Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Skończył się True Detective i coś można podsumować. Na pewno nie zbliżył się do jedynki (ale mam wątpliwości czy sezon jakiegokolwiek serialu z typu crime/mystery się zbliży w najbliższej przyszłości) ale ogólnie po obejrzeniu wszystkich odcinków jestem zadowolony. Klimacik był spoko i aktorzy wg mnie też (a cycki Kelly Reilly będą za mną długo chodziły) - zawiodła trochę historia i jej prowadzenie. Ale ogólnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek True Detective'a taki sam jak cały ten sezon.

 

Niby spoko, ale jednak nie. 

 

Mialem cały czas wrażenie, że silili się, żeby było to niby takie realistyczne jak naprawdę, brudne, prawdziwe, a cały czas wychodził z tego po prostu jako taki serial. 

 

Nie było to złe, gdyby wyszła taka S1 to spoko - pewnie serial miałby sporo fanów, ale jako S2 po T A K I M wejsciu po prostu jest za słabo. 

 

Jedyne co broni ten sezon to fenomenalne intro i muzyka - niemal cały czas na kapitalnym poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Robot przede wszystkim jest strasznie fun2watch, wciagająca narracja, ciekawy montaż - w ostatnim odcinku troche podjebek z Tarrantino z tego co pamietam ;] Poza tym jest 8 odcinek, a nadal nie wiesz w jaką stronę to pociagną - ma troche fightclubowego contentu ze względu na psyche glownego bohatera, która bedzie miala chyba decydujacy wplyw na ksztalt nastepnych odcinkow; mozna sie tylko zastanawiac ...

 

Nie wiem czy ktoś tu wspominał, ale dzisiaj startuje Show Me a Hero nowe dzielo D. Simona, tworcy The Wire. Miniseria, tematyka obyczajowa/dramat. Lata 80' nierównosci społeczne, nietuzinkowe postacie(dobry/zly), tarcia na płaszczyźnie władzy lokalnej i centralnej co zrozumiale z polityką w tle.Teoretycznie chodzi o wybudowanie osiedla dla murzynow w bialej dzielnicy, ale jak to u Simona bywa chodzi raczej o tło, big picture. Temat cieżki dla widza, inteligentny obyczaj sie nie sprzedaje, a szkoda bo jednak stosunkowo mało powstało seriali dramatyczno-obyczajowych na odpowiednim poziomie (jak ktos ma jakies dobre to niech tu napisze, poza 6feet itd. ;). Na pewno warto obejrzec, nawet dla samej obsady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.