Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Może Farrell w następnym odc przypierdoli mu kastetem i to jego zacznie głowa boleć, a nie widzów ;)

 

A tak już bez żartów, to aktorsko Farrell mi się najbardziej podoba, reszta też nie jest wcale zła. Jest w porządku, ale bez fajerwerków jak w 1 sezonie. 

To co zawodzi najbardziej, to tak jak napisał Findek - fabuła. Chociaż w 5 odc już było lepiej według mnie, bo skupili się na śledztwie i stopniowym odkrywaniu tej intrygi. Wydaje mi się, że coś się zaczyna rozkręcać i oby tak już zostało, liczę na dobrą końcówkę.

 

Btw. teraz takie przewidywanie bardziej, więc kto nie chce niech nie czyta

interesujące jest to, że zawsze w barze kamera pare razy skupia się na tej kelnerce. Na początku myślałem, że to jest ta zagubiona dziewczyna, ale po 5odcinku chyba trzeba oddalić tę hipotezę. W każdym razie, coś będzie na rzeczy z tą kobietą. Może nawet to ona jest zabójcą? Wiem, teraz to brzmi nieprawdopodobnie, jednak postać która postrzeliła Farrella była raczej drobna...

 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiszę się pod tym co koledzy wyżej pisali, że aktorsko jest ok a historia sssie paukę na razie. Tylko tez nie wiem czy to nie wina tego że na razie wszystko jest jakieś porozrywane, dzieje się z grubsza mało i jeszcze uderzają chyba nie w te struny, w które powinni w takich serialach. Gejowskie rozterki? NIepłodność? Kerwa, może się czepiam, ale takie rzeczy to wzbudzają emocje i są ciekawe na Wiejskiej a nie w pieprzonym blockbusterze HBO. 

 

 

Btw dla fanów HBO, z ciekawości - w jakiej kolejności byście postawili te 5 arcydzieł?

The Wire

Oz

Deadwood

Six Feet Under

Sopranos

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. The wire

2. Sopranos

 

3. OZ

4. SFU

Deadwooda jeszcze niestety nie widziałem.

 

A jak już przy HBO jesteśmy, to z nowości chyba warto czekać na Show me a hero i Westworld. Chociaż cholera wie kiedy wyjdzie to drugie.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True Detective sezon 2 odc. 6

 

Całkiem ok odcinek, wreszcie ruszyli coś z tym śledztwem, ale znów podjebany patent z jedynki moim zdaniem imo

jak pedał i collin się skradali po te dokumenty to przypomniałem sobie jak Rusty w pierwszym sezonie sie włamywał, nawet ten dom/willa wydała mi się podobna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, c*** mnie obchodzi czy cie zachecilem, zostawilem tylko info, bo moze jest tu ktos, kogo to zainteresuje i jednoczesnie nie przerosnie wpisanie ,,will smith jay z hbo" w google

Widzę, że jednak styl Puzona odcisnął się na światowej literaturze forumowych postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolicie, wkurza mnie te ciagle porownywanie sezonu drugiego do pierwszego. to sa dwa zupelnie inne sezony, nie wiem po jakiego grzyba to porównujecie, sezon pierwszy byl genialny, ale ten nie jest wcale az tak gorszy jak niektorzy tu pisza.

Colin Farrell - nienawidzilem go odkad pamietam, jak widzialem film w ktorym on gral od razu wylaczalem, powaznie mówie, nie wiem czemu go tak nie lubilem, po prostu ma cos w sobie co mnie odpycha. jednak w tym serialu gra genialnie i tworzy jak dla mnie najlepsza postac, ale reszta tez jest ogólnie spoko. gangster sie rozkreca z odcinku na odcinek, kobita spoko, jedynie to nie kupuje troche tego pedala na motorze, ale nie jest az tak zle.

ostatni odcinek to byl dla mnie majstersztyk. troche przesadzili z ta scena, w której Colin wciaga mnóstwo kresek i popija to roznego rodzaju alkoholem w duzej ilosci, ale po za tym to bylo zajebiscie.

najlepszy w tym serialu jest zajebisty klimat i muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolicie, wkurza mnie te ciagle porownywanie sezonu drugiego do pierwszego. to sa dwa zupelnie inne sezony, nie wiem po jakiego grzyba to porównujecie, sezon pierwszy byl genialny, ale ten nie jest wcale az tak gorszy jak niektorzy tu pisza.

Colin Farrell - nienawidzilem go odkad pamietam, jak widzialem film w ktorym on gral od razu wylaczalem, powaznie mówie, nie wiem czemu go tak nie lubilem, po prostu ma cos w sobie co mnie odpycha. jednak w tym serialu gra genialnie i tworzy jak dla mnie najlepsza postac, ale reszta tez jest ogólnie spoko. gangster sie rozkreca z odcinku na odcinek, kobita spoko, jedynie to nie kupuje troche tego pedala na motorze, ale nie jest az tak zle.

ostatni odcinek to byl dla mnie majstersztyk. troche przesadzili z ta scena, w której Colin wciaga mnóstwo kresek i popija to roznego rodzaju alkoholem w duzej ilosci, ale po za tym to bylo zajebiscie.

najlepszy w tym serialu jest zajebisty klimat i muzyka.

no właśnie. 

 

od koksu trzymam sie z dala , ale jak ktokolwiek cos widział, coś wie...

 

czy poza charlie'm sheenem jest ktoś w stanie wciągnąć w ciągu jednego wieczoru tyle koksu, żeby nie pierdolneła mu pikawa ?

 

 

Przyspiesza druga seria powoli. Zresztą...

 

Mysle, ze ten serial byłby duzo lepszy oglądany jednego / 2 wieczorów od a do z.

 

No i intro jest kozackie,

 

Hannibal - czy tylko mnie męczy drugi sezon? więcej pierdolizny niż akcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin Farrell - nienawidzilem go odkad pamietam, jak widzialem film w ktorym on gral od razu wylaczalem, powaznie mówie, nie wiem czemu go tak nie lubilem, po prostu ma cos w sobie co mnie odpycha. jednak w tym serialu gra genialnie i tworzy jak dla mnie najlepsza postac

A ja dalej na typa nie mogę patrzeć. I ten serial tego nie zmienił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.