Skocz do zawartości

Trade Deadline 2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, josephnba napisał(a):

Rozumiem że ta historycznie słaba drabinka do wcf zrobiła wam mokro w gaciach ale niektórzy pamiętają 

O historycznie słabej drabince pisze kibic Bulls i Dżordana, no równie dobre jak pis broniący wolności mediów 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Nooooo

Kwame top5 defensywnych graczy ligi 

Pamiętasz? 

Akurat @Van to bardzo wyważony fan lakers i nawet tu na forum aktywniejsi są Ci którym nie można zarzucić nic poza miłością do klubu. I jeżeli ktoś napisze coś zbyt optymistycznego to wynika to tylko i wyłącznie z przywiązania do barw klubowych. Możemy się nie zgadzać, w ferworze walki też rywalizować ale żeby to było odstępstwo od normy innych klubowiczów. Może te kwestie sędziowskie ;)  Wymiany to każdy rzeźbi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał(a):

Akurat @Van to bardzo wyważony fan lakers i nawet tu na forum aktywniejsi są Ci którym nie można zarzucić nic poza miłością do klubu. I jeżeli ktoś napisze coś zbyt optymistycznego to wynika to tylko i wyłącznie z przywiązania do barw klubowych. Możemy się nie zgadzać, w ferworze walki też rywalizować ale żeby to było odstępstwo od normy innych klubowiczów. Może te kwestie sędziowskie ;)  Wymiany to każdy rzeźbi. 

Kwame top5 nie da się obronić 

I Van pomimo całej mojej sympatii i setek postów napisanych tu latami się z tego nie wywinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Kwame top5 nie da się obronić 

I Van pomimo całej mojej sympatii i setek postów napisanych tu latami się z tego nie wywinie ;)

Ja Duncana nadal mam top 5. A facet błąka się w top 10. 

Kwame miał takie ruchy że każdego mógł oszukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że musiałeś cofnąć się o 18 lat żeby coś wrzucić, bo pewnie inne kwestie by się gorzej zestarzały 😆  Przynajmniej konsekwentnie tak jak wtedy manipulujesz i skracasz istotnie to co wtedy naprawdę napisałem o Kwame 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Van napisał(a):

Zabawne, że musiałeś cofnąć się o 18 lat żeby coś wrzucić, bo pewnie inne kwestie by się gorzej zestarzały 😆  Przynajmniej konsekwentnie tak jak wtedy manipulujesz i skracasz istotnie to co wtedy naprawdę napisałem o Kwame 😁

Masz szczęście że nie trzymam haków i screenów nie robię jak rappar bo jeszcze kilka rzeczy mogłoby się "brzydko zestarzeć" ;)

 

Kwame top5 to topka odklejek w historii tego forum niezależnie od tego jak to próbowałeś i teraz będziesz próbował argumentować 

Deal with it

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar trzyma haki? Nie wydaje mi się. To Fluber ekspresowo wyciąga każdy post z kontekstu szerszego. Ale Rappar? 

I pisze o szybkości co jest komplementem tylko nie zawsze się można zgodzić z jakością użycia. Ale sam tool zacny. Są podejrzenia że ma to w katalogach aby szybciej poszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zmarnowałem 5 minut i kolega @Vantypował Kwame do MIP i wprawdzie pisał, że może GOAT Jackson zrobi z niego solidnego podkoszowca, bo 'ma kupę mięśni i zero tłuszczu' (ewaluacja talentu 2005, hahaha), potem szybko zaczął go jebać jak ruszył sezon ( 😔 ), może gdzieś tam było o DPOTY-Kwame, ale liczyłem na fajerwerki, a tu rozczarowanko. ;] 

"Kwame jako MIP nie jest to wcale takie niemożliwe, zobacz jego średnie z ostatniego sezonu, dołóz do tego reputację busta, lenia gościa olewającego treningi więc jak zacznie grać na poziomie 15pkt,8-9zb bez żadnych poza boiskowych wyskoków to czy ta nagroda jest tak trudna do zdobycia :?: :)"

meeeh, akceptowalne wishful thinking połączone z full awareness kim jest Kwame Brown, każdy user z +1000 postów ma kilkadziesiąt gorszych/porównywalnych predykcji wzwyż. ;] 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, BMF napisał(a):

