Skocz do zawartości

Trade Deadline 2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, BMF napisał(a):

Nie ukrywam, oby Hawks uznali to za fanaberie fanów Lakers i zapłakanego LeBrona, bo zmarnować sobie pole manewru na coś takiego to by była słaba sprawa.

(tzn. mam to w dupie w sumie, LeBron skończy w tym roku 40 lat, co mnie obchodzi pick 2029 - ale słaby to byłby deal)

Myślałem, że chcesz Murray'a. Chodzi o cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jendras napisał(a):

Myślałem, że chcesz Murray'a. Chodzi o cenę?

Jeśli poziom Murraya z 1,5 sezonu w Hawks to jego normalny poziom, to za tę cenę gra niewarta świeczki: streaky spot up shooter, średni obrońca, bez Trae 23-7 na 56 TS% per36 przy 116 ORTG (ujemny net rating) - ot co upgrade nad Russellem w playoffach, ale i tu żaden difference maker. Fajny kontrakt. Chyba, że ktoś liczy, że zacznie grać lepiej niż grał do tej pory bez Popa, co jest może możliwe. Lakers musieliby znaleźć 2-3 mocnych two-way rolesów nie tracąc głębii/legit allstara - Murray czy LaVine (tu abstrahując od dyskwalifikującego kontraktu) to soft upgrade'y nietrafiające w braki LAL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał(a):

Jeśli poziom Murraya z 1,5 sezonu w Hawks to jego normalny poziom, to za tę cenę gra niewarta świeczki: streaky spot up shooter, średni obrońca, bez Trae 23-7 na 56 TS% per36 przy 116 ORTG (ujemny net rating) - ot co upgrade nad Russellem w playoffach, ale i tu żaden difference maker. Fajny kontrakt. Chyba, że ktoś liczy, że zacznie grać lepiej niż grał do tej pory bez Popa, co jest może możliwe. Lakers musieliby znaleźć 2-3 mocnych two-way rolesów nie tracąc głębii/legit allstara - Murray czy LaVine (tu abstrahując od dyskwalifikującego kontraktu) to soft upgrade'y nietrafiające w braki LAL. 

No tak, moje stanowisko jest z grubsza podobne, tylko kojarzyłem, że gdzieś wypowiadałeś się właśnie w takim tonie, że liczysz na Murray'a w LA. Ale bez picku bez szans na taki transfer, a i z pickiem pewnie będzie za mało.

Z mojej perspektywy to wygląda tak, że jeżeli zakładamy, że na Russellu nie można polegać i na pewnym etapie znowu przepadnie jak w WCF, to gra może być warta świeczki, bo o ile Dejounte sam w sobie nie jest jakimś wielkim upgradem, o tyle w odniesieniu do DLO z serii z Denver już tak. Problem w tym, że wspomniany "etap" na ten moment wydaje się poza zasięgiem Lakers, więc ogólnie to meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guard Trae Young was diagnosed with a concussion after leaving Saturday's 116-95 loss to the Cleveland Cavaliers in the fourth quarter.

Young left the game with 8:43 remaining after taking a charge from the Cavaliers' Isaac Okoro and getting hit in the face by an inadvertent elbow. Young stayed on the court for a few minutes, walked back to the locker room and did not return.

There is no timetable for Young's return. He must go through the league's concussion protocol to ensure he is symptom-free before resuming basketball activities.

He had sat out Friday's game against the Miami Heatwith an illness.
 

i do spurs można teraz wysłać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał(a):

guard Trae Young was diagnosed with a concussion after leaving Saturday's 116-95 loss to the Cleveland Cavaliers in the fourth quarter.

Young left the game with 8:43 remaining after taking a charge from the Cavaliers' Isaac Okoro and getting hit in the face by an inadvertent elbow. Young stayed on the court for a few minutes, walked back to the locker room and did not return.

There is no timetable for Young's return. He must go through the league's concussion protocol to ensure he is symptom-free before resuming basketball activities.

He had sat out Friday's game against the Miami Heatwith an illness.
 

i do spurs można teraz wysłać. 

Mam nadzieje ze nie :). Young im rozp... salary na lata. Juz lepiej Murraya niech wezmą spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs podobno chcą Kuzmę--- hmmm po co im on? on ma 15% bonus przy wymianie. Kolo będzie u nich zarabiał na dzień dobry 29,5 mln. Ok potem potem to spada ale i tak spora umowa , która nie rozwiązuje kluczowego problemu Mavs tj obrony.. Ok jakby w tej wymianie jeszcze poszedł Gafford to ok ale i tak Kzuma w Mavs to słaby pomysł a Wizards za Kuzmę chca 2 pierwszorundowych wyborów

Brown to prawie na pewno poleci tylko nie wiadomo tak do końca gdzie bo jest kilka opcji. I praktycznie na pewno Brogdon bo Blazers aktywnie nim handluje tylko nie wiadomo czy ktoś wypełni ich żądania.. 

