Skocz do zawartości

ATF Filmy - kategoria film epicki


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy państwo, zaczynamy naszą epicką zabawą iście epicki filmami.

Na każdą kategorię jest 12 dni, tutaj czas na oddanie głosów jest do niedzieli 10 września.

Kandydatów do wygrania będzie 9, kolejno są to :

@P_M

Film: Interstellar

Reżyser: Christopher Nolan

Produkcja: USA

@Kily

Film: Hero

Reżyser: Zhang Yimou

Produkcja: Chiny

@RappaR

Film: Gladiator

Reżyser: Ridley Scott

Produkcja: USA

@BMF

Film: The Fellowship of the Ring

Reżyser: Peter Jackson

Produkcja: USA

@the_secret

Film: The Last Samurai

Reżyser: Edward Zick

Produkcja: USA

@Qcin_69

Film: Ben Hur

Reżyser: Wiliam Wyler

Produkcja: USA

@julekstep

Film: Braveheart

Reżyser: Mel Gibson

Produkcja: USA

@ernie9005

Film: Barry Lyndon

Reżyser: Stanley Kubrick

Produkcja: USA

@RonnieArtestics

Film: Troy

Reżyser: Wolfgang Petersen

Produkcja: USA

 

Niech w tym widowisku wygra najlepszy gladiator!

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai przypiął/eła ten temat
Teraz, Kily napisał(a):

Jak wyglada procedura? Najpierw jakiś czas na obejrzenie filmów, potem czas na dyskusję spoilerową, a potem głosy?

Miejsce na dyskusję jest tutaj. Do 10 września trzeba oddać głosy, można wcześniej. 

Jakby co używać po prostu kodu spojler i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze wiele osob zwraca szczegolna uwage na sciezke dzwiekowa filmow, a po ostatnim atfie oczywistym dla mnie jest, ze gusta muzyczne uzytkownikow forum sa nieprzecietnie wysublimowane, dlatego ogladajac Barry'ego Lyndona, na pewno kazdy zwroci szczegolna uwage na idealnie dobrane do poszczegolnych scen utwory takie jak Sarabanda Haendla i trio fortepianowe z opusu 100 Schuberta. Uczta dla zmyslow. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

o k**** miałbym dylemat między @julekstep a @RappaR . @the_secret też 

 no braveheart luźno nr 1 :P 

Gladiator ma mocne szanse na top3 (nr dwa to sympathy pick i lotr raczej na bank)

Ostatni Samuraj mnie mocno rozczarował z tego co pamiętam, ale pewnie sobie jeszcze luknę bo to oglądałem z 15+ lat temu pewnie)

Hero chyba lukałem, ale będę musiał sobie przypomnieć
Ben Hura oglądałem jako dzieciak, więc też (ale jednak w tej kategorii bycie filmem z 50s to może być minus nie do przeskoczenia lol)
Barry Lyndon chyba największa luka u mnie (chyba w ogóle nie lukałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał(a):

glosy do kogos czy publicznie?

jak dla mnie to tu jestesmy na tyle dorosli (poza qcinem ofc) ze chya kto obejrzy wszystko to mozna publicznie :P

haha @P_M intermajora picknal xD

Właśnie po casach @Pablo81 i @LAF uważam, że jednak głosy powinny iść do jakiegoś neutralnego usera i ujawnienie dopiero na koniec draftu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wyrobię do 10 września pewnie, co najwyżej zagłosuję później, nie wiem gdzie wcisnę takiego Ben-Hura dla przykładu gdy jestem non stop poza domem przez następny miesiąc. ;] 

Podział głosowania nie zadziała jak ktoś chce pełny obiektywizm, potem ludzie będą widzieli tak czy siak kto jest dobry, a kto zły na bazie dyskusji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Właśnie po casach @Pablo81 i @LAF uważam, że jednak głosy powinny iść do jakiegoś neutralnego usera i ujawnienie dopiero na koniec draftu 

no ale przecież w ich przypadku głosy tak właśnie szły xD

tutaj wśród grających chyba nie ma jakichś zawistników, którzy by wypaczali rozgrywkę (P_M i qcin są po prostu atf-noobami jbc xD)

5 minut temu, BMF napisał(a):

Podział głosowania nie zadziała jak ktoś chce pełny obiektywizm, potem ludzie będą widzieli tak czy siak kto jest dobry, a kto zły na bazie dyskusji.  

nom a jak nie będzie tej dyskusji w trakcie 'oglądania' itp to ten draft umrze imho ;)

więc lepiej poświęcić jakieś tam 5% obiektywizmu i zwiększyć szanse atfa na przeżycie :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

nom a jak nie będzie tej dyskusji w trakcie 'oglądania' itp to ten draft umrze imho ;)

No tak, odnosiłem się do

13 minut temu, RappaR napisał(a):

Właśnie po casach @Pablo81 i @LAF uważam, że jednak głosy powinny iść do jakiegoś neutralnego usera i ujawnienie dopiero na koniec draftu 

Jak ktoś napisze publicznie ,,Gladiator c***owy", ,,Braveheart spoko", ,,Barry Lyndon zajebisty" (np. ja), to trochę bez sensu utajniać głosy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.