Skocz do zawartości

Trade Deadline 2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ale moim zdaniem Chornetts idą mocno w czyszcenie salary + zbieranie picków i to im wyjdzie na dobre. bo sami picków nie maja

Ułozyłem ładną układankę, w której na dealu z Puszczeniem do Kingsów Pj mogą zejśc z 10 mln salary po sezonie a i pewnie za PJ dostać od Kings lottery pick. 

Charlotte to moje top3 ulubionych druzyny do ogladania - pewnie dlatego, że zaczynają zazwyczaj o 1 w nocy i jakoś tak uczucia mam do nich ciepłe.

 

Bo patrzać na Hornets to ich przyszlośc na tę chwilę nieciekawe. Ani nie maja zbyt piele picków, ani cap space.

Tzn. bez kontraktu Lowreyego. 

I zerknalem na fanspo i nie maja picku w tym roku, ale tankhaton pokazuje, ze maja lottery protected.

To nadal w porównaniu do innych druzyn, mają głównie swoje picki, nic tam jeszcze nie nazbierali. 

Ale fakt jest taki że mają czym Handlowac ( PJ, Miles) 

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kultura organizacji z tym Lowrym. :( 

Miałem pisać w innym temacie, że Miller-Ball-Williams (overrated typ, ale będzie spoko starter) to fajny core i czym szybciej pozbędą się tych Rozierów, tym lepiej, pewnie ktoś tam przybuyoutuje Lowry'ego, ale w sumie gość ma 47 lat, więc to chyba bez znaczenia.

Fajnie to zacznie wyglądać w Hornets, wspomniane big3, ~top6 pick w tym roku, może w końcu coś sensownego tam zbudują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał(a):

Co to za kultura organizacji z tym Lowrym. :( 

Miałem pisać w innym temacie, że Miller-Ball-Williams (overrated typ, ale będzie spoko starter)

To chyba tylko przezemnie overrated. Cala reszta swiata go nie zna.

A powinni, bo robil z Hornets powazna druzyne dopoki sie nie polamal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, BMF napisał(a):

Williams (overrated typ, ale będzie spoko starter)

Stawiam, że będzie długo usadzony w tym sezonie i będą orali Richardsem, który jest na świetnej umowie i może być atrakcyjnym dodatkiem w wymianie. Pechowo podkręcił kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, matek napisał(a):

Stawiam, że będzie długo usadzony w tym sezonie i będą orali Richardsem, który jest na świetnej umowie i może być atrakcyjnym dodatkiem w wymianie. Pechowo podkręcił kostkę.

Tak bedzie

Latem pewnie center z Barcelony zestashowany przyjedzie do Hornets, a Richards wtedy zbedny.

Ogolnie Hornets robia tez miejsce dla NSJ tym wywaleniem Roziera. Ta mlodziez jest bardzo fajna tam.

Tylko sztab medyczny na bruk, co rok masa kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał(a):

Co to za kultura organizacji z tym Lowrym. :( 

Miałem pisać w innym temacie, że Miller-Ball-Williams (overrated typ, ale będzie spoko starter) to fajny core i czym szybciej pozbędą się tych Rozierów, tym lepiej, pewnie ktoś tam przybuyoutuje Lowry'ego, ale w sumie gość ma 47 lat, więc to chyba bez znaczenia.

Fajnie to zacznie wyglądać w Hornets, wspomniane big3, ~top6 pick w tym roku, może w końcu coś sensownego tam zbudują. 

Brides gra ostatnio b. dobrze, jak piszesz o big3 i go nie wymieniasz to trochę dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Upgrade na PG dla Heat

Może i średnie ale jednak wzmocnienie 

Hornets i tak musieli Roziera wypchnąć, choć myślałem że wcześniej uda się sprzedać Haywarda 

Zwłoki Kylea jako backup dla Balla. Hmmm 

Tam pojdzie buyout pewnie

Choc cien nadziei na to, ze nie bede musial ogladac Isha Smitha cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oddaniu Roziera Hornets maja w wydatkach na przyszly rok 92.3 mln, przy SC pewnie 142 mln. A moga pchnac jeszcze Richardsa zwalniajac kolejne 5 mln. Idealnie PJ Washingtona, ale ten gra kiepski sezon i chyba nic z tego.

Grubo. Oby wykorzystac to lepiej,  niz na Haywarda i Roziera :] ciekawe co zrobia. Zgarnianie dalszych assetow za expiringi,  czy atak na FA.

A pick Hornets z protekcja na loterie 27 przechodzacy w unprotected 28. Moze byc niezly kasek post Butler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Grubo. Oby wykorzystac to lepiej,  niz na Haywarda i Roziera :] ciekawe co zrobia. Zgarnianie dalszych assetow za expiringi,  czy atak na FA

W jakim sensie? Myślisz ,że oni zrezygnują z praw do Milesa Bridgesa i 15 mln oraz praw draftu tj ok 9-10, Ich realna kwota do wydania za rok to będzie jakieś 25 mln.. Bo tam jeszcze będzie trzeba policzyć 4 mln na 3 puste sloty..

O ile sama wymiana super o tyle nie za bardzo wiem po co im cap space skoro w przyszłe lato będą konkurować z 76ers Jazz Thunder i Spurs. Kazda z tych ekip ma więcej wolnej gotówki do wydania nie mówiąc o  Pistons czy Raptors.

Oni to będą musieli szybko podpisać z Milesem bo on jest niezastrzeżony i może uznać ,że gdzie indziej  jest lepiej. i wtedy będę mieć 40 mln , które mogą spokojnie wydać na Harrisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.