Brown za jeden pierwszorundowy wybór plus zawodnik do rotacji to cena którą pewnie ktoś jest w stanie zapłacić

Ale dwie pierwsze rundy za Brogdona czy za Kuzmę to są to ceny nie realne i pewnie sie skończy jak rok temu gdzie Conley miał pójść tez za sporo a poszedł za jeden wybór i to chroniony TOP4 a potem od razu zamienia się w druga rundę. Gdzie jeszze trzeba było dorzucić Vanderbilta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Hmmmm

Jones szuka PG , czyżby Trae ? 

Za Duranta myślę ,że pyknie i może nawet Suns nie będa musieli dorzucić jeszcze kogoś.. 

Wg Cieibe kto niby miałby pójść do Hawks ,żeby oni choć chcieli podnieś słuchawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, the_secret napisał(a):

@ely3 nie odpisuj temu bezbekowi

Może masz rację. Jestem pewnie naiwny licząc ,ze pokazując bezsens taki propozycji zrozumie  ,że to nie ma sensu

A z nnej beczki ostatnio czytałem plotki ,że ktoś się pytał Nets o dostępność DFS i podobno Brooklyn chce dwa wybory

Patrząc na zeszły rok to stawiam ,że ceny realne około trade deadline bea multi drugie rundy. Daleka pojedyncza pierwsza runda. Chyba ,że pójdą jakies grube nazwiska  i rzeczywiście ktoś rozbije bank by pozyskać Trae Younga albo JJJ z Memphis ( np Thunder)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LAF

Ogólnie Trae jest nietykalny w hawks z tego prostego powodu ze klub inwestował w skład oddając assety. Nie da się rozmontować składu oddając lidera tylko próbuje się skład naprawić wymieniając inne elementy. 
Dejounte Capela Hunter 

eksperyment połączenia dwóch PG tak na prawdę nie udał się.

Hawks nie rozgonią składu bo poza pickiem 2024 ( słaby draft) nie kontrolują przez 3 lata przyszłości. Unprotected 25&27 i swap 26 jest w spurs.
Więc w założeniach Hax jedyny ruch możliwy z Trae to oddać aby się wzmocnić nie osłabić co jest nierealne z Suns w twoich propozycjach za szrot 

Zostaje opcja nuklearna ze Trae do spurs za zwrot picków 25/26/27 i oddanie innych za dodatkowe assety celem tanku 2024.
 

Nic pośredniego nie zrobisz bo sam draft 2024 jest na tyle słaby że istnieje minimalna szansa wyboru kogoś o poziomie Trae po prostu.
Resume:  Hax o Trae nie będą rozmawiać z klubami poza spurs nawet z dobrymi wyborami draftu i assetami młodzieży bo nie mają swoich wyborów a co dopiero z suns którzy nie mają nic do zaoferowania 

Pozwól że złożę najszczersze życzenie że szkoda że nie jesteś GM hawks. Sytuacja spurs z marszu by była lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LAF napisał(a):

Nie no wiadomo , że to był żarcik sytuacyjny

Na tym forum znikąd się nie wzięło określenie wymiana a'la LAF. Więc jak rzucasz takie hasła to chyba nikt nie traktuje tego jako żart ale jako kolejną Twoja propozycję wymiany...

Taką już masz etykietę na forum więc nie dziw się reakcjom ludzi... Długo pracowałes na to by Twoje propozycje wymian były traktowane jako najbardziej odrealnione

48 minut temu, ignazz napisał(a):

Hawks nie rozgonią składu bo poza pickiem 2024 ( słaby draft) nie kontrolują przez 3 lata przyszłości. Unprotected 25&27 i swap 26 jest w spurs.

I właśnie dlatego ja nie mam pewności ,że oni pójda w oddanie Murraya. Ta wymiana Murraya ze Spurs wygląda na jedną z najgorszych w historii.. 

Ja na miejscu Hawks bym próbował oddać Capelę z jakimś młodziakiem Buffin, AJ ( bo picków nie mają) za np Browna z Raptors.  Albo innego DFSa z Nets. 

Na tank w 24 już jest za późno.  Murraya moga oddać ale by nie skończyło się to katastrofą to musi być to wymiana nie tylko za wybory i młodzież ale za kontruktywne obudowanie składu. Będa potrzebowali kogoś kto potrafi kozłowac i innego kogoś kto potrafi bronić.  Nie wiem co bym zrobił na miejscu Hawks bo jedyna opcja to wymiana ze Spurs tylko czemu Spurs by mieli zejść z żyły złota? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks prawdopodobnie chcą zrobić szybki retool wokół Trae, co wydaje się rozsądną opcją. Zespół w obecnym kształcie nie działa, więc trzeba coś zmienić. Środków na wzmocnienia brak, całkowita przebudowa z wiadomych względów odpada. Pozostaje oddać Murray'a za jakieś assety, odpuścić już wynik w tym sezonie, a potem latem uderzyć na rynek z lottery pickiem i tym, co udałoby się zebrać przed deadline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

 

Ja na miejscu Hawks bym próbował oddać Capelę z jakimś młodziakiem Buffin, AJ ( bo picków nie mają) za np Browna z Raptors.  Albo innego DFSa z Nets. 

