Skocz do zawartości

Trade Deadline 2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

Obecnie myślę ,że tak. Wstawili go jako startera. Ustawili wiele zagrywek pod niego . 25 urodziny miał dwa tygodnie temu. Wygrał rywalizację z Clarksonem o pozycję w s5. Obaj zresztą na tym skorzystali. Czy będzie takim starterem w 25... Tu nie mam szklanej kuli ale biorąc wiek  . To jak dobrze wygląda przy Laurim to nie widze powodu by nie mieli tego kontynuować w przyszłym sezonie.

Bo sciagna kogos lepszego z FASow i/lub draftu? Bo Keyonte George sie rozwinie?

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

To była Twoja pierwotna propozycja. Sorki ale jaki to niby interes dla Jazz. Starszy od Sextona . Gorszy gracz i wybory drugorundowe? Gdzie tu biznes dla JAzz?

Po 1, po Twojej slusznej uwadze sie poprawilem na wieksza wymiane z pickiem 1-rundowym Lakers i dorzuceniem innych rolesow od Jazz.

Po 2, Jazz sciagneli Sextona gdy jego wartosc szorowala po dnie bo tego wymagala matematyka z pensjami wymiany Donovana. Udalo sie mocno zwiekszyc jego wartosc, wiec to czas handlowac poki zelazo gorace. Dlaczego? Bo przecietny niski guard to nie jest fundament druzyny, a jej uzupelnienie. IMO Jazz sa w fazie budowania i istnieje za duze ryzyko, ze Sexton sie polamie i/lub procenty opadna i znow bedzie balastem.
 

1 godzinę temu, ely3 napisał(a):

Oczywiście pewnie sa kluby które by mogły zaoferować pakiet za który Sexton pójdzie ale biorąc pod uwage jak dobrą on teraz robi produkcje to na pewno musiałby w pakiecie pójść młody talent i wybory pierwszorudnowe.

Tu grubo przesadzasz, dla kazdej dobrej druzyny Sexton bedzie 6th manem. Za niego samego nikt nie zaplaci "mlody talent i wybory pierwszorundowe".
IMO Ainge powtorzy to co w zeszlym roku czyli spakuje kilku rolesow w 1 wymiane by wyciagnac z niej 1-2 dobre assety. Ironicznie rok temu to wlasnie byli Lakers ze swoim pickiem, wiec nie skreslalbym powtorki.
 

34 minuty temu, BMF napisał(a):

A poszła z jakiegoś sensownego źródła informacja dalej idąca niż 'Lakers są zainteresowani Sextonem'? Bo trochę nie czaję tego 'jak ktoś śmie napisać, że Lakers są zainteresowani potężnym Colinem Sextonem k****'. Lakers wprawdzie czasami są główną postacią typowych plotek z dupy (gdy łączy się z nimi allstarów), ale aż tak dobry sympatyczny połamaniec z Salt Lake City jednak nie jest.

Otoz to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiLQ napisał(a):

Zabawne jest to, ze Siakam zostal wydraftowany wlasnie z takim "slabym" pickiem jakich Raptors dostali 3 od Pacers

Ale dwa z tych picków to 2024, a choć nie jestem ekspertem od draftu to wszyscy eksperci wieszcza cienki jak barszcz Draft w tym roku, powodzenia ze znalezieniem allstara w trzeciej dziesiątce, pacers musieli zrobić ruch do przodu, aby nie przegapić dobrego momentum drużyny, to kogo wybiorą raptors jest mało istotne z perspektywy pacers, bo szansa znalezienia tam przez pacers goscia, który w ciągu trzech lat zostanie ~allstarem jest zerowa, nie zgodzisz się ? Pacers mają wlasnie okienko by walczyć teraz - w sensie - najbliższe 3-4 lata, oni maja już dwóch rookiech z pierwszej rundy i nawet nimi nie graja, po co im dwóch kolejnych takich za rok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale dwa z tych picków to 2024, a choć nie jestem ekspertem od draftu to wszyscy eksperci wieszcza cienki jak barszcz Draft w tym roku, powodzenia ze znalezieniem allstara w trzeciej dziesiątce,

Slabosc draftu polega na tym, ze nie wiadomo kto bedzie dobry w Top10 i calkiem mozliwe, ze nikt nie skonczy w All-NBA. Ale trudno jest oceniac glebie draftu gdyjest tyle niewiadomych i jak sie spojrzy na historie prawie zawsze dalo sie wyciagnac minimum solidniakow powyzej #20. Oczywiscie nie mam pojecia czy to sie uda Raptors z ktoryms z tych pickow, ale... 

