Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

cisnę GoT, 5x8 i 5x9 teraz - ale c***nia, serio, te sceny walki dzikich z zombie już zapowiadały nadchodzącą c***ozę, ale akcja z typami w maskach na arenie i odlot na smoku to już szczyt, po angielsku powiedziałbym, że cheesy w c***. nie spodziewałem się tego po GoT. kończę właśnie I tom książki, nie mogę się doczekać jak tam zostały przestawione te wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnę GoT, 5x8 i 5x9 teraz - ale c***nia, serio, te sceny walki dzikich z zombie już zapowiadały nadchodzącą c***ozę, ale akcja z typami w maskach na arenie i odlot na smoku to już szczyt, po angielsku powiedziałbym, że cheesy w c***. nie spodziewałem się tego po GoT. kończę właśnie I tom książki, nie mogę się doczekać jak tam zostały przestawione te wydarzenia.

Bardziej bym ujął to tak, że tam tych wydarzeń nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zabrałem się za Luthera i tak mi się spodobał(głównie tytułowa postać,Idris jest świetny) że obejrzałem wszystko w parę dni ale fakt że nie było tego zbyt wiele.Możecie polecić coś podobnego?

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zabrałem się za Luthera i tak mi się spodobał(głównie tytułowa postać,Idris jest świetny) że obejrzałem wszystko w parę dni ale fakt że nie było tego zbyt wiele.Możecie polecić coś podobnego?

 

A ja powiem szczerze, że ciut byłem zawiedziony Lutherem. Tzn. dobry serial i w ogóle, ale dużo ludzi tutaj bardzo go zachwalało i spodziewałem się czegoś więcej. Według mnie pomysł z motywem seryjnego zabójcy bardzo szybko się wypala jeżeli wałkuje się to niemal w kazdym odcinku. Śledztwo np. przez cały sezon (choć te są w Luthererze króciutkie) byłoby chyba lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem chyba jakoś do początku 2 sezonu, wątek z alice taki głupi i marny, że podziw dla każdego, kto przebrnął przez to z własnej woli. nie kumam spustów nad tym serialem. chyba tylko postać tej blondynki z homeland może się równać... już wolałem dextera

e: pamiętam - jak luter rzucił jej przez płot więzienia jakieś obgryzione jabłko z kluczem w środku to już był szczyt dla mnie i odpuściłem

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.