 

 

Fani Hawks by Cie na taczkach wywiezli za ten trade.

Bufkin jest nietykalny, a I W Aj wydaja sie wierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał(a):

Ale dwie pierwsze rundy za Brogdona czy za Kuzmę to są to ceny nie realne i pewnie sie skończy jak rok temu gdzie Conley miał pójść tez za sporo a poszedł za jeden wybór i to chroniony TOP4 a potem od razu zamienia się w druga rundę. Gdzie jeszze trzeba było dorzucić Vanderbilta

a skąd info, że Za Brogdona trzeba będzie dac dwa 1sty? Trochę siedzę w internecie Blazers i tam panuje przekonanie że jeden 1st +plus mlody gracz i  filler finansowy wystarczą. z perspektywy Blazers najważniejsze jest pozbycie się gracza o niepewnym zdrowiu, tu cena nie będzie wygórowana

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Fani Hawks by Cie na taczkach wywiezli za ten trade.

Bufkin jest nietykalny, a I W Aj wydaja sie wierzyc.

Wierzyć sobie mogą ale skoro taki Bufkin nawet w G-lidze nie potrafi być mega skuteczny za 3 to nie dziwi czemu w NBA wolą grać wynalzakami w postaci Forresta czy Matthewsa. Naprawdę widzisz miejsce w NBA dla zawodnika co na poziomie G-legue rzuca 8 trójek na mecz ze skutecznością 29%? I tak wiem próbka mała. I tak gdzies widziałem ,że miewa dobre mecze ale mimo wszystko 29% przy aż 8 rzutach na mecz. Gdzie ogólnie jego jumper to jakieś 33% skuteczności . On nie przebił się do NBA nie przez zazdro trenera ale raczej ze względu na taką a nie inną skuteczność

AJ ten rok ma jak na razie koszmarny.. Wiadomo nie ma co porzucać tak szybko młodych zawodników ale z drugiej strony w przyszłym roku za AJ nie dostaną nic jeśli się nie poprawi

Ja też widziałem fanów Jazz co w internecie optują by dać więcej minut dla Sencabaugha ale jeśli on nie potrafi bronić na poziomie G-ligi to nie ma sensu nim grać w NBa niestety choć talent ofensywny jest i to było widać w te krótkie minuty które dostał. Ale obrońcą jest fatalnym

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał(a):

Wierzyć sobie mogą ale skoro taki Bufkin nawet w G-lidze nie potrafi być mega skuteczny za 3 to nie dziwi czemu w NBA wolą grać wynalzakami w postaci Forresta czy Matthewsa. Naprawdę widzisz miejsce w NBA dla zawodnika co na poziomie G-legue rzuca 8 trójek na mecz ze skutecznością 29%? I tak wiem próbka mała. I tak gdzies widziałem ,że miewa dobre mecze ale mimo wszystko 29% przy aż 8 rzutach na mecz. Gdzie ogólnie jego jumper to jakieś 33% skuteczności . On nie przebił się do NBA nie przez zazdro trenera ale raczej ze względu na taką a nie inną skuteczność

AJ ten rok ma jak na razie koszmarny.. Wiadomo nie ma co porzucać tak szybko młodych zawodników ale z drugiej strony w przyszłym roku za AJ nie dostaną nic jeśli się nie poprawi

Ja też widziałem fanów Jazz co w internecie optują by dać więcej minut dla Sencabaugha ale jeśli on nie potrafi bronić na poziomie G-ligi to nie ma sensu nim grać w NBa niestety choć talent ofensywny jest i to było widać w te krótkie minuty które dostał. Ale obrońcą jest fatalnym

Bufkin to projekt I nikt nie zakladal ze on bedzie gral w NBA w pierwszym sezonie. Pisalem to juz przy drafcie z Karpikiem.Glownie przez budowe ciala.

Tym bardziej nikt nie bedzie go wymienial.

Pomijam fakt ze chlop mial peknietego kciuka, a te % to kwestia malej ilosci meczow. Teraz zrobil jakies okropne 4/21 co mu zanizylo probke. Ot co probka 8 meczów. Raczej to sa powody tego, ze gra w g league, a nie te 29%. Dwa mecze wczesniej byl jakos liderem g league w punktach I nikt nie wyciagal z tego zadnych wnioskow.

Docelowo to moze byc idealny partner dla Trae - zwlaszcza przez to jak gra w D, jak konczy pod obrecza, a do tego Hawks ucza go gry z pilka I bycia kreatorem. Gosc jest bardzo fluid.

Powtorze, jest nazywany untouchable nie bez powodu, Snyder go uwielbia wedlug reportow. Nikt go nie pusci za DFS, lol.

 

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.