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

pacers musieli zrobić ruch do przodu, aby nie przegapić dobrego momentum drużyny, to kogo wybiorą raptors jest mało istotne z perspektywy pacers, bo szansa znalezienia tam przez pacers goscia, który w ciągu trzech lat zostanie ~allstarem jest zerowa, nie zgodzisz się ? Pacers mają wlasnie okienko by walczyć teraz - w sensie - najbliższe 3-4 lata, oni maja już dwóch rookiech z pierwszej rundy i nawet nimi nie graja, po co im dwóch kolejnych takich za rok? 

Chcialbym podkreslic, ze podoba mi sie samo sciagniecie Siakama do Pacers. Jedynie czepiam sie zawyzonej ceny tego ruchu.
Bo to nigdy nie jest tylko "nikogo nie wydraftuja z tymi pickami", a przede wszystkim "jak bardzo by sie mogli wzmocnic gdyby zostawili pick 2026 i sprzedali go pozniej".

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, wiLQ napisał(a):

Bo sciagna kogos lepszego z FASow i/lub draftu? Bo Keyonte George sie rozwinie?

Jazz ma 41 mln do wydania latem ... A nie ma na kogo i tak.. Wyboru w drafcie 24 nie mają.. A Keyonte nie rywalizuje z Sextonem bo oni grają obok siebie. Keyonte ma być docelowo rozgrywającym a Sexton to w Jazz raczej sg niż rozgrywający

 

50 minut temu, wiLQ napisał(a):

Ironicznie rok temu to wlasnie byli Lakers ze swoim pickiem, wiec nie skreslalbym powtorki.

Ale to był pick pierwszorundowy a wątpie by Lakers oddali wybór z 29 do Jazz z niską protekcją.. 

51 minut temu, wiLQ napisał(a):

Po 2, Jazz sciagneli Sextona gdy jego wartosc szorowala po dnie bo tego wymagala matematyka z pensjami wymiany Donovana. Udalo sie mocno zwiekszyc jego wartosc, wiec to czas handlowac poki zelazo gorace. Dlaczego?

I tego nie kwestionuje . Jesli chcą go sprzedać to jest to najlepszy moment ale po prostu akurat Lakers nie bardzo moim zdaniem mają co zaoferować.. O to się to rozbija.. Aczkolwiek nie wiem czy Jazz w tym roku w ogóle chce handlować bo np o Laurim to pisali inni a insiderzy JAzz ,że nie ma takiego tematu w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc rookie z plus 20 pickiem nie jest clue czy draft jest słaby. Moim zdaniem istota tego 2024 wyboru jest łatwość w wyliczeniu zakresu numerka. Stad już wole jak tu mam pewność ze niski wybór cokolwiek innego odległego. Aby los może pomógł. I dlatego oceniam ten pick za słaby. Korelacja z jakością draftu jest ale mniej istotna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LAF napisał(a):

No jak będą oddawać Murraya to dla nich lepiej jest mieć Nurkica niż Capela bo jest więcej wart.

Hawks za rok oddaje wybór do Spurs. Potem w 26 ma wymianę i w 27 znowu oddaje. Jakby mieli brać Nurkica za Murraya to już by sie mogli zaorać..

Oni jeśli wymienia Murraya to za dobre wybory pierwszorundowe albo młodzież albo jedno i drugie. Na pewno nie za Nurkica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jendras napisał(a):

Lakers na musiku po Tyusa Jonesa? Nie

SPłaszyłem tę swoją odpowiedź. 

Patrze na tabele, są na musiku jak rok temu, muszą tradeować, zeby dojść do PO/ PI. 

Bo mają obecnie najepszy sklad - wszyscy zdrowią i są mocno poza PO. 

Także dlatego są na musiku, a po kogo oni pójdą to nie mam pojęcia. 

Patrze na roster - i oprócz Russel - wszystkie kontrakty z dupy. 

