Skocz do zawartości

ATF Filmy - kategoria film epicki


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, BMF napisał(a):

Jak ktoś napisze publicznie ,,Gladiator c***owy", ,,Braveheart spoko", ,,Barry Lyndon zajebisty" (np. ja), to trochę bez sensu utajniać głosy. ;]

Chodzi mi o manipulacje - hmmm do RappaRa tracę 3 punkty, a Julekstep już i tak jest na dnie, to dam na 1# jego filmu, a RappaRa ostatni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co już wielokrotnie przyznałem - jestem w dupie z oglądaniem filmów i naprawdę mnóstwo nie oglądałem, stąd i ten draft był, by mieć motywację.

Nie widziałem Ben Hura, Ostatniego Samuraja, Hero, Lyndona i Braveheart - większości.

Troję widziałem dawno i mało pamiętam, poza tym, że była bardzo słaba.

Interstellar to dla mnie kilka fajnych efektów, trochę mądrych słów z bezsensowną fabułą i pretensjonalnym antyantyintelektualizmem

Władca Pierścieni top i ciekawi mnie czy ktoś ją zrzuci z 1#

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

k**** serio tyle osób nie widziało Bravehearta?

PODZIĘKUJECIE

to akurat niekoniecznie dobrze dla Ciebie xd

Inny jest odbior Brave gdy masz 18 lat i mało w życiu widziałeś a inny jak masz 35 xd 

Ale dalej wybrałeś pewnie top3 pick razem z Ben Hurem i Władca Pierścieni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Zastanawiałem sie nad Troja i 300, i jeszcze jakimis innymi.
 

Troje to dawno temu oglądałem i może źle wybrałem faktycznie, ale na pewno nie sądziłem ze zostanę zjechany aż tak. Z tego co na pewno zapamietalem na lata to Tam była mocna obsada, fajne ujęcia i wizualnie mi sie bardzo podobało. Aż będę musiał odświeżyć bo zapamietalem ten film raczej jako solidny. Wiec jestem w sumie ciekaw konkretnie co zarzucacie temu filmowi, jakieś konkrety, a nie ogólniki?

Generalnie wybrałem to jako ostatnie przed westernem i w tych dwóch kategoriach najmniej pewnie sie czułem. Westernów to widziałem kilka ale wszystkie wieki temu wiec ciężko byłoby cokolwiek innego wymyslic dzisiaj. Jest jeden lepszy western który zapamietalem fabułe ale za c***a nie wiem jak się nazywał, może któryś z was go wziął i nie będę musiał oglądać xD 

 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał(a):

Władca Pierścieni top i ciekawi mnie czy ktoś ją zrzuci z 1#

u mnie na pewno nie będzie na pierwszym miejscu, bo akurat obejrzałem w tym roku całą trylogię i nie robiło to już takiego wrażenia. tzn. nadal mocne 8/10, ale co najmniej "braveheart" oraz "gladiator" będą wyżej. są też dwa zdecydowane busty w tej kategorii, czyli "ostatni samuraj" oraz "troja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będę miał w top3 na pewno braveheart i gladiatora (chyba ze to czego nie widziałem mnie tak zachwyci) i bym coś lepszego wybrał gdyby nie to ze wybierałem oststni. Btw @lorak może być „bustem”’ostatni pick? Niżej nie spadnę niż wybierałem, a może ktoś ma ponad samurajem, to wtedy git, jestem już na plus hehe. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

No ja będę miał w top3 na pewno braveheart i gladiatora (chyba ze to czego nie widziałem mnie tak zachwyci) i bym coś lepszego wybrał gdyby nie to ze wybierałem oststni. Btw @lorak może być „bustem”’ostatni pick? Niżej nie spadnę niż wybierałem, a może ktoś ma ponad samurajem, to wtedy git, jestem już na plus hehe. 

Akurat w filmach jest tyle możliwości do wyboru, że każdy słaby pick jest bustem. 

Mogłeś wziąć all quiet on western front(mój zapasy pick), cienką czerwoną linię, polowanie na czerwony październik, Potop, Krzyżaków, Aleksandra Newskiego, Godzillę. No jest co brać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Akurat w filmach jest tyle możliwości do wyboru, że każdy słaby pick jest bustem. 

Mogłeś wziąć all quiet on western front(mój zapasy pick), cienką czerwoną linię, polowanie na czerwony październik, Potop, Krzyżaków, Aleksandra Newskiego, Godzillę. No jest co brać. 

Spoko skoro jestescie tacy zgodni to pewnie macie racje, dawno tego nie ogladalem, ale pamietam ze Helena była przepiękna, i mocna obsada (pitt, bana, bloom), historia koni trojańskiego jest przecież tez dość epicka, nie wiem serio co konkretnie się temu filmowi zarzuca, ale chyba aż tak źle nie było, ja go zapamietalem dobrze i poszedłem w mocne nazwiska jak sprawdzałem oceny i sobie przypominałem co może być dobrym wyborem. 
 

gdybym grał od początku czuje ze brałbym w tej kategorii coś szybko, (glAdiator lub braveheart) bo w innych czułem ze jest dużo większy wybór i ze się bardziej znam. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.