Aż zmarnowałem 5 minut i kolega @Vantypował Kwame do MIP i wprawdzie pisał, że może GOAT Jackson zrobi z niego solidnego podkoszowca, bo 'ma kupę mięśni i zero tłuszczu' (ewaluacja talentu 2005, hahaha), potem szybko zaczął go jebać jak ruszył sezon ( 😔 ), może gdzieś tam było o DPOTY-Kwame, ale liczyłem na fajerwerki, a tu rozczarowanko. ;] 

"Kwame jako MIP nie jest to wcale takie niemożliwe, zobacz jego średnie z ostatniego sezonu, dołóz do tego reputację busta, lenia gościa olewającego treningi więc jak zacznie grać na poziomie 15pkt,8-9zb bez żadnych poza boiskowych wyskoków to czy ta nagroda jest tak trudna do zdobycia :?: :)"

meeeh, akceptowalne wishful thinking połączone z full awareness kim jest Kwame Brown, każdy user z +1000 postów ma kilkadziesiąt gorszych/porównywalnych predykcji wzwyż. ;] 

To były batalie 

Adv stas before adv sts słabo szukałeś albo już znikło

Kruszylismy o to kopie z rok, prawie sesję uwalilem żeby tylko vana i piertasa pokonać  

 

Posta pisałem czasami 3-4 godziny wcześniej kopiowałem posty chłopaków do Worda żeby nie szukać, że y szybko cytować, komendy forum człowiek znał na pamięć  i dopiero po skończeniu się wrzucało 

 

Jezu ile człowiek bezsensownie czasu na tym tracił, a ten dalej udaje że "manipuluję faktami" 

@Van wstydź się! 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Lakers and Hawks have discussed potential frameworks of a deal surrounding Dejounte Murray, sources tell 
@jovanbuha
◻️ LAL receives: Dejounte Murray
◻️ ATL receives: D’Angelo Russell, Jalen Hood-Schifino, 2029 first-round pick and additional draft compensation

https://x.com/Kennyduhballern/status...024254193?s=20

Sources are telling me that the Knicks and Hawks have already verbally agreed on a deal to send Dejounte Murray to New York. The deal will involve Atlanta sending Murray, AJ Griffin, and a protected 2027 second round pick to New York in exchange for Evan Fournier, Quentin Grimes, and 2 unspecified first round picks and a 2024 second round pick. Atlanta is still gauging more offers which is why the deal hasn’t been made official just yet but right now the Knicks are far in the lead in the Dejounte Murray sweepstakes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, oby Hawks uznali to za fanaberie fanów Lakers i zapłakanego LeBrona, bo zmarnować sobie pole manewru na coś takiego to by była słaba sprawa.

(tzn. mam to w dupie w sumie, LeBron skończy w tym roku 40 lat, co mnie obchodzi pick 2029 - ale słaby to byłby deal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Nie ukrywam, oby Hawks uznali to za fanaberie fanów Lakers i zapłakanego LeBrona, bo zmarnować sobie pole manewru na coś takiego to by była słaba sprawa.

To bylo wrzucone juz ze 3 dni temu I zdementowane, ze deal upadl. Teraz podbite by bardziej oskubac jakis Knicks czy kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał(a):

Sources are telling me that the Knicks and Hawks have already verbally agreed on a deal to send Dejounte Murray to New York. The deal will involve Atlanta sending Murray, AJ Griffin, and a protected 2027 second round pick to New York in exchange for Evan Fournier, Quentin Grimes, and 2 unspecified first round picks and a 2024 second round pick. Atlanta is still gauging more offers which is why the deal hasn’t been made official just yet but right now the Knicks are far in the lead in the Dejounte Murray sweepstakes.
 

Musze przyznac, ze nie bardzo rozumiem te plotki Dejounte do Knicks...
przeciez wlasnie przerobilismy w Atlancie schemat, ze NIE powinien byc SG na stale, a musialby nim byc obok Brunsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.