Te picki są, ale nie ma ich wiele. Także, albo będą wysyłać mlodych i picki, albo zostana z tym co mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jendras napisał(a):

A choćby pick, którym sam Ainge nie pogardził rok temu

🤣 

Pick za Claxtona 

Jakie to Lakersowe

 

Wystarczy trade dedline i na fanów La można liczyć jak na kolejne genialne zestawienia LAFa 

Niech LeBron zapłakany zadzwoni do silvera o jakiś blockbuster, tak chyba najszybciej Lakers się wzmocnią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wiadomo ze Sexton poleci jak Ainge dostanie dobra ofertę. Nic sie zmieniło moim zdaniem w tej kwestii. 
 

Tylko że znaczenie “dobrej oferty” zmieniło się na przełomie tych ostatnich kilku, kilkunastu tygodni. Imo jest obecnie zdecydowanie wyższa. Co też może oznaczać że sexton ma teraz cenę zaporową, ale chyba nie odważę się jej teraz określać. 

A to, że lakers pojawiają się od zawsze w największej liczbie plotek z których często nic nie wynika to chyba nic nowego. Ja nie widzę nikogo w lakers do przyjęcia w zamian za Sextona (nawet jeśli wchodził(y)by w to inny/e team/y).
Ot, trade deadline coraz bliżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

🤣 

Pick za Claxtona 

Jakie to Lakersowe

 

Wystarczy trade dedline i na fanów La można liczyć jak na kolejne genialne zestawienia LAFa 

Niech LeBron zapłakany zadzwoni do silvera o jakiś blockbuster, tak chyba najszybciej Lakers się wzmocnią 

Dajcie koledze positivum, bo niedługo zaczną go triggerować posty o pogodzie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jendras napisał(a):

Dajcie koledze positivum, bo niedługo zaczną go triggerować posty o pogodzie

 

 

Ja,to nawet lubię te wasze wyjebane marzenia o  transferach za przypalone frytki 

 

To taka tradycja jak Kevin w wigilię 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Ja,to nawet lubię te wasze wyjebane marzenia o  transferach za przypalone frytki 

 

To taka tradycja jak Kevin w wigilię 

 

Tak jak rok temu miałeś Ty czy inni oczywiście rację z tym jak nic za aasety Lakers się nie ściągnie na czele nietradowalnym Westbrookiem 🤣

A nie przepraszam to pewnie znowu Silver chciał Lebronowi zrobić dobrze. 

Aha żeby było jasne w tym roku nie piszę co za kogo można dostać bo szczerze nie chce żadnych wymian w Lakers, tylko wyśmiewam ignorancję pojawiające się co rok odnośnie. 

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Van napisał(a):

Tak jak rok temu miałeś Ty czy inni oczywiście rację z tym jak nic za aasety Lakers się nie ściągnie na czele nietradowalnym Westbrookiem 🤣

A nie przepraszam to pewnie znowu Silver chciał Lebronowi zrobić dobrze. 

Trzymałem ten argument na później. :) Inna sprawa, że nie pamiętam, kiedy wrzucałem na forum jakieś pomysły wymian. Padło konkretne pytanie to na nie odpowiedziałem, a gość dostał jakiegoś kociokwiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Van napisał(a):

Tak jak rok temu miałeś Ty czy inni oczywiście rację z tym jak nic za aasety Lakers się nie ściągnie na czele nietradowalnym Westbrookiem 🤣

A nie przepraszam to pewnie znowu Silver chciał Lebronowi zrobić dobrze. 

Aha żeby było jasne w tym roku nie piszę co za kogo można dostać bo szczerze nie chce żadnych wymian w Lakers, tylko wyśmiewam ignorancję pojawiające się co rok odnośnie. 

Rozumiem że ta historycznie słaba drabinka do wcf zrobiła wam mokro w gaciach ale niektórzy pamiętają 

 

No i co takiego k**** za tego Westbrooka dostali Lakers? 

Tyle że dziś są dokładnie tam gdzie byli rok temu o tej samej porze tyle że tym razem zdrowi  

No assety w c*** 

Godzinę temu, Jendras napisał(a):

Trzymałem ten argument na później. :) Inna sprawa, że nie pamiętam, kiedy wrzucałem na forum jakieś pomysły wymian. Padło konkretne pytanie to na nie odpowiedziałem, a gość dostał jakiegoś kociokwiku.

Właśnie parzę herbatkę i czekam na więcej bajkowych postów 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.