZSRR, jak chodziłem po centrum to wszędzie mnóstwo pomników czołgów, artylerii. Nie jest to miasto piękne w klasycznym znaczeniu tego słowa, ale jeśli ktoś lubi tego typu klimaty, to mu się spodoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, RappaR napisał(a):

Lubię klimaty radzieckie i wschodnie, lubię brutalizm, bilety były tanie na weekend plus to był jeden z moich początków z podróżowaniem.

Ogólnie wypad wspominam bardzo dobrze, miasto mi się najbardziej podobało ze wszystkich na Ukrainie i gdyby nie wojna, na pewno bym wrócił. 

 

7 godzin temu, RappaR napisał(a):

To było jedno z centrów przemysłu ZSRR, trzeci największy ośrodek po Moskwie i Leningradzie.

Symbol rozwoju za Stalina - pierwszy wieżowiec w ZSRR, jak chodziłem po centrum to wszędzie mnóstwo pomników czołgów, artylerii. Nie jest to miasto piękne w klasycznym znaczeniu tego słowa, ale jeśli ktoś lubi tego typu klimaty, to mu się spodoba.

 

Miło dla odmiany poczytać Rappara w wersji innej niż poruszającej wątki rownouprawnienia kobiet i mężczyzn w bardzo określonej narracji. Jakoś tak z polotem, luzem, o tym co po prostu lubisz/Ci się podobało - oby więcej takich postów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.