Skocz do zawartości

Trade Deadline 2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.02.2024 o 22:32, josephnba napisał(a):

Embiid jest cienki jak LeBron o czym my tu rozmawiamy 

Bulls say Zach LaVine, in consultation with team and Klutch Sports Group, has elected to undergo season-ending surgery on his right foot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ignazz napisał(a):

Bulls say Zach LaVine, in consultation with team and Klutch Sports Group, has elected to undergo season-ending surgery on his right foot.

Właśnie miałem to wrzucać 

 

Z jakiegokolwiek transferu już raczej nici, choć i tak się nie nastawiałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam sobie powtórkę Lakers-Hornets i jednak fajnie gdyby Suns nie dostali wife-beatera za free, bez względu na to jak ordynarnym statpadderem jest w Hornets. W sumie to chyba najważniejszy wątek przed trade deadline w kontekście walki o tytuł tak na oko. 

Aczkolwiek w sumie śmiesznie gdyby trade po przemocowca zrobił swing na wygranie tytułu w 2024 roku. #piekłomężczyzn 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridges ma no trade clause / nie ma praw Birda jeśli zostanie przehandlowany / chyba jest solidnym pojebem / pijarową katastrofą.

Suns nie mają kontroli nad pickami do 2031 roku i trochę muszą iść po pobitych kobietach do celu, więc może się skuszą, ale też nie mają nic do zaoferowania, więc może ktoś tam ich przelicytuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko talent jest. Podrzucenie niewypałów podlanych 2x2 to mimo wad mało. 

Little nie wypalił a Okogie się wręcz uwstecznił 40%/27% za trzy  grając najgorszy sezon kariery 

Tu te 2 2rd to mało aby brać graczy suns wiec nawet tej ceny za M B nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał(a):

Mimo wszystko talent jest.

I dlatego możliwe, że skusi się na niego contender, pomimo faktu, że niedługo ma rozprawę za złamanie zakazu zbliżania się do ofiary (chyba?). ;]

Za to fajnie gdyby Suns nie dostali fajnie fitującego startera za free, to prawda. Hornets mają czekać na first roundera / mają tercet LaMelo-Miller-top pick 2024 (najlepsze by far co ich spotkało od czasów Bobcats), ale IMHO się nie doczekają (brak praw Birda / jak ktoś ma cap space i chce go pozyskać, to może to zrobić w lecie / no trade clause), więc wyliczanki za co powinien iść Bridges są trochę bez sensu. 

A, no i co do powyższego o Suns: brak kontroli nad pickami do 2031 / trzeci najstarszy team w NBA / potencjalne wzięcie wife-beatera - to może być jeszcze case zbudowanie mistrzowskiego teamu na no-trade clause (Beal, Bridges), trochę LA style. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Robaq napisał(a):

Cisza, złowroga cisza :)

 

Czy ktoś może mi wyjasnic czemu Rocket chcą handlowac Greenem?

też bym nim handlował póki ma względnie wysoką wartość, jest niemiłosiernie irytujący, taki nowoczesny Nick Young 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw czy ktoś w Zarządzie WARIORS udowodni, że ma "OGROMNE JAJA" i nie będzie się bał poświecić wszystkich ( w szczególności Klaya - chodzi mi o strach przed transferem, nie chodzi mi o gre Klay`a ), aby obudować Stepha "czymś" co pozwoli mu jeszcze kilka lat powalczyć w playoff`ach.

Na zmiany w Wariors licze najbardziej.

Realny scenariusz - po sezonie pójdzie informacja, że nie dogadali sie z Klayem finansowo i przejdzie gdzieś indziej..... chyba, że są dogadani na rozsądną/realną za jego grę i wiek kasę aby się zestarzał jako Wojownik. Myślę, ze swoje juz zarobił ostatnim kontraktem, tym bardziej, że biorąc pod uwage kontuzje był srogo przepłacony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LukaszKopys napisał(a):

Jestem bardzo ciekaw czy ktoś w Zarządzie WARIORS udowodni, że ma "OGROMNE JAJA" i nie będzie się bał poświecić wszystkich ( w szczególności Klaya - chodzi mi o strach przed transferem, nie chodzi mi o gre Klay`a ), aby obudować Stepha "czymś" co pozwoli mu jeszcze kilka lat powalczyć w playoff`ach.

Na zmiany w Wariors licze najbardziej.

Realny scenariusz - po sezonie pójdzie informacja, że nie dogadali sie z Klayem finansowo i przejdzie gdzieś indziej..... chyba, że są dogadani na rozsądną/realną za jego grę i wiek kasę aby się zestarzał jako Wojownik. Myślę, ze swoje juz zarobił ostatnim kontraktem, tym bardziej, że biorąc pod uwage kontuzje był srogo przepłacony.

 

 

 

Klay nie potrafi sie pogodzic z jesienia swojej kariery. Watpie, zeby go wymienili wiec sa troche w dupie. Moody wrocil do gry wlasnie I MUSI grac wiecej niz Klay. Z tym, ze wiadomo co Kerr sadzi o sadzaniu vetow kosztem mlodych, dopiero przymuszony przez GMa zaczal grac Kuminga - efekt znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LukaszKopys napisał(a):

Jestem bardzo ciekaw czy ktoś w Zarządzie WARIORS udowodni, że ma "OGROMNE JAJA" i nie będzie się bał poświecić wszystkich ( w szczególności Klaya - chodzi mi o strach przed transferem, nie chodzi mi o gre Klay`a ), aby obudować Stepha "czymś" co pozwoli mu jeszcze kilka lat powalczyć w playoff`ach.

Na zmiany w Wariors licze najbardziej.

Realny scenariusz - po sezonie pójdzie informacja, że nie dogadali sie z Klayem finansowo i przejdzie gdzieś indziej..... chyba, że są dogadani na rozsądną/realną za jego grę i wiek kasę aby się zestarzał jako Wojownik. Myślę, ze swoje juz zarobił ostatnim kontraktem, tym bardziej, że biorąc pod uwage kontuzje był srogo przepłacony.

 

 

 

Wątpię żeby jeszcze w tym okienku Warriors coś zrobili. Jeśli coś, to na pewno nie będzie to duży deal bo Klay nie jest ich jedynym problemem. 

Tam cały trzon jest w wieku przedemerytalnym i naprawdę ciezko może im być na przestrzeni roku zrobić na tyle znaczące ruchy, żeby Curry jeszcze mógł zawalczyć realnie o pierścień, a to w sumie ostatni moment 

Green, Paul, Wiggins, Klay 

Dużo tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Spodziewalbym sie wymiany Wigginsa. Raz, ze jest beznadziejny, dwa moze ktos sie na niego pokusi(Mavs), trzy - miejsce dla Kumingi.

To jest akurat dość oczywisty ruch bo Wiggins przewija się w wielu plotkach, jako w sumie jedyny z GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie gdyby tak ogarneli cos  w stylu:

PG Curry

SG Moody / Thompson

SF Kuminga

PF Green (raczje opcja nie do handlu)

 

i pozyskali coś w stylu :

 

Deandere Ayton,

Jarret Allen,

Clint Capela,

Jerami Grant (ale Grren na C - no nie wiem..... ),

 

to może uratowaliby ten sezon jeszcze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.